reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Mamo bobasa nie sadze ze to zwiazane z szczepieniem bo pierwsza fontanna dzisiaj byla przed szczepionka a druga teraz popoludniu. Nie wiem czemu sie tak akurat zrobilo. Az mu poszlo nosem.

Gorzej, ze katar minal mu w tamta srode czy czwartek a teraz cos mu chyrczy w nosku od czasu do czasu i kicha jakos czesto. Bede obserwowac to. Mam nadzieje, ze to z mleka, ktore poszlo mu noskiem albo zwykle "gluty" a nie katar jakis znowu.
 
reklama
Moja kruszynka dzisiaj drugi raz usnela przy karuzeli w łóżeczku.
Zrobiłam dzisiaj taki dobry obiad jak dawno nie było. A prosty jak barszcz tylko pikantny wyszedł co nam nie przeszkadza. Mąż aż dokładke brał.
Kornela jutro nie będzie śladu po szczepieniach. Synek dzisiaj odespi i jutro zapomnicie o sprawie.
 
Ja wyjde na wyrodna, ale mam dosc swojego bachora... Drze sie calymi wieczorami i nijak go nie uspkoje. Jak biore go na rece hamuje usmiech i dalej sie drze. Nie mam sily. Nie dziwie sie bejbiblusom i depresji... Dajcie mi 1 dzien wolnego!
 
Usnal mi na rekach wiec jak maz wroci i maly wstanie to mu odciagnie z noska. Ja juz chc o tym zapomniec a jak pomysle ile jeszcze czeka nas tych szczepien to mam ciary.:no: nie dla mnie takie stresy, ale trzeba przez to przejsc.
 
Tak czytam o tych waszych facetach i chyba moj to jakis aniol jest.fakt nie mieszkamy razem.ale kazda wolna chwile z nami spedza i ja mu nie musze mowic co ma robic.jak.on sam wie jak go uspokoic.przebrac.wykapac.nakarmic itd.czasem mam wrazenie ze lepiei to robi niz ja bo ma wiecej cierpliwosci.i nie musze go prosic by cos zrobil.tylko sam sie rwie do malego...ale moze nie powinnam tak chwalic...

My niedlugo drugs ture szczepien mamy..tez sie boje...eh.szczepoenia to jakas masakra.

Lilla a co dobrego zrobilas? :) pochwal sie ;)

Byl tez temat mam.moja mnie nie poucza na szczescie i dobrze zajmuje sie malym.tak samo moj tata.ufam im.a ze pod koniec pazdziernika studia czas start to przynajmniej wiem ze sie dobrze nim zajma.czy rodzice czy j
 
reklama
danie chińskie z kurczakiem i makaronem z zupek chińskich. zawsze robiłam z ryżem bo lubie ale moj woli makaron.
Kopacz zazdraszczam. studiów i zaparcia do nauki.
Ja może w piątek babski wieczór będę miała tj ja z koleżanką i nasze córeczki :p
 
Do góry