reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Makota ma-sa-kra :/

Sokoja współczuję @. Ciekawe kiedy ja. Oby nie prędko.

Kornela może właśnie przebił ząb? U nas już kiełki są. Jeszcze kilka dni zanim cały wyjdzie. Z marudzi i śpi dłużej.

Mamob daj szarlotki ;)

Już po księdzu. Dałammu dwie dychy. Aru wstydził się jak zwykle ale rękę po obrazki wyciągnął ;)

Zdrówka dla chorych i spokojnego wieczoru tam.
 
reklama
Elifit, zapraszam na szarlotke:-) juz wciagnelam kawalek z lodami waniliowymi.

Czy ja pisalam,ze moje dziecko idzie spac?? Otoz nie, ona ma inne plany:p no nie spi. I co ja moge zrobic jej:-? :-D
 
Mamo B przybij piątkę, Witek też dziś tylko 45 min na spacerze spał a teraz się nie zanosi na spanie. Przynajmniej nie marudzi.

Nowa ulubiona zabawa - obkęszanie mamy po twarzy i mokre buziaki :)

Zdrówka i szybkiego końca @!!!

Mika przyłączam się do głosu dziewczyn, nie zostawiaj nas!!!
 
No nie chyba czeka mnie wizyta u pediatry...:-(
Od wczoraj pije mleko ha i 2 kupy rano byly ok a teraz walnal trzecia jak woda ze sluzem:-(zalamie sie. Dzisiaj pije mleko,wode i dostal troszke sliwej ktore juz jadl nieraz.

Dziewczyny jeszcze mi powiedzcie gluten musze podawac codziennie? Bo myslalam zeby odstawic moze na kilka dni. Mozna tak? Nie chce znow dzwonic do pediatry i pytac.
Jak juto kupy sie powtorza to pojade....
 
Ostatnia edycja:
Kornelia a nie myslalas żeby odstawić wszystko poza mlekiem na kilka dni i potem spróbować po jednej rzeczy od początku żeby sprawdzić czy czegoś nie toleruje? Chyba że masz jakieś pewne dania to np przez tydzień tylko to podawać i potem rozszerzać od początku. Tak sobie myślę, że moja gastro tak by pewnie poradziła. No chyba że to coś innego (infekcja, ząbki).
 
Kornela, A ja bym zbadala kupe...

Tesciowa po tym jak Das plul mm powiedziala, abym dala budyn z paczki na mm. Zajebista jest. Jutro kapie Adasia sama, bo oszaleje... :D

Tusia, gdzie jestes???
 
Makota zawsze możesz do tego mm trochę słoniny wkroić... teściowa Ci kąpie dziecko? Oo

U nas dzisiaj znowu fajny dzień :) Dziecko pogodne, uśmiechnięte od ucha do ucha jedynie co to odrzucił mi jedno karmienie KP w ciągu dnia i tak zostały mi tylko 2x KP rano po nocy i w południe przed zupą. Potem już nie chce :(
Martwię się, że skończy mi się laktacja jak będzie tak mało jadł a chciałabym jeszcze pokarmić chociaż do końca zimy żeby przeciwciała mu dać :(
 
reklama
Do góry