reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Mama czwórki być może to późniejsza ciąża. A pęcherzyk odpowiada,któremu tygodniowi? U mnie w 5t3d tez był tylko pęcherzyk i ciałko żółte

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Mama Czwórki tez jak byłam to według om był ponad 5 tydzień a z usg 4+2 i tylko pęcherzyk, więc to jest 6 od om czy z usg?
 
Karolka- zadzwon do gina ze Ci wyskoczyla. Opryszczki to wirusy ktore moga byc niebezpieczne dla bobasa. Tzn.trzeba zachowac mega ostroznosc aby nie przeniesc jej na drogi rodne. Znajoma na opryszczke dostala antybiotyk ale ona miala pierwszy raz w zyciu a to jest najbardzoej niebezpieczne
 
No właśnie nie ma zarodka:hmm:Przynajmniej na Usg go nie widać.Ostatnia miesiączka- 14.02.-. cykle niereguralne. Z OM wychodzi, że to 5tyg i 4 dni
Ginekolog uśmiechnięty i pełen optymizmu twierdził, że spokojnie bo jest jeszcze czas, ale jak czytam w necie, to już nie wygląda to tak różowo.Już sama nie wiem... Płakać mi się chce
Następna wizyta dopiero za 2 tyg. Zwariuję chyba...
 
Mama czwórki czytałam gdzieś, że dziewczyny dopiero w 8 a nawet 9 tygodniu widziały maleństwo :-) wszystko będzie dobrze :-)
Poza tym w takim razie jestesmy na tym samym etapie. U mnie ostatnia @ 7.02 a jak byłam 17.03 to tylko pęcherzyk. Czyli dokładnie to samo.I tez lekarka dobrej myśli :-) a jak ona mi obliczyla 4+2 z usg to nie mam pojęcia :-)
 
Ostatnia edycja:
Mama czwórki głowa do góry. To młoda ciąża, a może nawet młodsza niż z OM. Ja na tym etapie miałam pęcherzyk z całkiem żółtym, a jeszcze tydzień wcześniej NIC, nawet pęcherzyka. Głowa do góry, powtórz Usg za tydzień, myślę że juz będzie coś widać :-)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Mama czwórki, nie chcesz się dla spokoju przejść za tydzień by zobaczyć co i jak? Mi się wydaje jak dziewczyny piszą, że nie ma co panikować..ale Kuzwa łatwo się mówi bo sama lepsza nie jestem..

Melduje, ze dzwoniłam na szpital. Mam już kartę ciazy założona, pidpieta do ostatniej i 5.5 widzę ginke huuura! Wysepie scan kolejny chyba Jeju..
To teraz oczekiwania tydzień po tygodniu.. Zwariuje..

Aob gdzie jesteś??

Lece..
 
Tak zrobię. zarejestruję się na USG za tydzień. Niepotrzebnie się głupio nastawiłam, że już serce będzie biło, a tu nawet zarodka brak. Pęcherzyk ma wielkość 9,8mm więc raczej prawidłowo. Emek mi teraz przypomniał , że w którejś ciąży już tak było, poszliśmy do gina wtedy bodajże w 5 tyg. i też był tylko pęcherzyk, apózniej wszystko się prawidłowo rozwinęło. Nie martwię się więcej. Lekarz chyba wie co mówi, poza tym bez powodu kwasu foliowego by mi nie kazał brać. Mam do niego zaufanie . Będzie dobrze i koniec.
 
reklama
Mama czwórki to jeszcze mlodziutka ciąża nie mozesz sie stresowac i rozmyslac:) Gin wie co mowi :) Ja w 7i 1 t.c. mialam zarodek bez widocznego echo serduszka i lekarz kazal tez przyjsc za 2 tyg i sie nie stresowac :) Ciaza mlodsza moja o 8 dni wiec sie nie martwie :)
Gwiazdeczka to super ze plamienia ustaly :)
 
Do góry