reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Niestety, ale wydaje mi, że karencja liczy się od daty pierwszej skladki.No i chyba składka zapłacona w marcu liczy się od kwietnia. Możesz zadzwonić na infolinię i zapytać dokładnie :-)
 
reklama
Witam sie dziewczyny po nieobecności dość długiej ;)
Oczywiście nie mam sznas żeby wszystko nadrobić bo produkcja jest szalona :p

Witam wszystkie nowe mamy:*

My siedzimy w pl jeszcze 2 tyg po swietach moje samopoczucie pozostawia wiele do życzenia a tutaj dużo latwiej jednak :p
 
Mama czwórki tyle się napisałam o Naruto i zle kliknąłem i po poście.
Ogólnie to szału nie ma, jeśli się tam nie ma lekarza prowadzącego, ale do przejścia, chociaż jakby tak chcieć ponarzekać to sporo minusów się znajdzie.

Hej Bafinka! :-)

Mnie dziś od rana mocno brzuch bolał, brałam rozkurczowe i leżałam w łóżku a mąż został w domu i sporo mi pomagał przy synku :-) i spełniał moje kulinarne zachcianki - upiekł babkę i zrobił pyyyyyszny żurek <3 ja chcę tak częściej (oprócz tego bólu).

Ufff, może Was w końcu trochę poczytam
 
Netta, super, gratulacje :)

Mama czwórki, u mnie om 16.02 więc podobnie musimy się uzbroić w cierpliwość, we wcześniejszej ciąży serduszko zobaczyłam jakoś w 7 tyg.

Malecuda ale Ci dobrze, pożycz męża... Mój Pan właśnie wrócił z pracy i siedzi przed kompem, nie ma go do niczego :/
 
netta supe wiesci, obysmy juz teraz same takie slyszaly

gwiazdka u mnie bylo podobnie jak z twoim mezem dopoki USG mu nie pokazalam. Jak zobaczyl to chyba w koncu cos zaskoczylo i teraz nawet zakupy kaze mi w samochodzie zostawiac i nosi. Mam nadzieje ze i u was cos sie zmieni.
 
reklama
Dominika przykro mi...

Karola co do opryszczki to ja jak się dopiero robi i swędzi to przykładam cebulę i często to pomaga, a jak nie mam takiej możliwości to na noc nakładam trochę pasty do zębów żeby wysuszyła i jest ok :-)

Zielony groszek ja leżałam w zeromskim w ciąży masakra!

Żana mi w tamtej ciąży pomagało mleko z migdałami.

Aob - mam nadzieje, ze po takich początkach reszta ciąży Ci lekko upłynie.

Gwiazdka - o nie, dziś męża nie oddaje! Normalnie tez przychodzi z pracy i tylko komputer się liczy, a dziś jest dla mnie taaaaaki dobry! :-)
 
Do góry