reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Makota w którym poście i gdzie piszesz o kłótni z teściowa bo przeoczyłam.
ja mam dwie chusty i obecnie rzadko używam. Kółkowa lepsza moim zdaniem na kurtkę bo szybko się zakłada i ściąga. Wyszłam do ośrodka żeby Zolka z innymi dziećmi się pobawiła, a ona zasnęła w wózku :) chyba zamiast zabaw to na zakupy pójdę spożywcze.
 
reklama
ja tez przeoczyłam o co poszło..

o chustach się przenosimy. mam jeden pomysł co do worka na kartofle
 
Tusia, przespanej nocy zazdroszcze. Pewnie chlopak dorosleje ;)

Lilla - na zamknietym wspominalam. Potem akcja sie rozkrecila, ale nie pisalam o tym, bo mialam okres, zle sie czulam i jeszcze makrela mnie dobila ;) poza tym ostatnio nie ogarniam zamknietego. Nie remontuje, nie znam sie, wiec nie mam nic do napisania :/

Fajnie piszecie o chustach ;) wszystkie jestescie wkrecone ;)

Zdrowka zycze wszystkim niedomagajacym :p
 
Kum poszłam sobie na chustowy wątek:p

Nudno mi, ktoś ma jakiś pomysł co z tym dniem zrobić? Na dworze pada śnieg nieprzerwanie od wczoraj. Dziecko chwilowo nie jęczy tylko przyszedł i mnie klepie. Nadal nie spał. :banghead:
 
Hejka dziewczyny mu wstaliśmy po 8.
Ci do chrapania to maz chrapie ale tylko na plecach a jak go walne i przekręć sie na bok to luz. Za to jego ojciec chrapie tak głośno,ze od paru lat nie śpi z zona. Śpią w oddzielnych pokojach,zamknięte drzwi a i tak słychać....
Majora ja tez bym sie nie odezwala pierwsza do teściowej,ale do mamy swojej juz tak....

Tusia może jakas ksiazka lub film?
Ja dopiero śniadanie zjadłam i oglądam Ranczo....

Co do chusty to zaluje,ze nie kupiłam na poczatku. Teraz juz bezsensu chyba i nie wiem czy maly by chcial. Jak będę miała drugie to kupie na pewno....
 
Ostatnia edycja:
Kornela nie jest bez sensu. Kup jak nie spasuje to sprzedasz bez problemu.
I zwróć uwagę na t9 w telefonie bo piszesz do Makoty Majora ;) :p

Tusia zapraszam do mnie. Już ja ci zajęcie znajdę ;)

Makota wiesz od czego jest zamknięty. Od wyżalania się. Masz problem - pisz. Szybko temat pójdzie w inną stronę
 
Elifit, Kornela - ja ta Majore juz dawno temu widzialam, ale tak pomyslalam, ze to wina slownika ;)

Z moja mama bym sie nie poklocila w ten sposob, zebysmy sie do siebie nie odzywaly. Tesciowa wyszla i to dla mnie nowosc. Opuscila piaskownice :p

Dzieb mam zrypany, bo czekam na kuriera i na spacer nie moge isc. Adas marudzi. Chociaz zupe ugotowalam :p
 
Hej wszystkim :)

Brzdąc śpi a ja zamulam na necie. Jakiś mam spadek nastroju i smutno mi.
Ja mam chustę tkaną bawełnianą natibaby ale ostatni raz motaliśmy się w listopadzie i od tej pory leży w szafie.
Boję się chodzić z Małym w chuście jak na dworze tak ślisko...

A ja nie mam dostępu do wątku zamkniętego żeby się żalić i jak się żalę to cenzuruję imiona/pokrewieństwo żeby się podobieństwo do osób i prawdziwych zdarzeń nie było 'przypadkowe' :) i zamiast o kuzynce piszę np o koleżance :)
Jak można dostać dostęp do wątku zamkniętego?
 
Hmmm wiem,ze wyskakuje Majora a pisze z tel i co napisze poprawnie to mi zmienia.... Sorki:sorry:
Makota proszę sie na mnie nie gniewac. Postaram sie juz pilnować..
Kasia co do wątku zamkniętego to trzeba do malgorzatkar chyba pisac jak Jagódka odeszla. Tyle,ze sa tam wymagania z tego co czytałam tzn co najmniej 300 postów, glosiwanie za tym czy zostaniesz przyjeta....ja tez nie jestem na zamkniętym.
Zreszta jakos nigdy nikt nie odp jak pyta ktoras jak sie dostac na zamknięty lub na fejsa....nie chce nikogo urazić ale mam wrażenie ze tam juz jest zamknięta grupa??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny wątek zamknięty czy grupa na fejsa to są miejsca gdzie udzielamy się intymnie. Na grupie fb sa tylko dziewczyny z zamkniętego.
Jest kilka wymagań żeby tam się dostać ale najważniejszym jest regularne udzielanie się na forum. Nie takie że jestem chwilę potem mnie miesiąc nie ma i nawet nie daję znać. (Nie mówię tu konkretnie o nikim) My tu się zżyłyśmy ze sobą od czasów ciąży i jak widzicie choćby po przykładzie Tusi, martwimy się o siebie gdy któraś znika.
O dostęp zawsze można poprosić moderatora. My zagłosujemy :)
Regulamin jak się tam dostać jest na liście wątków Lipiec 2014.
 
Ostatnia edycja:
Do góry