reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Michalik kleik to dla mnie zaoychacz,zageszczacz. Nie trzeba go podawac. W porównaniu do aszek to chyba ma właśnie tylko wartości energetyczne bo kaszki maja witaminki itp dobre spraw. Chyba,ze się mylę to poprawcie....

Kleik zatwardzal wiec odpuscilam,ale kaszke będę probowac podawac jak kupie jakas;-)

Ja nie podaje żadnych probiotykow. Tylko przez 3 tyg jak byl malutki didtawal. Pediatra nie zalecal wiec nie daje a i np teraz juz 3 kupy byly ladne bez śluzu. Dzisiaj to nawet dwukolorowa pól zupkowa,pil zielona z mleka.
 
Zuzz poszła dziś spać po kąpieli bez cyca bo był przed i śpi od 9 do tej pory. Przeniosłam ją z bujaka do łóżeczka i nie obudziła się.
Potrafi zajęknąć ale śpi nadal.
Tylko że moja lewa pierś się robi twarda i ciepła więc będę musiała ją obudzić.
Ale fajny taki wieczór bez jeczącej Buby :)

Dobranoc
 
Nadrobiłam Was Kochane, ale godzina taka że już nic nie pamiętam.

Jedynie limonka trzymaj się kobieto, współczuję bólu, mam nadzieje że do piątku wytrzymasz.

No właśnie zastanawiałam się czy są dziew które nie udzielają się na bb tylko na fb. Ja też cenie sobie tą intymność na bb.

Karolek skończył 6 stycznia 6 miesięcy jak patrzę na niego jak się zmienił od początku to nie wierzę.

Śliwki suszone lub gruszki polecacie przy zatwardzeniu? czy te owoce są w słoiczkach?

Mam dziewczyny wielką nadzieję że moje piersi same zareagują na zmniejszony popyt na mleko. Inaczej czeka mnie kuracja tabsami a tego chce uniknąć.

Padło pytanie o kolejną ciążę. Po cc kiedy można bezpiecznie zacząć się starać o dziecko. W sumie na ostatniej wizycie a było to we wrześniu nie pytałam gin byłam jeszcze w szoku po cc.

Jutro postaram się napisać podsumowanie w wątku chwalipięt:D super nazwa.

Czy któraś z Was jeszcze nie ma @ czy zostałam tylko ja?

S. michalina byłaś na Podkarpaciu? szkoda że się nie spotkałyśmy.
musimy lipcowe mamusie zrobić jakiś zlot na wakacjach:D
 
Makota ja dodaje kleik do porannego i wieczornego mleka. Zazwyczaj to jest miarka może trochę więcej i dodaje domleka . smoczek wtedy 2 to jest ten 3miesiace + i jak na razie daje rade.mam taki specjalny do kaszek ale jeszcze nie uzywalam zazwyczaj jak juz podaje to łyżeczka. A i ja daje kleik kukurydziany żeby nie zatwardzal.

Kornela nie uważam ze masz glodzic dziecko. Skoro tyle mu trzeba to tak ma być :) ja po prostu tez mam ciągle dylematy z jedzeniem Julii. Wczesniej jej zwiększała ilość pewniej a teraz przez położne mam obawy choć wydaje mi się ze na razie te porcie starczaja. Julka 18 grudnia ważyła 7950 :)

Kleik ma na celu zagęszczenie mleka nie wszystkie dzieci muszą go jeść tak samo jak kaszki (chociaż nibybwg schematów powinny) ja zaczelam podawać jak Julka zaczęła jeść pozywniejsze obiadki nie dodaje go dużo ale jednak. No i u nas był mały problem ulewania a po tym się skończyło.

Kornela ja tez uzywam tej kaszki Nestle z glutenem i albo dodaje łyżkę do obiadku albo robię oddzielnie, rozrabiam w odrobinie wody. Ale możesz podać właśnie z owocami w formie deserku :)
 
Graza ja nie mam @.
Po cc rok co najmniej a najlepiej dwa.
A ty skąd jesteś? Tu kilka podkarpackich dziewczyn.

Zuzu wstała na cyca i już pierś ok. Współczuję ci Graza że ty tak non stop.
 
Znowu jęczy przez sen i się rzuca. Pomaga tylko pierś wiec karmie co 2h. Gluten? Skok? Zęby? Zatwardzenie?

Limonki współczuję bolu zęba.

Ja tez bez @ i kp.

Za 8,5h Zolek skończy 7 m-cy :D
 
Szlag by to trafil. Adas kolejna noc nie spi. Wczorajsza przespal z pobudkami na karmienie. Dzis steka i uczy sie siadac. Cokolwiek zje pierdzi jak oszalaly i przez to nie spi.

Bede spala razem z nim w dzien, bo nie moge robic z siebie meczennicy :/ jedna noc czlowiek wytrzyma, ale 30 juz nie
 
reklama
Do góry