reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
graza- często rosną górne dwójeczki pierwsze,zaraz po ich będą jedynki,już widziałam to kilkakrotnie.może też być przerwa między jedynkami,raczej nie większa niż na wielkość ząbka.
 
Hmmn my zawsze dawaliśmy 120 zl. 100 na kościół i 20 dla księdza. Zreszta powiem Wam,ze u nas nikt mniej nie daje bardzo bo ksiądz czyta w kościele to wiem. Najmniej 50 zl,przewaga 100 albo nawet i 200.
U nas robi cis za te pieniadze wiec wierze ze przeznacza je na kosciol

rany, ja myślałam, że takie 'czytanie z ambony' to tylko takie żarty są! u nas 50 dajemy.

zabawy podobne jak u Was, ładuje też wszystko do buzi. Generalnie Jego zabawki są fuuuuj, a jak widzi zabawki Starszaczka to aż się trzęsie, więc jak jest okazja (starszy w przedszkolu) to daję Mu possać jakiś samochodzik czy klocka ;-).

Idę ćwiczyć, bo kaloryfer się sam nie zrobi :cool2:
 
Sokoja podziwiam, że ćwiczysz. Ja tez się muszę zabrać za siebie, bo jestem strasznie słaba, a przed ciążą podciągałam się 10 razy.

Graza od kilku dni jest trochę lepiej, staram się bardzo pilnować, żeby dobrze łapał brodawki, bo teraz to trudno go przystawic, bo sam się przysysa. Najgorsze, że on się tak odpycha rączką i szarpie. Co prawda wg doradcy (bo ona te grupę wsparcia prowadzi) muszę mieć jakąś infekcję, bo karmienie nie powinno mnie boleć, ale dam sobie jeszcze tydzień, bo nie mam typowych objawów.

Witek od dwóch dni tak mi się drze jak jest zmęczony, że żyć się odechciewa. Rzuca się w wózku, wierzga na rękach i krzyczy i krzyczy. Śpi trzy razy po pół godziny i nijak go nie mogę dospic. Spać idzie ok 21-22, ale to nie nowość tylko teraz się budzi co pół godziny i żąda cyca.

Mąż kazał spytać : Jak Wy to robicie, że usypiacie dzieci o 19?
 
Undomiel ja nie wiem, mój też sie budzi co chwile. W dzień pilnuje, zeby spał co 2 godziny, (ostatnie czuwanie 3-3,5godz), zasypia spokojnie. Kładę go po kąpieli ok 21 i zaczyna sie zabawa. Biegam do niego co kilka min, czasami dojść do salonu nie zdarze i juz zawracam.
 
Undomiel u nas tak od początku jest i mała chyba się przyzwyczaiła. Często już koło 18.30 idziemy do sypialni, ściągamy pieluchę i na golaska leży na łóżku - uwielbia to, wtedy też wszystkie płacze i marudzenia odchodzą w niepamięć :-) Aaaa i ostatnią drzemkę ma koło 16 i śpi tak z godzinę. Jak pośpi do 18 to nie ma szans na sen o 19 :-)
 
S.michalina czytając Twoja wypowiedź, stwierdzam że ja z moim K bawię się zdecydowanie za mało. Ta moja laktacja mnie dobija zamiast poświęcać czas dziecku to się bawię z piersiami.

LillaMy muszę sprawdzić czy w Rz-ie jest ktoś taki:D

Selfi-sucz, jak powiedziałam Mż to się wystraszył biedak i zakazał mi siedzieć na necie:D

Angelika ja też tak mam dąsy o laptopa.

Ewusia34 gdyby założyć że są to jedynki, to pomiędzy nimi wchodzą dolne jedynki taka duża jest przerwa. Czasami wątpię w wiedzę mojego pediatry, kiedyś był jednym z lepszych ale dni chwały ma chyba za sobą.

Sokoja codziennie powatarzam ze oddzisiaj ćwiczę a kończy się na tym że padam o 22 budzę się o 24 wykąpie nakarmię zadbam o piersi i idę spać do 2-3.

Undomiel nie wiem jak ale K w ciągu dnia śpi 2-3 razy od 30 min do maksymlanie 1.5h wieczorem po kąpieli ale ma ją co 2 dzień, bawi się z Mż ćwiczy nóżki i mięśnie brzucha po czym jest mega krzyk, trze oczka, wtedy hyc do cyca i jakoś sama zasypia.

Karmiłam dzisiaj K i strasznie spociła mu sie główka, rogal był mokry, czy też tak Wam się zdarza K miał oznaczaną vit. D i fasfatazę alkaliczną wyniki ok. zastanawiam się czy nie zrobić mu jeszcze raz oznaczenia czasami wydaje mi się że ma przypoconą główkę ale dzisiaj miał mokrą.

Byłam w NFZ odebrać login i hasło do ZIP. no powiem że zaskoczyły mnie informację jakie zobaczyłam.
 
ufff poćwiczyłam. Dzisiaj towarzyszyła mi Mel B :-D

Undomiel nie chce mi się ćwiczyć jak sto diabli, ale jak sobie pomyślę, że na wakacjach nie będę musiała zasłaniać brzucha tylko pięknie się opalać to rośnie motywacja. Ja nie chcę chudnąć tylko stracić mój wisielec spod pępka :baffled:
Moje dzieci maaax do 20 tez już śpią w łóżkach. starszy zjada kaszkę, ząbki, modlitwa, buziaki i śpi, towarzyszy nam przy tym Maleństwo już wykąpane i potem tylko karmię i do łóżeczka. Od początku tak robiłam.
 
reklama
Do góry