reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam sie i ja :)

Elifit zdrówka dla synka mam nadzieję, że w końcu przejdzie ta gorączka no i oby nie zaraził małej.
Makota ja znowu ostatnio mam wrażenie, że mam mniej pokarmu. Po 1 już mi nie kapie podczas karmienia a ponoć powinno,2 widzę, że Julka się nie najada tzn wystarczała jej zawsze jedna pierś a teraz muszę przystawiać do obu i widzę że z jednej mniej leci. Po kilku minutach Julka się denerwuję, że słabo jej leci. Mam nadzieję, że to nie kończy mi się pokarm.

Ja dzisiaj mam mega wyrzuty sumienia:( Zrobiłam nie chcący krzywdę mojemu dziecku :( Jak ją wkładałam do leżaczka i chciałam zapiąc pasy to jej przyszczypnęłam rączkę:( Tak mi się maleństwo rozpłakało, że prawie płakałam razem z nią. Ma mały ślad na rączce. Na dodatek dzisiaj szczepienie więc zafunduję jej traumatyczny dzień. No właśnie szczepienie a tu pogoda się psuje i zaraz będzie padać:/:/ Akurat jak z domu musimy wyjść.

Pytałam o porę spania bo nie mogę dojść do ładu z Julką. Na początku kąpaliśmy ją o 8 i spać było ok spała gdzieś do północy . Potem w dzień zaczęła usypiac kolo 6-7 i nie można jej było dobudzić więc zmieniliśmy godzinę kąpania na 21 i kolo 22 szła spać, budziła się koło 2 zawsze już od jakiegoś czasu. A tu nagle od kilku dni mam problem z uśpieniem jej kolo 22 a jak już zasnie to budzi mi się znowu po 23:/ Mam nadzieję, że wróci wszystko do normy.


AAA i dzisiaj kończymy równo 2 miesiące :):) Kiedy to zleciało.


Miłego dnia kobietki :) i dzieciaczki
 
reklama
porozkładaj na części pierwsze smarta i włóż wszystko do miski z ryżem, żeby ewentualną wilgoć wyciągnęło. Też nam zalało i nie działał, po tym zabiegu śmiga jak nowy ;-) Współczuję przeżyć z Adasiem... .
Tego smarta się nie rozkłada - nawet baterii nie da się wyjąć, taki smart ten mój smartphone:p
 
Współczuję Wam tych diet. Moje na szczęście tolerują wszystko co zjadam.

Noc oczywiście znowu do dupy. Nikodem budził się co godzinę i sam nie wiedział czego chce.

Jeżeli chodzi o kładzenie spać dzieciaków na noc to ja o 19 kąpię najpóźniej o 21 już śpią. Czasem od razu, ale to wszystko zależy od tego czy nie mają problemów z zaśnięciem.
 
My kąpiemy kolo 19:30 - 20, potem karmienie i do łóżeczka, Klaudia kąpana jest o 20. Jak nam się dzień rozjedzie to najpierw Klaudia potem Adam.
Limonko - to już poważny wiek;-) My dziś m-c! Adaś jest już niemowlęciem:tak:

Odzyskałam swoje bb - ciasteczka trzeba było wyczyścić:-p
 
już po ortopedzie, Zuzia ma kontrolę jak będzie chodziła, a Ola luty/marzec. stópki już wyglądają ładnie, mamy ćwiczyć sobie.

kurde, coś mi się zrobiło, nie wiem, albo coś złego, albo plamienia od tabsów dostałam... leci ze mnie i to na czerwono... innych objawów brak
 
Mika byli wczoraj u lekarza. Antybiotyk już wybrał cały i teraz ten anty ma działać. Jutro będzie tydzień choroby.
Zuzia zdrowa na szczęście.

Ze mnie też czasem leci na czerwono a brzuch przy bliźnie boli bo dźwigam :/
 
Ostatnia edycja:
Ja dzis caly dzien placze bo maly od 8.00 placze i boli go brzuch. Spi tylko na moich rekach. Jestem wykonczona. Lapie dola. Juz nie wiem jak mu pomoc.. Martwie ise ze mu cos dolega... Moze musze isc do pediatry.. Chyba sie zalamie,

jagodka- Gratuluje miesiaca i mam nadzieje ze wiekszosc zmartwien z Adasia brzuszkiem juz za wami..
 
reklama
dziewczyny co stosujecie na ciemieniuchę? standardowo oliwka + wyczesywanie cz macie lepszy i mniej brudzący sposób?
 
Do góry