reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzień dobry dziewczęta!!!!
zolce gratulacje :) tak swoją droga mamy spory rozstrzał wiekowy.

mój też budził sie co chwila. tak co 2h mniej więcej. dałam butle raz. o2. nadal muszę mu dawać jesć w nocy - nie da rady inaczej. czytałam o odstawianiu butli. jedna z metod to rozcieńczanie mleka, dawanie coraz słabszego, a na koniec wodę, tak po miesiącu. teraz danie wody kończy się histerią..
gdyby jeszcze spał dwa racy po 6h i jedna butla.. ale w między czasie pełno pobudek.

daję kleik popołudniu bo całe popołudnie stęka z głodu, ale chyba kupie jakieś kaszki bez glutenowe. kaszkę manną daję wieczorem, jak pisalam.

makota pytałaś o smoczka. sały czas pije z tt rozmiar 2. jak ma samo mleko to mu chyba leci za mocno bo przecieka, a z kaszką je dłużej i nie przecieka więc jest okej. nie jest to bardzo gęste, ale jednak zagęszczone. kaszka manna daje taki fajny smaczek widać że mu smakuje.

ja nie mam @. nie ma reguły kiedy sie dostaje. teraz jednak będę czekać. nie karmię od 1,5 tyg. cycki w koncu miękkie. miększe niż przed ciążą :)
mam iść na cytologię bo miałam stan zapalny i jakąś nadżerkę ale lekarka kazała po 2 miesiączkach... więc czekamy........

po cesarce lekarze lubia jak następna cc jest po 2 latach. czyli po ponad roku można się starać.
 
reklama
Dzień dobry

Noc dobra.
Czuję się chora. Boli mnie głowa gardło i szyja.

Zuza się zajęła kocykiem i wreszcie się nie drze.

Miłego dnia. U nas słonecznie. Taką zimę wolę.

Lilla gratki dla Zoli.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry

Zuzia darla się z powodu nosa zatkanego do po 2, przed 4 przyszła Ola, że się zsikala w łóżko, do prawie 5 marudzila, potem wstała Zuzia na jedzenie, o 8 Zuzia płacz, obudziła Ole, teraz w końcu zjadła, zrobiła brzydką kupę i śpi. A ja muszę wstać do Oli, bo już jej pomysły na zabawy skończyły. M śpi, niech teraz on odsypia noc, ja potem
 
Witam,

dzisiaj u mnie było -15 stopni. Zima na całego chociaż śniegu brak.

Angelika gratki dla Frania:D
Lilla gratki dla Zoli.
Dziewczyny z jakiego korzystacie schematu przy rozszerzania diety?
Limonka tą kaszkę z glutenem to gotujesz?
Elifit mam wrażenie że z Podkarpacia to tylko ja i Angelika.
LillaMy i Makota nie dajcie się, w końcu przejdzie. Zagryzać zęby i do przodu.
Kum sen ciągiem przez 6h dla mnie w sferze marzeń. Kum zakończyłaś karmienie? Nie miałaś problemów z piersiami? Jak odstawiałaś?
Malgorzatkar jak czytam jak wygląda życie z 2 dzieci to muszę Mż przygotować psychicznie na powiększanie rodzinki :D
Jak robi się kaszkę taką bez mleczną , gotuję się ją na wodzie czy np. w zupce jarzynowej?
3 dzień za nami z cukinią chyba dzisiaj dam marchewkę. Ile należy dopajać dziecko wodą przy rozszerzaniu diety widzę że K ma spierzchnięte usta nie wiem czy to z braku wody czy po wczorajszym spacerze na mrozie Mż zakrył buzię K szalikiem.
 
Bartek zasnal bez jęków o 22, obudził sie o 3 przytulilam go i po 10 min zasnal i wstaliśmy o 8.30 wiec nie mam prawa narzekać.... Wam wspolczuje dziewczyny

Graza ta mannę z Nestle wsypuje sie do cieplej wody i miesza. Nie gotuje sie,ale oba jest na mm a ty chyba tylko pierś to raczej bezmleczna? Tak mi sie kojarzy....

Lilla gratki 7 miesięcy....
 
Nadrobiłam Was Kochane, ale godzina taka że już nic nie pamiętam.

Jedynie limonka trzymaj się kobieto, współczuję bólu, mam nadzieje że do piątku wytrzymasz.

No właśnie zastanawiałam się czy są dziew które nie udzielają się na bb tylko na fb. Ja też cenie sobie tą intymność na bb.

Karolek skończył 6 stycznia 6 miesięcy jak patrzę na niego jak się zmienił od początku to nie wierzę.

Śliwki suszone lub gruszki polecacie przy zatwardzeniu? czy te owoce są w słoiczkach?

Mam dziewczyny wielką nadzieję że moje piersi same zareagują na zmniejszony popyt na mleko. Inaczej czeka mnie kuracja tabsami a tego chce uniknąć.

Padło pytanie o kolejną ciążę. Po cc kiedy można bezpiecznie zacząć się starać o dziecko. W sumie na ostatniej wizycie a było to we wrześniu nie pytałam gin byłam jeszcze w szoku po cc.

Jutro postaram się napisać podsumowanie w wątku chwalipięt:D super nazwa.

Czy któraś z Was jeszcze nie ma @ czy zostałam tylko ja?

S. michalina byłaś na Podkarpaciu? szkoda że się nie spotkałyśmy.
musimy lipcowe mamusie zrobić jakiś zlot na wakacjach:D


śliwki i gruszki są w słoiczkach.

Kolejna ciąża po cc najbezpieczniej to co najmniej po roku od cc

Nie musisz dawać popijać wody po jedzeniu stałym, możesz dać pierś na parę łyczków.



U nas też straszna noc. Generalnie małe Bubu stwierdziło, że o 3 koniec snu :szok:, ale na szczęście był tak łaskawy, że postanowił sam sobie organizowac rozrywki w łóżeczku, a ja tylko co jakis czas zerknęłam. Latało wszystko co wpadło Mu w łapki, kwiczał, pluł, trochę jęczał, śmiał się i cos tam gadał. Nie wiem o której padł, ale jak zajrzałam o 5 to leżał w poprzek z nogą do góry na łóżeczku położoną, zmarznięty cały, bo sie wykopał spod kołderki. Wzięłam Go do nas żeby szybko zagrzać i wstał o 6!!! Ale wybaczam Mu te atrakcje, bo znalazłam PIERWSZEGO ZĄBKA!!!!! Mój mały Synuś dorasta :laugh2:
 
reklama
Cześć Wszystkim :)

Nocka kiepska,druga z rzędu,pryki szły, płacz...obstawiam zeby i obiadek...niehumrzasta się zrobiła;)

Małgorzatka jaki czopek podałas?

Miłego dnia,my czekamy na księdza....
 
Do góry