reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Kawowo- U nas juz lepiej:) Kupki maluch robi sam:) Piekne, niesmierdzsce, zolciutkie i w koncu nie wodniste:)) Nie wiedzialam ze kupa moze dac tyle radosci:D! Juz dzisiaj jedna zrobil:) Hurra! Dzieuje za dobre slowo;)
 
Jagódka zdrowia dla brata, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Michalina to już teraz wiesz o czym mówiłam:/ Mam nadzieję, że reszta dnia będzie lepsza u ciebie.
Chrzciny super że sia udały i dzieciaczki grzeczne :)
Katka dzielna twoja córa :) Dobrze, że tak ładnie zniosła rozstanie z mama:)

U mnie dzisiaj ciężka noc, ale tym razem nie przez Julkę. W ogóle zasnąć nie mogłam, do 2 nie spałam a o 4 Jula wstała, potem znowu zasnąć nie mogłam i tak w kółko ehh. Jeszcze pogoda do dupy, cięzki dzień będzie coś czuję :/
 
Cześć dziewczyny.
Trochę mnie tu nie było...:sorry2:
Widzę, ze nie tylko ja mam kiepski dzień(noc również nie należała do udanych). Wykończa mnie te kolki. W sumiemnie jak mnie ale moje dziecko. Łzy same napływają do oczu jak widze jak ona cierpi. Nic nie pomaga niestety. Jutro wieczorem będę miała jakies nowe specyfiki z Polski więc coś nowego wypróbujemy. Nic chyba trzeba zacisnąć zęby i przeczekac te(mam nadzieję)trzy miesiące.

Pogoda kijowa, więc siedzimy w domu.
Jutro wizyta u ortopedy na kontrolne badanie bioderek.
Trzymajcie się cieplutko.
 
Aha
Czy macie jakieś dobre sposoby na odparzoną pupę.
Używamy kremu bambino, sudokremu i zasypki ale nic nam nie pomaga. Malutka przez te kolki puszcze mnóstwo baczków i jej pupka jest non stop wilgotna dlatego tak bardzo się odparza niestety ;(
 
Limonka - dziś ją odbieraliśmy wcześniej to wisiała u pani na rękach i pani ją tuliła. Ostatnią godzinke ponoć już taka lekko bucząca była. Ale i tak dzielna. Ciekawe jak będzie jutro... Okazało się że Natalka najmłodsza w grupie.

Michalina - rety, co operuje się w związku z chrapaniem? On od niedawna daje takie koncerty. A i wyślij chłopa do lekarza :-D już to widzę jak grzecznie i bez dyskusji idzie :-D

Jagódka - czyli twój jest traktorzystą od początku i jeszcze się nie przyzwyczaiłaś? ;-):-D do tego nie da się przyzwyczaić........
 
Agaaa, ja walczyłam z takimi odparzeniami. Fundowałam wietrzenie pupy jak najczęściej, tyle,że to lato było więc cały dzień bez pieluchy leżał.
Pomogło. Do tego gruba warstwa Linomagu na zmianę z Bepanthenem.

Catsun-dobrze ,że u Was już lepiej.

Jagódka, też uważam ,że Vit K to wymysł firm farmaceutycznych , ale posunęli się dalej .Teraz dzieci w szpitalu dostają połowę należnej dawki. Kiedyś od razu podawali wszystko więc nie było potrzeby suplementowania.
Jak urodziłam córkę też usłyszałam,żeby nie podawać bo będą problemy z brzuszkiem. Ale nie było różnicy przed podawaniem i w trakcie.
Teraz też podaję

Odebrałam dziecko z przedszkola. Zachwycona i powiedziała,że jutro chce spać:szok:
 
Ostatnia edycja:
Aga ja niedawno zwalczałam odparzenie mąką ziemniaczaną, wietrzeniem i miałam próbkę bepanthenu, to też troszku smarowałam. Sudokrem to dla mnie masakara jakaś, potem się go domyć nie da :baffled:

Mój też chrapacz... krzywą przegrodę też ma. I to się operuje Katko ;-) Mój wujek miał lekki wylew i później go "zaprosili" na operację noska, żeby w związku z chrapaniem nie miał problemu z oddychaniem w nocy.
I do tego nie idzie się przyzwyczaić.... mój śpi 2 pokoju, tylko w weekendy z nami.
 
reklama
Ale mój traktor nie ma krzywej przegrody :-) wiem że to się operuje. Nie mam pojęcia skąd u niego te koncerty się nagle wzięły :-(
Ale jeszcze trochę i też go wygonię chyba... Bo inaczej się wykończę!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry