reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Współczuję wam dziewczyny tego płaczu. Ja dziś poznałam taki meeega płacz u mojego dziecka i bliska byłam płaczu a wy jeszcze nie wiecie do końca co go powoduje i jak zaradzić :(

Catsun gdzieś przeczytałam że pierwsze 3 miesiące to czwarty trymestr ciąży. Dziecko jak się urodzi wcale nie jest gotowe na ten świat.

Zuzia już spokojniejsza. Nawet głuży sobie :)

Bellina wszystkie dzieci powinny do ortopedy. A poród sn też potrafi zniszczyć bioderka. Mam kolegę który właśnie ma dysplazje w skutek sn.
 
Katka jadę na prawie miesiąc od 19 wrezśnia do 15 października. Miałam jechać z mężem 8 pażdziernika na chrzciny no ale niestety jest inaczej.
Catsun moja na początku też nie chciała, ale tak po troszku jej dawałam i teraz już więcej pije. Też mam tą hippa herbatkę. Jeśli jednak rzeczywiście mały nie chce to może ty spróbuj pić. Ja piłam rumianek razem z koperkiem. Także możesz jeszcze to wypróbować:)

Dziewczyny kiedy dzieci zaczynają spać tak od 20 do rana?? Bo Jula na razie śpi od 22 do 4-5 ale wiem, że w końcu przychodz taki moment, że potrafią maluchy spać od 8 do np.7.
 
Mój Aru w ciągu półtora roku przespał dwie noce. Hehe ;) który raz ja to już pisze :p

Edit
Kuzwa ale mi dobry placek ze śliwkami wyszedł! Komu komu bo idę do domu? ;)
 
Ostatnia edycja:
Catsun ja dosypuję odrobinę glukozy, bo Natka gorzkiej koperkowej ruszyć nie chciała

Limonka moja już prawie tak śpi tzn. od 21 - 22. do 7-8 a nawet zdarza się, że do 9 śpi :tak: ale wtedy co 5 min. latam sprawdzać czy wszystko ok ;-)
 
Limonka- Niestety nie karmie juz piersia.. Moj przy koperkowej panikuje. Nie potrafi wypluc herbatki wiec cwaniak przekreca glowke na bok i mu sie wylewa a jak uloze go tak ze nie moze obrocic to sie krztusi i placze.. Panikarz:D No coz pozostalo mi probowac codziennie.. Moze za szybko sie poddalam.. Ale jak mi tak placze caly dzien czasami nie chce go juz zameczac.. Dzis tak szybko go kapalam.. Teraz zasnal a ja sie skaplam ze nawet oczek z nerwow mu nie przetarlam sola fizjologiczna:/


Dobranoc kochane, miekkich brzuszkow maluszkow oraz przespanych nocy czytaj: wstal, zjadl, zasnal:D

Do jutra!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Kochane:)

doczytałam ale z natłoku info nie wiem co mam odp.

Jak czytam że Wasze maluchy przesypiają noc to szczerze zazdroszczę ale jedna rzecz mnie nurtuje. Mianowice co się dzieje z Waszymi piersiami. My wczoraj byliśmy na weselu nakarmiłam małego około 12:30, ślub był na 14 po mszy a była 15;20 myślałam że biust mi eksploduje porobiły mi się guzy w prawej piersi musiałam wrócić do domu nakarmić małego i masować piersi mąż pojechał ze znajomymi a ja siedziałam w domu płacząc i próbując opanować sytuację. Czy Wam w porze karmienia wypływa mleko bo mi nic takiego się nie dzieje moja bratowa stwierdziła że przez to robią się guzki.

Drugie pytanie jakie kupki robią Wasze dzieci? u nas ostatnio są takie pieniste nie wiem czy się martwić ostatnio jem coraz więcej różnych rzeczy w tym ciasta:(

Co do szczepionek zastanawiamy się nad 5w1, po szpitalu i operacji na samą myśl że małego mogą kuć 3 razy robi mi się słabo jak sobie przypomnę jak płacze.
 
Do góry