reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Warto isc go endokrynologa. A sam gin nie dobierze leku chyba ze ma tez specjalizacje z endokrynologii.
Moze Ci dr zlecic dodatk. badanie FT4.

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Hey!!! melduje sie,zeby powiedziec,ze u mnie wszystko w porządku a raczej U NAS wszystko w porzadku!!! ;) ide konczyc obiad ,moj chlopak wrocil z pracy pare minut temu,relacje i zdj dodam pozniej (ale bedzie to zdj zdj ,bo innej mozliwosci nie mam ) jak wracalam od gin to kupilam male skarpeteczki ,wlozylam zdj z USG ,karte ciazy gdzie jest napisany termin porodu ,wszystko wlozylam do torebki z kubusiem puchatkiem ;p
nie moge sie doczekac az dam to chlopakowi,tylko nie wiem czy zrobic to przed obiadem czy po
jestem taka szczesliwa dziewczyny!!! ;) dziekuje za trzymane kciuki;*;*;*
 
Marti widzisz! Dobrze, że się pozbieralas. Gratuluję!

Juz się zastanawiałam co Ci tyle schodzi.:-)
Dziekuje. mialam gin w innym miescie wiec sama podroz zajela mi 2 h!
czekalam moze z 20 -30 minut +plus badanie a wiecej na podrozy stracilam,jeszcze do sklepu weszlam,zeby niespodzianke zrobic chlopakowi;)
 
No to zeszło Ci fakt ale warto było. I fajny pomysł z prezentem dla chłopaka. Rozumiem, że jeszcze nie wie.. Ze udało Ci się to tyle poukrywac to podziwiam..
Smacznego obiadu i daj znać potem co i jak, pewnie teraz pełną emocji jesteś.

Jeju ja jutro..oby maly Pospal w nocy bo jak nie wstanie to nie wiem..
Jeszcze jutro mam fizjoterapie, musze przełożyć bo nie ma szans bym tyle przetrwała..
 
Witam Was Mamusie!

Przepraszam ze nie odpisze kazdej z Was z osobna. Wczoraj mialam kiepski dzien, dzis prawie caly dzien poza domem.
Przede wszystkim dziekuje za slowa wsparcia ! :happy:

U mnie wielkosc pecherzyka to 1,18 cm, jak u Was to wygladalo w okolicach 6 tygodnia? Tak sie martwie ze nic nie bylo widac. Ale nie bede panikowac czas pokaze co bedzie.
Poza tym jak liczycie wiek ciazy wedlug ostatniej om, czy wedlug wielkosci zaroka, od dnia zapolodnienia? Boze glupia juz w tym wszytkim jestem.

P.S: Witam nowa mame :)
 
No to zeszło Ci fakt ale warto było. I fajny pomysł z prezentem dla chłopaka. Rozumiem, że jeszcze nie wie.. Ze udało Ci się to tyle poukrywac to podziwiam..
Smacznego obiadu i daj znać potem co i jak, pewnie teraz pełną emocji jesteś.

Jeju ja jutro..oby maly Pospal w nocy bo jak nie wstanie to nie wiem..
Jeszcze jutro mam fizjoterapie, musze przełożyć bo nie ma szans bym tyle przetrwała..
On wiedzial o ciazy,testy pokazywalam ponad 3 tyg temu,ale na usg nic nie bylo widac,wiec uprzedzalam go zeby sie nie nastawial na 100% bo na tak wczesnym etapie roznie moze byc , sama mialam pelno obaw czy to nie bedzie puste jajo czy ciaza w macicy. ale nie powiedzialam jemu kiedy ide do gin znowu bo jesli by bylo cos nie tak,to bym powiedziala po wizycie .na szczescie jest wszystko w porzadku ;) wiec wreczylam jemu prezent ;)
 
Zdj dodam pozniej;) dalam jemu prezent i polecialy jemu lzy ze szczescia!!! oh NIGDY w zyciu nie widzialam,jak on placze! przytulil mnie ,widac ze sie ucieszyl ;) kamien z serca dziewczyny . ja osobiscie czuje sie dziwnie,jestem taka zmieszana... podekscytowana a zarazem oczywiscie obawy bo to dopiero poczatek.staram sie jednak myslec pozytywnie.uff co za dzien , tyle na niego czekalam<3
 
reklama
Witam Was Mamusie!

Przepraszam ze nie odpisze kazdej z Was z osobna. Wczoraj mialam kiepski dzien, dzis prawie caly dzien poza domem.
Przede wszystkim dziekuje za slowa wsparcia ! :happy:

U mnie wielkosc pecherzyka to 1,18 cm, jak u Was to wygladalo w okolicach 6 tygodnia? Tak sie martwie ze nic nie bylo widac. Ale nie bede panikowac czas pokaze co bedzie.
Poza tym jak liczycie wiek ciazy wedlug ostatniej om, czy wedlug wielkosci zaroka, od dnia zapolodnienia? Boze glupia juz w tym wszytkim jestem.

P.S: Witam nowa mame :)


u mnie też był tylko pęcherzyk:) ale mam cykle 32 dniowe i owu miałam w 19dc
 
Do góry