reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Hmmn Bartek dzisiaj przybrał pozycje na czworaka i Malo nie peklam z dumy. :-) tak bieglam z konca pokoju żeby mu zrobić foto,ze prawie wyrznelam orla ...

Jak cos to zglaszam chęć uczestnictwa w zamkniętym,próbowałam eyslac wiadomość do Gosi i dupa nie idzie....

Moj tato ma 49 urodziny w piatek 13:-) znalazłam przepis na tort migdalowy i mam plan zrobić.


Kornela a nie mówiłam, że brat bliźniak wystartuje do paru dni ;-). Mój dalej trenuje....padanie na twarz. Ale cwaniak obczaił, że jak już na nią leci to warto obrócić i walnąć policzkiem a nie nosem :-D. Biedne te nasze dzieci, ale grunt, że uczą się na błędach ;-)

Kasia mój wylądował z fotelika parę dni temu, ale na szczęście na tknął się na pluszaki i obyło się bez wiekszych urazów, bardziej się wystraszył tylko. Teraz ma zakaz przebywania bez zapięcia, bo próbuje ucieczek.

U nas dalej śnieg....kiedy sie skończy - nie wiem, ale zaczyna mnie drażnić.

Kum przez Twojego posta oplułam sobie sokiem ekran :-D
 
Sokoja ale on wypierdzielił się z całym fotelikiem bo właśnie był zapięty :/ Teraz go już nawet w foteliku nie mogę spuścić z oka...

Słuchajcie jak mnie mężu wkurzył... Dzień jak co dzień tata kąpie i pielęgnuje ja ogarniam zabawki i robię mleko. Idę robić butelkę, patrzę a w czajniku cała woda zużyta ( zawsze sobie wcześniej gotuję żeby potem tylko troszkę podgrzać a nie studzić wrzątku ) no i oczywiście zwróciłam uwagę, żeby jak zużywa wodę to zagotował trochę więcej żeby potem na butlę wieczorem było. Wiecie co on na to?
"Trzebabyło spojrzeć do czajnika o 17 a nie na forum siedzieć" Pffffff.....
 
Dostalam wiadomosc z przychodni,ze w rejonie Stockholmu jest JUZ epidemia wirusa rsv:-/ szczegolnie narazone sa dzieci do 3 r.z. Mam unikac zatloczonych miejsc, sklepow, itd..
A czemu ja sie dowiaduje dopiero teraz:-/ ehhh..
 
Elifit - nie motalam jeszcze nic na kurtke - ale pewnie nie będę już próbować :)
Kum, jak będziesz szyć kołowa to ogłoś się już ze będziesz miała do sprzedania, może ktoś będzie chętny i sam wybierze czy chce ramię proste czy zakładowe.
Dziewczyny mialyscie problemy z dostaniem się dzieci do żłobka? Zaczynają tak w połowie roku? Czy te których dzieci idą do żłobka to szczepily na pneumokoki?
Tusia womar podobno wypuścił jakąś SK chustę, podobno nie ma tragedii. ' a widzę ze się przenioslyscie wiec i tam pójdę za chwile :)
Makota zazdroszczę pizzy, ja w weekend pofolgowalam wiec od dziś znów mż i ćwiczenia. Mi się nigdy nie zdazylo żeby Liwia zrobiła kupę do wanny. Teraz dostała takie siedzisko na przyssawki - ale ma radoche w wannie.

Kum - oplulam telefon przy Twoim poście :)

MamoB - a co to za wirus?
U nas dzień spokojny, liwia trenuje upadnie i straszy kota.
Jutro mam odwiedziny mojej mamy - może mi jakąś zupę ugotuje :D dobrej nocy!
 
Ostatnia edycja:
Ah nie wiedziałam że was tak rozbawię :) do czegoś sie ta kupa na dywanie przydała :)

no właśnie podobno fajna ta chusta z womaru a juz w tym wieku nie chciałam kupowac drogiej. przy drugim bobasie juz mam upatrzoną :)
 
Sokoja ale on wypierdzielił się z całym fotelikiem bo właśnie był zapięty :/ Teraz go już nawet w foteliku nie mogę spuścić z oka...

Słuchajcie jak mnie mężu wkurzył... Dzień jak co dzień tata kąpie i pielęgnuje ja ogarniam zabawki i robię mleko. Idę robić butelkę, patrzę a w czajniku cała woda zużyta ( zawsze sobie wcześniej gotuję żeby potem tylko troszkę podgrzać a nie studzić wrzątku ) no i oczywiście zwróciłam uwagę, żeby jak zużywa wodę to zagotował trochę więcej żeby potem na butlę wieczorem było. Wiecie co on na to?
"Trzebabyło spojrzeć do czajnika o 17 a nie na forum siedzieć" Pffffff.....


a to gagatek. To chyba źle przeczytałam.

mamo B. co to za wirus?
 
reklama
Ja sama nie wiedzialam co to za wirus:-/ u niemowlat to infekcja dolnych drog oddechowych, gdzie 50% dzieci trafia do szpitala z zapaleniem oskrzeli a 25 % z zapaleniem pluc, czytalam tez ze przebieg tej choroby u niemowlat jest bardzo ciezki.

Maz przyszedl z pracy i mowil, ze u kolegi syna w zlobku nie ma calej grupy, 100% dzieci choruje.
Wystrachalam sie troche, bo ja wiecznie w zatloczonych miejscach chodze, tzn na zakupy z mala codziennie:-( a na dodatek mieszkamy doslownie 30 sekund od przedszkola i caly czas obok niego chodzimy:-/
 
Do góry