reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

TeX pozazdrościłam mizerii i wysłałam meza do sklepu ;)

Lili nie pamietam ja zawsze na pusty.

Aob wlasnie bo kciuki wciąż zaciśnięte jak poszło ?

Marti to chłopak nie wiedział o ciazy ?


Dziewczyny na prawdę sie nje stresujcie na tak wczesnym etapie :) bedzie dobrze ;* zarodki maja czas ...

Czasem mam wrażenie ze jedna druga nakręca , a czemu po prostu nie możecie uwierzyć ze bedzie dobrze ?
 
reklama
mania2401 uspokoilam sie juz troche. Wiec na kiedy kolejna wizyta?

marti0621 Teraz juz z gorki, pozytywne myslenie jak najbardziej wskazae :) :)

Em Ka masz racje. Nie ma sie co nakrecac bo to w niczym nie pomoze. Musimy byc nastawione ze bedzie dobrze. Ja przez 2 dni nakrecalam sie czytajac fora, rozne posty.. Bez sensu, kazda ciaza jest inna, jest jeszcze czas.

Dzis zaliczylam z mezem wycieczke, godzinka w jedna strone. Dojechalismy bylo wszystko ok, a w drodze powrotnej zrobilo mi sie tak slabo ze malo nie zemdlalam... Niezle sie zapowiada, za 2 miesiace mamy jechac na urlop :(
 
Ostatnia edycja:
Zdj dodam pozniej;) dalam jemu prezent i polecialy jemu lzy ze szczescia!!! oh NIGDY w zyciu nie widzialam,jak on placze! przytulil mnie ,widac ze sie ucieszyl ;) kamien z serca dziewczyny . ja osobiscie czuje sie dziwnie,jestem taka zmieszana... podekscytowana a zarazem oczywiscie obawy bo to dopiero poczatek.staram sie jednak myslec pozytywnie.uff co za dzien , tyle na niego czekalam<3
TeX pozazdrościłam mizerii i wysłałam meza do sklepu ;)

Lili nie pamietam ja zawsze na pusty.

Aob wlasnie bo kciuki wciąż zaciśnięte jak poszło ?

Marti to chłopak nie wiedział o ciazy ?


Dziewczyny na prawdę sie nje stresujcie na tak wczesnym etapie :) bedzie dobrze ;* zarodki maja czas ...

Czasem mam wrażenie ze jedna druga nakręca , a czemu po prostu nie możecie uwierzyć ze bedzie dobrze ?
Wiedzial. Odpisalam Lilith , o co chodzilo strone wczesniej ;)
 
mania2401 uspokoilam sie juz troche. Wiec na kiedy kolejna wizyta?

marti0621 Teraz juz z gorki, pozytywne myslenie jak najbardziej wskazae :) :)

Em Ka masz racje. Nie ma sie co nakrecac bo to w niczym nie pomoze. Musimy byc nastawione ze bedzie dobrze. Ja przez 2 dni nakrecalam sie czytajac fora, rozne posty.. Bez sensu, kazda ciaza jest inna, jest jeszcze czas.

Dzis zaliczylam z mezem wycieczke, godzinka w jedna strone. Dojechalismy bylo wszystko ok, a w drodze powrotnej zrobilo mi sie tak slabo ze malo nie zemdlalam... Niezle sie zapowiada, za 2 miesiace mamy jechac na urlop :(

wizyta dopiero za 2 tyg. 11 kwietnia :)
 
I ja też zdałam relacje w odpowiednim wątku a teraz jak emocje powoli opadają muszę się zabrać za leczenie bo jutro na popołudnie do pracy. Chyba zacznę od inhalacji
 
Ych oddam mdłości za darmo ktoś chce? :-) myślałam, że dziś będzie tak pięknie to sobie pojadłam i obiad i podwieczorek...i jeszcze coś...a teraz leżę i czuje, że wszystko to wrócić....bleee...

Jutro rano jadę na badania krwi i jestem ciekawa ile będę czekała na wynik np toxo czy cytomegalii? Czy takie badania trwają dłużej?
 
Nie wiem ile się czeka, ale rozmawiałam dziś z kuzynką (w grudniu rodziła więc jest na bieżąco) i powiedziała mi, że teraz za te wszystkie badania dodatkowe (oprócz moczu i krwi) trzeba płacić :( nawet jeżeli masz skierowanie od lekarza na NFZ. To prawda?
 
reklama
Do góry