reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Polis Ty w Uk prawda? A czemu wracacie do Pl?

Mania gratuluję betki!


Idę się zbierać..pewnie przed 12 wyjdę i jeszcze na sklep podjadę. Ale mi serce skacze ale wiem, ze sama nie jestem :-)
 
reklama
Mania a poprzednia beta?

Ja też biorę magnez 2x1 a czasem 3x1

Emka to miłego wyjazdu.

Nie dziwie się że się denerwujecie ja też zawsze przed każdą Wizyta zestresowana.

Polis fakt zmień ta nockę, mnie też odrzucilo od kawy hi
 
Rety ile Wy piszecie :-) nie dam rady nadążyć :-) ja od rana już trzy razy kibelek tuliłam i siły na nic nie mam już :-(... a muszę na jutro przygotować się na spotkanie zarządu mojego stowarzyszenia...ech a tak mi się nie chcę...
 
Hej dziewczyny:-)
Mania gratki dla Ciebie :-D

Uf u mnie dzisiaj zachcianki :-) i to jakie o_O
Pierwsza to buleczka z wedlina i chrzanem delikatesowym lagodym i zaraz po tym lody smietankowo czekoladowo truskawkowe :D jak nie zwymiotuje po tej mieszance to bedzie cud :-D z objawow to dzisiaj u mnie bol ledzwi no standardowo ( . )( . ) cyce pobolewaja ale tylko wtedy gdy sa na wolnosci.
Co do bolu brzucha to mnie bolal na poczatku wydaje mi sie ze to byla zasluga zapalenia pecherza bomjak zaczelam brac furaginum to stopniowo ustawal i po tygodniu czasu juz zapomnialam o nim.
Noge w nocy potrzymalam na duzej podyszce w gorze a pozniej polozylam sie na lewym boku i wzoelam jaska miedzy nogi na wysokosci lydek i przestala bolec. Rano tez juz opuchizna o wiele mniejsza byla.
 
Ja jestem na samozatrudnieniu w uk wiec nie mam mozliwosci pojsc na L4. Obcielam godziny do dwoch nocek na weekendach bo wtedy maz jest w ciagu dnia w domu i moge spokojnie odespac.Wiem ze nie jest to super sytuacja ale nie bardzo mam wyjscie bo nie stac mnie na to zeby juz teraz przestac pracowac.
 
Lilith zjezdzamy bo taki byl plan od poczatku. Ja sie tutaj nigdy nie zadomowilam, brakuje mi rodziny i bliskich. Mamy wybudowany dom, przez wakacje go wykonczymy, mamy perspektywy na prace. A przede wszystkim robie to dla moich dzieci bo tutaj nie jestem w stanie zapewnic im takiego dziecinstwa jakie chcialabym zeby mialy.
 
Hej laski :)

Mania - beta cudna :) z tego co kojarzę, to poprzednia wcześniutka(niska) była?

Kciuki za wszystkie wizytujące!!


Ja dzis połaziłam po sklepach, bo starszaki wreszcie do przedszkola poszły i tylko z młodą byłam - luksus :D jedno dziecko to jak wakacje hehehehe
Kupilam sobie super wygodne buty, do tego odwieziłam lumpka i mam fajny sweterek "luźny" ;) czekam jeszcze na przesyłkę ze spodniami i powinnam dać radę przetrwać weekend ;)

jak myślę o sobocie i niedziele to mnie strach oblatuje.. zajęcia mam od 8 do samego wieczora, 19:30.. a potem godzinny powrót do domu.. na rzęsach będę chodzić!
 
reklama
Mnie też mdli całym dzień, 1 spotkanie z sedesem też miałam, ale to wytrzymam, ja tylko nie chce boli brzucha.

Polis a kiedy możesz iść na chorobowe?aha odpoczniesz od pracy zawodowej jak do Pl wrócicie.

Ivi przy tobie mamy wyrzuty sumienia że ja nic nie robię hi, ogarniam dom i dzieci i to wsio.

Byłam uspac Lili na dworze, gdyby nie wiatr to wiosna, śmieci wyrzuciłam, pranie na dwór wystawilam, Ogarnęłam i leżę :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry