reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dziewczyny potrzebuje Waszej rady... Jadę po niedzieli kupic dywan do dużego pokoju (goscinnego) tylko kompletnie nie wiem jaki kolor wybrac. Może któraś doradzi? Podloga jest ciemna,meble tez ciemny brąz, kanapa szara, ściany w odcienniu cappucino a skosy i sufit białe. Nie mogę sobie wyobrazić jaki by pasował a chyba chce troche ozywic tym dywanem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malgorzatkar - to mialas pracowita noc...
Kornela - kiepski ze mniw dekorator wnetrz ;) kolezanka ma jasna podloge, ciemne meble i bezowa sofe. Kupila czerwony dywan i wyglada fajnie.
Graza - kup zwykla manne i dodawaj do swojego mleka
Lilla - najlepszego dla Was

Ja mialam odsypiac, a robie pranie i odkladam za male ubranka. Po weekendzie zrobie fotki i wystawie na sprzedaz. Jakas kasa by sie przydala i wolne miejsce...
 
Ostatnia edycja:
Makota nie trzymasz ubranek dla drugiego dzidziusia? Ja wszystko składam i na strych....szkoda mi sprzedawać.

Malgorzatkar zbartek pewnie będzie sie bawil na tym dywanie wuec boje sie ze bezowy to za jasny. Może jakiś bordowy? Nie mam totalnie pomyslu....


Co do albumu to ja tez zalozylam malemu i staram sie co 2 miesiące wywoływać. Wszystkie daty podpisuje. Ogólnie duzo zdjęć mu robie

A i jeszcze jedno pytanko ja daje sloiczki i dzisiaj 5 dzień maly je zupkę jarzynowa. Mieso chciałam wprowadzić za tydzien jak skończy 6 miesięcy ale nie znudzi mu sie przez tydzień jeszcze zupka jarzynowa? Co tu zrobić?
 
Ostatnia edycja:
Ja też się łamię z ciuchami czy zostawić czy oddać czy sprzedać...
Niby planuję drugie dziecko ale chciałabym wycelować w dziewczynkę ;) Poza tym jak mi się urodzi w grudniu to na nic mi będą zimowe ciuchy 68 i 74 :) Myślę ze kilka sztuk ulubionych i tych które darzę sentymentem zostawię a resztę puszczę w obieg :)

Dziewczyny pocieszcie mnie. Czy tylko moje dziecko jest takie marudne? Jak nie śpi to nie jestem w stanie nic przy nim zrobić bo non stop trzeba z nim siedzieć. Wczoraj posadziłam go do fotelika żeby zetrzeć mu jabłko na deser to wpadł w taką furię że zastałam go wrzeszczącego obróconego na brzuch (!) zaplątanego w szelki... A też noszenie nie zawsze go satysfakcjonuje bo czasami buczy non stop. Na rękach nie, siedzieć nie, leżeć nie, nosić nie, śpiewać nie, spać nie, wszystko nie nie nie!
Coraz częściej tracę cierpliwość i podnoszę na niego głos 'czego krzyczysz??' a potem go przepraszam :(

Kiedy doczekam się czasu, że będzie potrafił chociaż chwilę się sam pobawić :(

Kornela, masz podobną kolorystykę co my ( my mamy ściany kawa z mlekiem i jedna ciemno brązowa, meble ciemne wenge, kanapa szara a podłogi i drzwi ciemne drewno) i dywan mieliśmy beżowy. Aktualnie poszedł out bo nasz pies zaczął się lenić 2x w roku - od stycznia do czerwca i od lipca do grudnia ... :confused2::confused2:
Jak Mały zacznie raczkować i tuptać to też chcemu kupić nowy dywan z tym że będziemy chcieli jednak jakoś pokój ożywić. Mamy dodatki (serwetki, bieżniki, doniczki do kwiatów i zasłonki w koloże oliwkowym i myślę, że dywan też kupimy oliwkowy... chyba... bo z tym sierściuchem to najlepiej byłoby kupić dywan koloru golden retrievera :confused2::confused2:
 
Ostatnia edycja:
Kasia ja cię pocieszę u mnie co drugi dzień to samo. Nic nie pasuje, wszystko dobre na chwilę :/ I straszna przylepa się zrobiła cały czas by sie chciała wtulać we mnie i trzeć nosem po moich bluzach :confused2:
Sokoja gratki zęba,
Lilla super duża dziewuszkę już masz :D My za tydzień :)
Graza ja tej kaszki nie gotuję, po prostu dosypuję do ciepłego obiadku lub dodaję do wody. Kaszki bezmleczne przygotowuje się na swoim mleku lub na mm. Ja korzystam ze schematu bobovity pasuje mi :)
Kornela może spróbuj sama ugotować zupkę i zmienić jakiś jeden skłądnik, żeby była inna w smaku, ja tak robiłam żeby urozmaicic julce jedzenie.
Małgorzatka zdrówka dla oli.

U nas nocki są spoko nie mam co narzekać. Kurde powiem może nie dopadnie mnie klątwa, Julka spi 11-12 godzin ciurkiem. Zasypia po 20 u budzi się między 7-8, bez pobudek w nocy. Życzę wam z całego serca aby i u was to nastąpiło :) Ale coś czuję, że jeszcze mi da popalic bo za dobrze mam :)
Dzień za to do rana masakra. Buczy, jęczy stęka, a na koniec jej się rzygnęło:/ Po nocy znalazlam ją w poprzek łóżeczka z nogami na szczebelkach, teraz jak połóżyłam na drzemke to samo, jak przekręciłam to ryk ehhh. Jak ja to mówie dzisiaj czeka mnie dzien "buki" bo wczoraj była grzeczna :) Ja wstanie idziemy na dwór :)

Miłego dnia :)
 
Limonka mój też tak spał ciurkiem od 19.30 do 8 rano. Teraz się budzi skubaniec od miesiąca o 6 rano :) Nadal nie narzekam bo nadal jest to 11h ale kurcze... mogłoby wrócić to spanie chociaz do 7 :p
Ale Ciebie może to minie bo w sumie mamy prawie w tym samym wieku dzieci.

Dobrze słyszeć, że nie tylko moje dziecko jest takie marudne. Ehhh kiedy to przejdzie? Kiedy zacznie się interesować i zabawiać sam chociaż na chwilkę? Tak czekam i czekam... Najpierw byle do 3go miesiąca, potem myślałam że pół roczku a tu dalej nic, dalej maruda :(

Oprócz tego wydziwia strasznie przy jedzeniu. Karmię go na leżąco i zmieniam co 20 sekund pierś... pociągnie trochę z jednej i już głowę wygina do drugiej jak nie dostanie to jęk, pociamka drugą i znowu do tej pierwszej... przy tym bije mnie, kopie, wierci się a wczoraj mnie podrapał tak, że mam małą rankę pod okiem. Poje to jest aniołek - uśmiecha się gaworzy, turla po łóżku... Wieczorem jak dostaje butelkę od taty z mm i kaszką to to samo, pręży się wygina ale jak mu się zabierze to krzyczy żeby oddać.
Co za ludź
confused8gj.gif.pagespeed.ce.WIRhOx-w8z.gif
Tak jakby mu nie pasowało że ma jeść mleko. On uwielbia teraz jeść łyżeczką i wcina wszystko jak leci.
 
Ostatnia edycja:
Kornela mam jasną podłogę i szarą kanapę. Meble jasno ciemne i dywan beżowy. Ściany w fiolecie.

Ja mam komu ubranka trzymać bo szwagierce i siostrom oraz na trzeciego malucha kiedyś.
 
Ostatnia edycja:
Ja jak wiecie pozbywam się wszystkiego na bieżąco. Wczoraj przygotowałam 2 paczkę niemowlęcą, ponad 60 szt. A dziewczynkowe koleżankom rozdaję.

Malgorzatkar, katar nie kończy się chyba nigdy :wściekła/y:

Moje przenośne jęczydełko pozwolilo mi odkurzyć 3 półki i wyczyścić pół kanapy.

Kornela, ja mam jasną podłogę, kanapa, kawa z mlekiem, meble ciemny brąz, ściany jasne z elementami bordo i pomarańczowego. Dywan jasno beżowy. U Ciebie może być też bordo, lub nawet fiolet lub jakiś fjny odcień niebieskiego. Jeśli chcesz ożywić
 
reklama
Do góry