reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam

Noc w miarę ok, tylko obnizylismy poziom łóżeczka i Zuzia się rozbudzała przy odkładaniu, ale w końcu wzięłam ją do siebie, potem.Ola przyszła i obnizylismy się pół godz temu, biegiem ubieranie do przedszkola, na szczęście dziś bez marudzenia poszła...
Dziś.szczepienie mamy, a Zuzia wstała z okiem zaklejonym i leciutkim katarkiem.ale idziemy, niech przynajmniej zważą i zmierzą
 
reklama
Dzień dobry

U nas nocka ok. Standardowe pobudki.

Makota to jak z butami. Teraz mając jedną chuste kupiłabym jeszcze jedną bardziej wyjściową, jedną tęczową na lato jedną kółkową itp itd. Jak ktoś dużo nosi to mu potrzeby rosną.:p

Mój mąż też czasem chrapie. Głównie przez krzywa przegrode. Mówię mu żeby poszedł zoperować to on nie ma czasu :rolleyes:

Dziś pewnie też ruszymy na zimowy spacer.
Miłego dnia :
 
Elifit, ta operacja "dla chrapaczy" mojego M przeraza. On chrapie nawet na boku. Ja juz prawie nerwicy od tego dostaje ;) nie dosc, ze cyc co godzine dla mlodego, to stary chrapie...

Tesciowa w dalszym ciagu obrazona. Jestem zdania, ze jezeli ona zaczela i ona wyszla zamiast dokonczyc rozmowe, to ona powinna sie pierwsza odezwac. Wiem, ze jestem mlodsza, ale uwazam, ze gdyby noe wyszla nie byloby problemu. Chciala klotni to ma :/

Adas spi ;)

Wyparzylam niekapek. Bedziemy probowac :)
 
małgorzatka jakis wirus jest dlatego dzieciom oczy ropieją i powiązane to z katarem. Dlatego moi chłopcy tydzień temu skończyli brać krople do oczu.
 
Dzieńdoberek!!!

no my na nogach od 6.30. mogoby być tycio póżniej ale co zrobić... sniegiem zasypało, chciałabym iść na spacer ale jeszcze sypie.. wózek mi utknie w śniegu.

limonko a jak wydłużasz drzemki córci?? ja chyba znalazłam patent - spanie w innej pozycji, obecnie lubi na brzuszku... niestety w nocy w takie pozycji sie po budzi po kilku pozycjach a po lulaniu i tak kładzie sie na brzuch ale w dzień wydłuza to drzemkę, i wtedy budzi się bez płaczu.

chustę kupiłam tkaną skośno krzyżowo, złamaną, słabej firmy ale podobno fajna bo womar, oraz kupiłam dwa komplety kółek - będę robic dwie kółkowe. akurat ma 4.5m. a jak lepeij? ramię proste czy zakładkowe? druga będe chciała sprzedać, jaka lepiej się sprzeda?

jak będę miała drugie dziecko, kupię sobie z bambusem - bobas będzie lżejszy, wydaje mi się że chusta jest bardzo przydatna jak sie ma drugie dziecko, aby miec wolne ręce dla pierwszego.
 
Ostatnia edycja:
Kum ramię proste się lepiej sprzeda. Pokaż fote tej chusty.

Makota ja bym pierwsza się nie odezwała. M powinien łagodzić sytuację między wami coś a la mediator ;)
 
no to zrobię proste, pokaże fote jak uszyję w naszej galerii z bąbelkiem w środku :) jutro przyjdzie chusta, pojutrze kółka a w wekend będę miała dostęp do maszyny! jej ale sie cieszę. chcę go też troche nosic bo idzie do żłobka więc ja chyba odczuwac większą potrzeb przytulania.
 
Dobry dzień. Głowa mnie nie boli, więc nieźle się zaczyna. Szymek przestał całą noc, za to wstał przed siódmą i od tej pory jęczy cały czas:banghead: nie wiem o co mu się rozchodzi.

Kornela mów co chcesz, ja też mam swoje zdanie o trzymaniu kotów na wsi w masowych ilościach i brak nadzoru nad nimi. Nie wiem skąd w ludziach przeświadczenie, że kotem nie trzeba się zajmować. Potem chodzą takie całe hordy, sikają gdzie popadnie i rozmnażają się na potęgę. :banghead:

Kum jesteś pewna, że ten Womar to sk? Z tego co wiem to ta firma głównie pościelówy puszcza, a skośno krzyżową tylko jeden model. Pokażesz jaką kupiłaś? Ramię lepiej proste, zawsze większe wzięcie będzie. Sama będziesz szyć?
 
Chusta tkana N17 Zaffiro,firmy WOMAR, 6 wzorów (5069038543) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
według producenta skośno krzyżowa - kupiłam tą szarą w jasne kwiatki. używaną. to nosidło ze sznurkami co kupiłam wcześniej z womaru uzywane - nadające sie co najwyżej na kartofle jest z super bawełny właśnie skośno krzyżowej. kółka kupiłam L metalowe, zielone. szyć będę sama lub moja teściowa - krawcowa. planuje 3 przeszycia - tak widziałam, że robią na necie, jakimis mocniejszymi nićmi.
 
reklama
Masz ten worek już? Rozpruj i zobacz ile materiału będzie. Może starczy na panel do mei tai. Jak teściowa szyje to ci zrobi :thumbup:
Jak ta chusta ci przyjdzie to daj znać jaka w dotyku i motaniu.
I może z tą dyskusją przenieśmy się na wątek chustowy bo tu dziewczyny zanudzamy ;)
 
Do góry