reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Karola ja nie mam czegoś pidobnego ani teraz ani wcześniej. Nic przy tej okolicy nie odczuwam. Na początku tylko Mialam infekcje i to było wkurzające.
Nie za bardzo się w siebie wsluchujesz? Na piczatku tez tak robilam, jeszcze jak zajęcia Mialam mniej i polegiwalam..
Rozumiem, że ta ciąża jest bardzo ważna, szczegolnie jak długo wyczekiwana, ja na poprzednia czekalam pinad 7 lat..
Kurde, leżąc ciężko się odstresowywac..
Ja mam srobki jak mnie kluje, taka szpila czy to w pochwie czy podbrzuszu..
 
reklama
Karola kup sobie jeszcze magnez działa rozkurczowe ja cała ciaze brałam
Magnezin 3x1 .

Dorota jadę sama bez meza , wykupiłam sobie Jakiś czas temu szkolenie takie wlasnie w Poznaniu stad moja podroz :) dwa w jednym odpoczynek od rodziny i samorealizacja :)

Mama czwórki uważaj na siebie no ale
Tam u Ciebie to oczy trzeba mieć w ...

Ja w pociągu wlasnie trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty :)
 
Racja magnez, tez jem od początku i w poprzedniej. Działa rewelacyjnie. No i czasem sama świadomość przy pobolewaniach, ze wzięło się to czy tamto pimaga.
 
Dobry pomysł z tym magnezem. Powiem mężowi żeby mi kupił w aptece jakiś suplement z magnezem...

Może racja ze za bardzo się wsluchuje ale do wizyty u gin lekcewazylam różne bóle A teraz się boje. Narazie jest ok i tego się trzymam.
 
Dzien dobry
Ale piszecie, ledwo nadazam przeczytac
Ja sie dzis obudzilam ze spuchnietymi migdalami, czuje jakbym je miala zaraz polknac i boli bardzo. Kupilam sobie szalwie i bede plukac.

Odrzucilo mnie od kawy dziewczyny, w pierwszej ciazy tez tak mialam ze przez kilka tygodni nie moglam pic. Nie wiem jak teraz dam rade bo ja kawe uwielbiam a w dodatku pracuje w nocy i zawsze to jakis zastrzyk kofeiny zeby nie zasnac.

Lilith zaciekawilas mnie tym detektorem. Jak dotrwam to pewnie tez zainwestuje.
 
Dziewczyny... Nie możecie poprosić o zmianę zmiany? Naprawdę te nocki to nic dobrego. :(

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Milagros ja nie moge bo musimy z mezem pacowac na zmiany. Nie mam tutaj nikogo kto mi pomoze z corcia wiec jak on jest w pracy to ja musze byc w domu. Jeszcze 2,5 miesiaca i bede miala wieczne wakacje wiec bede spala w normalnych godzinach a na razie ograniczylam godziny wiec nie ma tragedi. Pracuje tak juz od 3 lat wiec jestem przyzwyczajona.
 
reklama
Mania super beta :)

Polis ja również pracowałam na noc, kilka lat, też byłam przyzwyczajona Ale to jest wg większości lekarzy niebezpieczne dla wczesnej ciąży. I martwi mnie ze Ty i samotnaja pracujecie na noc.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry