reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
A w mojej przychodni nie mają szczepionek, tylko aptekę w której obecnie szczepionki nie ma. I podobno po aptekach bieda...
I w sumie nie chodzi mi o kasę, bo wyłożę to, ale myślę czy jest sens szczepić 5w1...
I lepsze.... widziałam, że chodziłyście z dziećmi na bioderka. Ja się dowiedziałam, że obowiązkowo dostają skierowanie dzieci po cc, a po sn tylko jak jest coś nie tak. A ja wiedziałam, że się idzie z dziećmi. Niekiedy nie ogarniam....
Dzisiaj próbowałam się dodzwonić do szpitala żeby się umówić na powtórne badanie słuchu i też lipka... I jeszcze kminię czy muszę wyrabiać dyskietkę NFZ skoro mała ma meldunek na Śląsku? Będę wdzięczna jakiejś Ślązaczce za udzielenie odpowiedzi ;-)

Edit: Katka no robiłam wszystko by urodzić wtedy kiedy Ty, ale widzisz młodzież zadecydowała inaczej :-p
 
Katka ja daje smoczek jak płacze przy wycieraniu albo na spacerze. Tylko potem oddać nie chce...

Bellina mi się też czasem zakrztusi, ale ze mnie tak nie leci:(

Współczuje biednym maluszkom:( u nas też bez kupki i bez bąków, może to po wczorajszym, było dużo kup i śluz. Ale nie wygląda jakby mu coś dolegało.

U nas płacz najczęściej wynika ze zmęczenia. Ziewa ale nie może zasnac. W dzień daje radę tylko w wózku albo na sobie. No i te drzemki są tak do godziny.

Jutro mamy polozna, więc zapytam i o kupę i wysypke, bo teraz to taka bardziej kaszka i na całej głowie
 
GiB zadzwonię, sprawdzę :tak: dziękować :-D ale jeszcze pytanie warto 5w1 czy rządówką jechać...

Undomiel ciekawe co Ci powie położna. Ja też będę pytać w tym tygodniu, bo u małej też ostatnio śluz, ale nie w każdej kupie.
 
Bellina dam znać, u nas tego śluzu nie dużo, ale zawsze.

Ja będę szczepic 5w1 i mniej zastrzyków i mniej chemii i lepisza szczepionka na krztusiec.
 
Elifit- Jezu nirch bedzie i do 3 miesiaca ale zeby przeszlo w koncu bo to nie ma konca:(

Limonka- Ja juz ta herbatke kupilam w 2 tygodniu zycia mojego synka.. Niestety on nie da sie oszukac i pociagnie 2 razy i wypluwa:(( Masz jakis sposob na podanie jej albo ktos ma??? Ja mam taka z Hippa bez cukru itd..

Katka- A jak Pani doktor do tego doszla przy takim maliszku? Pewnie zlecila po rostu wszystkie badania. Moj Hubert placze po jedzeniu, prezy sie, prostuje mocno nozki:( Dzis przeszedl sam siebie przez ostatnie 4 dni:( Do teraz chce mi sie plakac.. Plecy mnie tak bola ze schylic sie nie moge i nie tylko.. Jak Hubert w ciagu dnia nie ma boli brzucha to usmiecha sie i zaczepia.. Nawet cos probuje mowic.. Inne dziecko.. Sadzisz ze powinnam wczesniej isc do pediatry? Bo wizyta az za 10 dni:( Boje sie ze to moze nie kolki i ze wydluzam mu cierpienie:(( Wlasnie sie zbudzil i znowu jest masakra. Ma go chwilowo maz.. Zaraz sie zalamie. Bardzo przez to cierpie. Jak walnie baka to tez placze.. To chyba to brzuch.. :( Czasami jak u sie odbije to tez sie uspokaja..

Jagodka- Dziekuje za rade i wsparcie.. Mam lzy w oczach.. Tyle dni pod rzad taki horror:(


Dziekuje Wam za wsparcie i rady:*
 
reklama
Ja mam 5w1 poniewaz 6w1 jest z wzw ktore i tak dostal jako 1 szepionke. Rowniez dlatego, ze obecnie nie ma mnie w Pl i raczej dluzej nie bedzie a tutaj szczepia 5w1. Bellina Xi co zglebiali temat to podobno sa te refundowane szczepionki bodajze ze srebrem i one sa praktykowane u dzieci tych osob, ktore pracuja z autystami lub innymi niepelnosprawnymi. Sergeevna odawala linka do grupy na fb ktora zajmuje.sie tematyka-szczepien.
 
Do góry