reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Haust - a ksiadz jak mial na imie?
Kasia, Kum - tez sie zle czuje :(

Przed chwila sie obudzilam i czuje sie gorzej :/ Adas spi.
 
reklama
Ciążę wykluczam bo okres właśnie mi się kończy. To raczej coś mi na żołądku siadło. Zbieram się zaraz na spacer bo tata jakoś mocno się nie rwie iść za mnie a ja bardzo nie lubię się prosić.

A tak w ogóle jakby to była ciąża to by był hardkor :D
 
Za chwile doczytać, bo wracam z kina. Zdjęcia ze spaceru nie będzie, bo właśnie minęłam onaniste i jestem zniesmaczona[emoji40] [emoji36] [emoji51]
 
Undomiel to pełen wrażeń spacer miałaś ;-)

Mamo bobasa też się zastanawiam co mu do tego :confused:;-)

Makota ksiądz Robert. Kurcze jakoś nie przyszło mi do głowy zapytać go czy sam ma święte imię ;-)

Dziewczyny kurujcie się :-(
 
siemanko.

Cóż za sądny dzień u mnie: dostałam 1 okres - aaa fuuuuj. Zdycham strasznie. Rozumiem, że mogłam wziąc no spę jak karmię? łyknęłam i nie pomyślałam, dopiero teraz mnie oświeciło!!! :szok:

My już po snieznym spacerze, poza tym nuuuuda.
 
Dziewczyny czy Wasze maluchy maja ataki paniki i placzu? Ja zaraz padne,wrzeszczal pol gidziny,oczy ma spychniete,body mokre od lez a ja nie moglam go uspokoic i rozplakalam sie razem z nim na koniec.... :-(
 
Kornela, zajrzyj do buźki i poszukaj zęba :tak:

Makota, nie ten wątek ale powtórzę to co już kiedyś pisałam. Poszukaj innego pediatry.
 
Ostatnia edycja:
Dzis u nas zly dzien:-/ L.spala dzis tylko 40 min.,ale na szczescie jest juz po kapieli i zasypia przy piersi.

Sokoja, wspolczuje @. U mnie wlasnie sie konczy.
Makota, blizej czy troche dalej, wazne zebys Ty miala zaufanie do lekarza!
Kornela, taki atak placzu mielismy raz, byl tak masakryczny ze wyladowalismy na ip. Ale to nie bylo pol godziny:-(

Dzis moje dziecko pierwszy raz zderzylo sie ze szczebelkami w lozeczku. Byl placz wielki, ale na szczescie kot uratowal sytuacje i przyszedl sie lasic do mnie, L. bardzo lubi patrzec jak on to robi:-) o bolu szybko zapomniala, a ja mam nauczke ze to juz nie te czasy gdzie zostawilam jej grajaca karuzele i cos tam sobie robilam.
Ehh, ide.. Jestem padnieta dzis, na obiad robie domowa pizze, a w piekarniku jest juz szarlotka, maz tyle jablek nakupil ze cos z tym trzeba robic:-/
 
reklama
Do góry