reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Elifir ja rozumiem o co Ci chodź doskonale.... Ja rez jestem z Wami zzyta, jestem tu codziennie itd. Tyle,ze dla mnie to ciut niezręczne bo powiedzmy poproszę o dostęp, Wy zaglosujecie na nie i co potem tak jakos nieswojo nie? No nie wiem czy wiesz o co mi chodzi...
 
reklama
Spoko tylko zapytałam, nawet nie wiedziałam ze jest grupa na fb. Na fb byłoby mi sie łatwiej udzielać bo tam jestem naokrągło (fb i messenger :D). Nie mniej nie przekonuje mnie forma podania + zdjęcia + głosowanie; chyba za stara już jestem na takie zabawy ;)

Uważajcie dziewczyny na leżaczki. Właśnie parę minut temu dziecko przewróciło mi się z całym leżaczkiem :/ :/ :/
 
My po szczepieniu, Zuzia śpi, waży 7500 niewiele, ale nikt nic nie mówi. Była pediatra której nie lubię, stara i nie zna nowych zaleceń...
Kornela na zamknięty przyjmujemy nadal, ale właśnie trzeba zgłosić chęć uczestnictwa :-)
 
Witajcie :-)

Nie było mnie przez weekend, bo dopadł mnie chyba jakiś wirus lub cóś w tym stylu - gorączka 38-39 stopni, mega dreszcze i okropny ból brzucha - MASAKRA - już dawno tak źle się nie czułam :sorry: Dobrze, że to weekend był, przynajmniej mąż się dziećmi zajął :tak:

Teraz chciałabym nadrobić, ale napisałyście tyyyyyyyyle - jak za dawnych czasów ;-)
 
Malgorzatkar drobna Zuzia jest,ale mój Bartek tez podobnie wazy...:-) i tez nikt sie nie czepia.
To jednak szczepilas?
 
Ostatnia edycja:
Kasia masz 234 więc już myślę że możemy nad tobą głosować. Nsd Kornela też już można.
Ja zamknięty potraktowałam nie jako "prośbą, podanie i zdjęcia" tylko jak wstąpienie do tajnego klubu. Kasia musisz wiedzieć że tam piszemy o b. intymnych rzeczach i musimy (większość) mieć zaufanie do każdej kolejnej osoby. Za mną niektóre dziewczyny głosowały na nie, ale podały swoje powody które rozumiem.

My z Zolka bylyśmy juz się bawić (obudziła się tylko weszlysmy do budynku), potem lunch z koleżanką i ugotowalysmy obiad dla Zoli i dla mamy i taty. Zola nauczyla się kacac gdy stoi przy stole!!
Terax bierzemy psy i na szybki spacer z nimi lecimy.

Haust mam nadzieje ze choroba juz za Tobą.

Małgosiu Zuzia ładnie waży na 66cm. Zola ma 63cm i 6kg
 
Ostatnia edycja:
Hmmn Bartek dzisiaj przybrał pozycje na czworaka i Malo nie peklam z dumy. :-) tak bieglam z konca pokoju żeby mu zrobić foto,ze prawie wyrznelam orla ...

Jak cos to zglaszam chęć uczestnictwa w zamkniętym,próbowałam eyslac wiadomość do Gosi i dupa nie idzie....

Moj tato ma 49 urodziny w piatek 13:-) znalazłam przepis na tort migdalowy i mam plan zrobić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry