reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kornela ja zakładałam Małemu na stópki takie skarpetki z naszytą grzechotką, albo papcie w kształcie piesków albo bawiłam się, że mu 'zjem stópki hamhamhamham' :D. On dosłownie z dnia na dzień nagle zaczął interesować się stopami.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasia zakładam mu takie skarpetki,podnoszę nóżki,udaje ze mu zjadam te nóżki a ten sie smieje,dotknie raz a potem znów ma to gdzies

Dopiero zauwazylam zdj. Kasia Wojtuś wygląda dobrze,nie wygląda jak to ujelas jak nalany wuec sie nie martw....
 
Ostatnia edycja:
Nie stresuj się. Mnie pediatra powiedziała że tak do końca 6 miesiąca poczekać ale bez spiny. Każde dziecko rozwija się w swoim tempie i tak jak pisałam, córka mojej koleżanki całkiem ominęła ten etap rozwoju ;)
 
Pola mnie też takie myśli nachodzą ;-)
Dlaczego już 5??? Mogłaby być 24 i kilka godzin snu przede mną. Aaale niiie!


Agulam zaszalałaś na nocnej ;-) ale podłóg nie umyłaś ;-) :-D

Idę jeszcze przymknąć oko, może się uda???
Pomylam o 19 tej;)

Wreszcie chwilka, Wiki się suszy po basenie

Haust 100 lat dla męża

Kornela ja robie mm na wodzie kranówce

Hanie nadal odbijam po jedzonku

Cdn
Hania pakuje całe stópki do buźki

Zdążyłam dojechać do domu,zaczęłam edytować ale kuzynka zadzwoniła

Zmykam na ciepłą herbatę
 
Ostatnia edycja:
Hej,
forum jakos ostatnio zamarlo:-?
Ja tez L. odbijam caly czas, jak nie odbije to budzi sie z wielkim placzem.

Kornela, nie martw sie. Moja wszystko robi z opoznieniem. Twoj synek wszystko nadrobi,mojej od tygodnia buzia sie nie zamyka, ciagle ma-ma, ba-ba i kloci sie z nami:-D Typowa kobieta,buzia jej sie nie zamyka:-) a tez dluzszy czas nic nie wydobywala z siebie.

Milego wieczoru!

Gdzie Wy wszystkie jestescie???? :p
Elifit podejrzewalam o zerwane lacze internetowe, bo tak przepadla nagle:-D ale na fb ja widzialam:p
 
Mami bobasa dzieki;-) poczekam jeszcze troche a jak cos to skonsultuje to z pediatra....
Bartek chłopak ale tez ma gadane. Czasem godzinę sie kloci z nami albo piszczy non stop:-)
No cisza na forum to fakt...szkods
 
Kornela ja jeszcze daję mm na żywcu, ale pomalutku przymierzam się do innej wody, albo chociaż do różnych. No bo co zrobię jak mi nagle tego żywca zabraknie ;-)

Ja już dawno nie odbijam po jedzeniu.

Mój starszak też ominął etap nóżek w buzi i nie miało to wpływu na jego rozwój
 
Haust chyba primavera jeszcze dobra dla maluszki jest nie?
Mi żywiec pasuje i jest latwodostepna w butelkach 1,5, 1,75, 2 litrowych. Zreszta mąż zawsze kupuje mi zgrzewkę na tydzien. Jak się konczy to po nastepna smiga;-)

Z tymi nóżkami to chodź o to ze w ogole ich nie lapie,o wkladaniu nawet nie mysle.

Podnosicie maluszki pod paszki?
 
Ja to się znowu martwię bo mój Wojtek za to w ogóle nie gaworzy. Czasami coś bąknie w stylu 'Ly' 'Ba' raz powiedział mi 'Nie' ale łączenia ba-ba-ba, la-la-la, ma-ma-ma nie ma a to już 8smy miesiąc nam leci :crazy:
 
reklama
Primaverę używałam wcześniej i jakiejś tam jeszcze i po wszystkich u Natki były biegunki. Tylko nie po żywcu. No wiem, wiem, że żywiec jest wszędzie, ale jak gdzieś zabraknie :-p Poza tym myślę jeszcze o wodzie filtrowanej z dzbanka, hmmmm sama nie wiem

Pod paszki w sensie żeby dziecko stało? To nie, nie podnoszę tak
 
Do góry