reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzień dobry :-)

O nocce też nie piszę :sorry2: Za to teraz mała śpi :-p I znowu Gunsi rządzą (już mnie nudzą :sorry2:)

Makota mój ojciec uczył małego Mateuszka jak wejść na szafę i sięgnąć sobie rodzynki :wściekła/y: Myślałam, że uduszę. Ojca, nie Matiego ;-) Pozwalał mu na różne dziwne rzeczy, no bo dziadek może. Teraz już Mati wie, że najpierw mama musi pozwolić.

U nas ksiądz tylko dywan zasyfił błotem i prawie kłócił się ze mną o imię Natalii - że nie święte :sorry2:
 
reklama
***** jego mac! To skierowanie znowu jest zle, bo napisane jest CITO a nie PILNIE!!! Jeszcze dzis Adasiowi nie udalo sie pobrac krwi. Plakal okrutnie i jutro powtorka!
 
Dzien dobry!
Noc, bez komentarza lepiej! Od 2 pobudki co 30-40 min.

Haust, pfff a co to ksiedza obchodzi czy swiete imie czy nie:-/

Makota, wspolczuje! Ja bym ich tam rozniosla!

Milego dnia!
 
Haust z tym imieniem to pojechal ale u nas tez odrazu pytal. Jak powiedzialam,ze Bartlomiej to wyprostowal sie jak paw bo u nas jest Kosciol pw sw Bartlomieja:-)
Pewnie dopadnie mnie klatwa,ale napisze: Maly spi juz 2 godz

Wstal
 
reklama
makota to cie zrobili.....\

kasia?????

ja chora ciąg dalszy. przełożylismy szczepienie na poneidziałek. ale w moim przypadku to chyba tylko zatoki... leci mi wodospad z nosa... karmie małego i muszę przerywać bo mi zaraz skapnie na niego.... posmarkam i znów. mały miał jedna fjną długa drzemke w nocy ale co z tego jak ja się budziłam aby sie wysmarkać.
 
Do góry