reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Mamo b to mnie teraz zestresowałaś. Mąż właśnie wrócił ze Sztokholmu. Mam nadzieję,że nic nie przywiózł
 
reklama
Mamo b ja tez pierwsze słyszę o takim wirusie.... Jest tego do cholery :no:
Mąż usypia Bartusia a ja oglądam Telekamery.
Nic innego nie ma....
 
Mika czytalam,ze choroba rozwija sie przez 4-6 dni,potem pojawiaja sie objawy. Miej oko otwarte!
Moja juz spi, stary chrapie! Tez ide spac,
Dobranoc!
 
Mamo b, to teraz spacerki z dala od tłumów. A mąż niech za bardzo się nie zbliża do kolegi, którego syn miał styczność z wirusem.

Kupiłam najdroższe na świecie eko brokuły i kalafior. Właśnie je zblanszowałam i zamroziłam.

Dobranoc. To będzie dobra noc [emoji5]
 
przeczytałam. Mamo B i Mika oby wirus was ominął.
Bylam na kursie. padam na twarz ale musiałam nadrobić.
Moje dziecko nigdy nie zrobilo kupy poza pieluchy. dzisiaj po kąpieli zalała nasze łóżko gdy ojciec ubierał. (opowiedział mi ON).
Dobranoc
 
Pięćdziesięcio godzinna mruczanka w moim wykonaniu uśpi wszystkich w promieniu pięćdziesięciu kilometrów... Oprócz... Mojego dziecka :-)

Aaaaa! Nie nadaję się do dzieci. Cierpliwości brak. Mój poziom "wrrr" osiąga poziom maksymalny...
 
Mika, mamo b oby obyło się bez chorób.
Matka czasem tez tak mam, a tylko jedna maruda na razie :)
Kum padlam :)

Moja tez jeszcze kupy nie zrobiła poza pieluche :)
Dziś kupilam nowe zabawki do wanny, ale była radocha :) uwielbiam jak Julka jest taka radosna i cieszy się jak pokazuje się jej cos nowego, nie tylko zabawki.
Tak w ogóle to Julka strasznie muzykalna się zrobiła. Ma swoje ulubione piosenki i jak tylko je usłyszy to siedzi jak zaczarowana :)

Lece spać :) spokojnej nocki :)
 
reklama
Do góry