reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Mama czwórki u mnie z pierwszą córka to serduszko koło 7 tygodnia, oli brawo za nastawienie, grunt to pozytywne myślenie ;-)

Gwiazdeczka super ze plamien nie ma ;-)

Zana i prawidłowa beta.

Joasiu kciuki za twoją betę.

No i jestem po rozmowie z właścicielem i jak chcemy mieszkać w kwietniu to trzeba pod koniec marca mu zapłacić, a to co on ma ta kasę nasza u siebie to jego zabezpieczenie nasz prąd i woda itp. Więc na środę jestem umówiona na umowę i klucze, myślą że ten tu pozwoli nam do niedzieli się wynieść to jest 3 kwietnia.
Ale m będzie zaskoczony, pewnie będzie marudzil ale kij mu w oko.

Uwaga mdłości trochę wróciły ;-)
 
reklama
Netta jeszcze nic nie pisala? Ja z tel.wiec sie nie rozchodze.
Dorota czytalas co pisalysmy o tych wykladzinach na dole?
Mama czworki, widzisz lepiej na spokojnie do tego podejsc. Za tydzien zarodek na pewno bedzie.
 
Mama czwórki ja za Tydzień idę na wizytę i wtedy zobaczymy :-) ale z tego co pamiętam to w poprzedniej ciąży było to samo i nerwy czy bedzie czy nie :-) No jest :-) ma 5 lat i szaleje w sukienkach a jej ulubiony kolor to róż :-) naprawdę nie wiem skąd to się dzieciakom bierze :-)
 
netta ale sie zgralysmy:-p, faktycznie teraz cos kojarze. Tam mialam nick polis1010 ale zapomnialam hasla i musialam zalozyc nowe konto

zana gratuluje pieknej bety

Mama czworki glowa do gory, zarodek sie pojawi

samotnaja moje zmiany tez 11 lub 12 godzin,koszmar


Wypilam troche gazowanej lemoniady i troszke mi ulzylo. Myslalam ze maz bedzie mial jutro wolne to sobie poleze caly dzien a jednak idzie do pracy:crazy:
 
A mi właśnie Rennie w poprzedniej ciąży kazali brać, bo reszta odpada.Sprobuj jeszcze mleko.tez wypijalam hektolitry :-)
 
reklama
Do góry