reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Maleducada dokopalam się do posta odnośnie szpitala. Ja rodziłam na Ujastku i byłam bardzo zadowolona, a wcale nie miałam lekarza stamtąd. Dla mnie liczy się świetną opieka neonatologiczna. My mieliśmy małe problemy na początku i młody musiał tam leżeć. Nie wyobrażam sobie, że leżę np w zeromskim, a dziecko mi zabierają do innego szpitala. Poza tym warunki są super. Ja byłam po cc i bardzo sobie opiekę chwaliłam. Drugi raz również tam :-)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Jestem po wizycie. Rozczarowana jestem bo dalej nic nie wiem. Tylko pęchęrzyk na razie jest widoczny. Niby gin. mówi , że to jeszcze wcześnie i jest jeszcze czas ,żeby zarodek się rozwinął, ale ja się martwię. To 6 tydzień i nic nie widać- dziwne:-( :(
 
Venuss ja za bete placilam 32 zl- 27zl badanie i 5zlmpobranienkrwi, tak sobie to rozlozyli na rachuneczku, ktory dostalam;) Tylko ze to bylo robione w szpitalu, ale wiem, ze oni wysylaja czasem krew do diagnostyki wlasnie jak maja duzo zlecen. Wiec to chyba zalezy od miejsca w ktorym robisz? Skad jestes?
 
Za ciebie ivi rownież trzymam kciuki ;)
Princeseczka z OM 7+5, z usg 7+2. Termin na 8.11 [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app


Gratuluje ;) ja według OM dziś 6+5 tak mnie korci zeby isc do gin dzis ,ale wstrzymam sie do wtorku. zwlaszcza,ze slabo sie czuje, i meczy mnie wizja jechania do lekarza 40 minut tramwajem + 20 minut na dojscie
 
Mama czwórki nie ma w ogóle zarodka? To skonczony 6tc? Czy 6 leci?

Na opryszczke jak Joasia pisze. Pasta działa ale fakt długo to trwa a cynkowej nie uzywalam.

Netta kciuki trzymam, pewnie przeczytam po bo zaraz się zbieram..
 
Agulek a w każdym Alabie tyle samo? Czyli u mnie w Swarzędzu tez czy to jakoś podzielone jest. U umniejsza to jest dokładnie punkt pobrań. A później do Poznania jedzie chyba. Bo w Diagnostyce jakoś każdy inaczej płaci.
 
reklama
Za ciebie ivi rownież trzymam kciuki ;)
Princeseczka z OM 7+5, z usg 7+2. Termin na 8.11
emoji4.png
emoji4.png
emoji4.png
emoji4.png
emoji4.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app


Gratuluje ;) ja według OM dziś 6+5 tak mnie korci zeby isc do gin dzis ,ale wstrzymam sie do wtorku. zwlaszcza,ze slabo sie czuje, i meczy mnie wizja jechania do lekarza 40 minut tramwajem + 20 minut na dojscie
Jestem po wizycie. Rozczarowana jestem bo dalej nic nie wiem. Tylko pęchęrzyk na razie jest widoczny. Niby gin. mówi , że to jeszcze wcześnie i jest jeszcze czas ,żeby zarodek się rozwinął, ale ja się martwię. To 6 tydzień i nic nie widać- dziwne:-( :(
a kiedy mialaś ostatnia miesiaczke i jak dlugie masz cykle?
 
Do góry