reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzien dobry. Czy to jeszcze nocna zmiana?
Jestem w szoku. Moje dziecko spalo 7 godzin! A raczej ja tyle spałam i wstalam przerażona i biegne do kołyski. A mój syn sibie śpi w najlepsze. Az go obudziłam bo sie przestraszylam. Spioch dopiero po kwadransie zaczail o co chodzi z cycem i ze trzeba go ssac a nie tylko trzymac w buzi.
Chyba nie musze pisac ze moje cycki a zelaszcza jeden z nich jest jak głaz. Wielki i twardy. Az mi sie rozstęp na nim zrobił. Mój pierwszy w zyciu rozstęp.

Lilla, spokojnej podrozy. Nie caluj dziecka ppd żadnym pozorem. Ani w rączki ani w buzke. To trudne, wiem, ale sie da. Kup sobie tez plasterki compeed zeby zminimalizować ryzyko zarażenia Zoli. A w ekstremalnej sytuacji załóż maseczkę na twarz.
 
reklama
Moja dziecinka ma swoja pluszowa krowke i aby jej glowka nie latala. w. foteliki polozylam ja kolo niej. Moja Kruszyna włożyła rączkę miedzy nogi krowy i zasnela. tak slodko wygląda. nie bede jej fleszem budzic więc zdjęcia nie będzie.

Tusia dzisiaj jedziemy.

Limonka ile ty płacisz za paszport dla dziecka? My robiliśmy tymczasowy bez nr pesel za 30€ i kolejne tyle za tryb przyspieszony.
 
Witam i ja :)
Lilla szczęśliwej podróży i miłego urlopu. Co do paszportu to u nad 25 £ i tyle samo przyspieszony tyle ze u nas to 3 tyg zamiast 6 a nie kilka godzin.

Moje dziecko w stało po 5 godzinach :) ale cos tez inaczej niż zawsze. Normalnie spala od ok 22 do 2 a teraz obudzila się przedv12 no i teraz.

Pola gratuluje snu. Ja pewnie tez bym się przestraszyła hehe
 
czesc dziewczyny
ale beznadziejna noc, ta kolka nas wykończy. nie moge patrzec jak sie malutka meczy.dajemy sab simplex od srody wieczór i nic, mam wrazenie, ze jest gorzej.nie wiem ile trzeba czekac na efekty.
przepraszam, ze tak brzydko pisze ale to efekt jednej reki, w drugiej trzymam babla.
miłego i spokojnego przede wszystkim dnia
 
Witam,
Mole dziecko spalo do 1, potem nie wiem do której, o 7 zjadlo znow i przycina drzemkę. Starsze poszło założyć skarpetki i słyszę ze sie bawi :) a ja w łóżku :)

Lilla spokojnej drogi

Jagodka ja bym jeszcze badania porobila, bo diagnoza to przez pani dietę jest najlatwiejsza , a wyeliminować mleko najczęstsze i często bezpodstawne. Poki co mleko sojowe, kokosowe, ryzowe...
 
Małgosiu jakie badania można wykonać, by potwierdzić diagnozę? Póki co żadnego mleka, roślinne też nie wchodzą w grę, potem będę próbować. Makota - wiem o tym w lidlu, mam gazetkę:D Lilla szerokiej drogi i miłego wypoczynku! Adaś miał pobudki o 23:30, 2:30, 5, 7. O 2 zjadł z jednego cycka, więc biegłam na dół ściągać, bo pękał w szwach (cycek nie Adaś;)) Ulał po tym karmieniu o 7, ale zrobił też kupkę (naprężał się chwilkę, to i ulał), ładną z grudkami, aż bokiem pieluchy poszło:p. Spieprzyło mi się bb nie wiem czemu, ale nie mogę nawet pogrubić także wybaczcie nieład, muszę inną przeglądarkę sprawdzić i napisać do Adminek.
 
Jagodka - zazdroszcze, ze wiecie prawie co dolega Adasiowi.

Ja musze chyba zmienic pediatre. Nie dosc, ze wysyla nas do szpitala, bo sama sie boi postawic diagnoze, to zaprosila nas na poniedzialek na wazenie, a od poniedzialku do polowy wrzesnia ma urlop :szok:

Jak skonczymy lacidoenter to zapisze A do innego lekarza i pewnie tam juz zostaniemy...

Jeszcze terminu szczepienia nie mamy
 
Zgadzam się z Małgosią,że mleko często pochopnie , w pierwszym rzucie jest uznawane za winowajcę. Ja przerabiam to już drugi raz. Dodam tylko po raz 3 już chyba,że u córki eliminacja mleka z mojej diety na 7 msc nie przyniosła nam żadnej zmiany. Jak było tak było nadal.

A ja się pytam jak w zbilansowany i wartościowy sposób moze się odzywiać matka karmiąca na diecie bez surowych owoców i warzyw. Dodam tylko,że w szczycie sezonu.Lepiej poczekać do zimy i jeść faszerowany, importowany szajs:wściekła/y:

Jagódka, ja jadłam raczej rzeczy domowe. Bo w kupionych nie zawsze jest dokładny skład. Jeden rodzaj pieczywa, sprawdzony.
Naleśniki i placuszki na wodzie, delma do smarowania pieczywa, bo chyba tylko ona nie ma mleka, ciasta też tylko domowe, zupy i sosy bez zabielania śmietana.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry