reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

O matko Tusiaczku:-)

Dziewczyny a Wy zdecydowalyscie sie ze sloiczkami na jedna firmę? Jaka? Bo ja warzywka i deserki daje gerbera i Elifit napisala o Mom w mięsnych i tak się zastanawiam teraz czy obiadki z hippa kupować.

Bartek skrzeczy na macie coraz glosniej:-D
 
reklama
Witam wieczorowo

Kornela ja hipp i bobovite kupuje, z Ola najpierw bobovita, potem grudki z hippa bo bobovita od razu wielkie grudy miała, a hipp jakieś takie mniejsze. Ale teraz widzę, że hipp poprawił skład, wiec pewnie na zmianę... Bo np dyni z bobovity nie widziałam, albo śliwek suszonych innych niż z gerbera tez nie ma chyba...

Lilla mam nadzieje ze juz na miejscu jesteście

Elifit zdrówka wam życzę, macie trzy dni na ozdrowienie :-)

Byliśmy w smyku, ceny lego wzrosły o jakieś kilkadziesiąt procent, wiec obie panienki dostaną od chrzestnego Oli ubranka... W sumie też dobrze, bo mi brakuje i dla jednej i dla drugiej, wiec juz mam mniej do dokupienia. Ale Oczywiście wszystko co mi się podobało, było niedostępne w rozmiarze, który chciałam..standard. Plus kolejny pyszne krówki rozdawali ;-)

Ola zachwycona domkiem, tylko ze ostatniego piętra nie możemy złożyć, bo w kartonie były dwie ściany z nr 10 zamiast 10 i 13... Napisaliśmy do Sprzedawcy, może nam dosle brakujący element...
Uwaga chwalę się - Zuzia siedzi, jeszcze chwiejnie, ale już jej wychodzi. I zamiast obracać się, to zaczyna siadać z pozycji bocznej, odwrotek... Widać, że siostra z Ola...

Tusiaczku gratuluję mobilnego dziecia B-)

Sokoja jeszcze trochę śniegu do tego Świątecznego nastroju by się przydało, prawda?
 
A to prawda,ze do hippa dodają sol? Gdzies to słyszałam,ale nie wiem gdzie ale jak Wy mieszacie firmy to może i ja zaczne:-)
Widziałam np z bobovity groszek i kalafior a w gerberze nie ma i zastanawiałam sie czy kupic czy nie.
 
noooo śnieg by się przydał...choć tak ociupinkę!!!! żeby tylko przyprószyło....
Gosia, a duże tłumy dzisiaj w sklepach?

Kornela ja będę mieszała słoiki. Oczywiście czytam skład i jak mi coś nie pasi to nie biorę i już. Tak jak Gosia pisała w jednych większe grudki w innych mniejsze, w jednych sól, w drugich gluten itp. Trzeba czytać. Jak zaczniesz podawać kaszki, ale te mleczne to powinno się trzymać raczej tej samej firmy, bo mogą być robione na innym mleku modyfikowanym.
 
Lilla, współczuję.Ja bym z myszami 5 minut nie wytrzymała.

Tusia, no mobilny strasznie ten Twój skrzacik. :tak:

Słoiczki ja kupowałam różnych firm, z czytaniem składu oczywiście. Za to z kaszkami trzymałam się jednej firmy. Kleiki u córki się nie przyjeły, nie chciała ich jeść. Zobaczymy jak będzie teraz.

Dziś za nami 3h podróż. Mały po raz kolejny przespał całą drogę. :-)

Choinka ubrana, córka stłukła babci bombki ale ubierać nie chciała.

Strasznie w tym kieleckim wieje ;-). U Was też?
 
hej dziewczyny
co za wieczór!
Tusiaczek, mycha śmieszna. ale tój synu mobilny!!!

kleiki nie sa potrzebne, ja jednak zaczęłam dawać wieczórem. budzi mu sie jakiś głod, domaga sie jedzenia co 1,5h godziny, robie mu od kilku dni kaszkę mleczno ryżowa z bobowity, je łyżeczką, dzis dopił butlą i zasnął.. a potem masakra. budził się chyba z 6 razy z wielkim krzykiem.. zaczeliśmy sie zastanawiać czy coś mu nie dolega... otworzyłam opis skoków rozwojowych i wyczytałam:

[h=4]"22-26 tygodni (relacje- lek separacyjny)[/h]Okres marudzenia może zacząć się już około 23 tygodnia i trwać około 4 tygodni. Typowe dla tego okresu jest na przykład to, ze dziecko źle śpi i wydaje sie mieć koszmary senne, jest nieśmiałe w stosunku do obcych, nie ma apetytu,"

syn zaczał 24tydz.

kilka razy go uspakajałam i usypiałam. w końcu go troche rozbudziłam, jakby go cos męczyło. potem znow uśpiłam. może to pomoże. po kilku nocach przerwy znów uzylam woombie.

ja daje słoiczki różne. patrzę na skład, nie na firmę. dziś sama ugotowałam. mały wsunął ze smakiem, brokuł z ziemniaczkami. my jedliśmy również ziemniaki i brokuła i rybę. ugotowalam bez soli. ziemniaki sobie posolilismy na etapie robienia pire.

dobranoc. aby noc była super!
 
Dobry wieczór :-)

cały dzień podczytuję, ale nie mam czasu odpisać. męża mam chorego i to psuje mi plan dnia. niby nie przeszkadza za bardzo, ale jak już jest w domu to mógłby coś zrobić, ech. na noc wysłałam go spać do salonu, zebu mnie przypadkiem nie zaraził.

a przepraszam - choinkę zrobił i ubieraliśmy ze starszakiem :) pachnie lasem w całym domu :)

kleiku i kaszki nie daję. kleik może później, na razie nie widzę potrzeby.

GiB gratki zębolka :)

Tusiaczku ani się nie obejrzysz a młody pomykać na czworaka będzie :)

Elifit zdrówka!!!

Małgorzatkar krówkiiii - ale smaka narobiłaś :)

Mika w wielkopolsce też wieje.

Lilla jak będziecie wracać, to zapraszam :)

Więcej nie pamiętam, więc spać uciekam - dobranoc :)
 
reklama
Sloiczki mieszam

Kaszke mam bobovity i planuje sie jej trzymac.

Malgo - chwalipieta ;D gratuluje oczywiscie

Sokoja - ciemiaczko pulsowalo i bylo podejrzenie zapalenia ucha

Kum - rowniez trafilam na ten artykul. U nas wieczory i noce staly sie nerwowe. Adas mocno mnie szczypie i drapie, tylko ja moge go tulic i uspakajac, m chrapie i nie panuje nad soba (juz kilka razy kiedy nie spalam kladl sie na adasia, gdybym spala pewnie bylaby tragedia) gdy karmie na siedzaco Das nie zasypia...

Gosia - Bartek to naprawde dzielny, madry i troskliwy starszy brat...

Lilla - wsadz myszy w lapke chrupke kukurydziana... Serio.
 
Ostatnia edycja:
Do góry