reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Jagódka współczuję diety ale mam nadzieję, że teraz Adasiowi się lepiej zrobi. Napewno się nerwów najadłas.


Dziewczyny o której kładziecie swoje dzieci spać na noc??
 
reklama
Hej

Zuze kładę o 22-23. Aru po 21.

Jagódka współczuję i przytulam ale dobrze że dziewczyny znają inne opcje zamiast mleka. A mleko w np ciastach możesz zastąpić mm tym co GiB proponuje. Trzymam kciuki żeby Adasiowi się poprawiło :)

Lilla Rossmann. W Biedrze nie widziałam. Spokojnej drogi i Zolki :)
 
Ale tu cicho...
Czesc Katka :p

Dziecko mi sie rozregulowalo... Polozylam spac o 22 jak zwykle. Spal do 2. Cycki zrobily mi sie jak kamienie. Odciagnelam troszke i zmienilam mu pieluche, ktora byla zupelnie sucha. Obudzil sie, przystawilam do cyca, zjadl, teraz lezy i sadzi baki przez sen. Moze za pozno daje mi ten bobotic? Dalam mu ok 21. Nie wiem na ile mu to pomaga a na ile szkodzi. Przed wprowadzeniem boboticu spal bez kup i gazow az do 4 z przerwami na jedzenie

Wiem, ze w lidlu maja miec mleko bez laktozy
 
Dzien dobry, karmie dziecko a mąż poszedł kawe robić.

Niestety robi mi się zimno (opryszczka na ustach) i teraz muszę się podwójnie pilnować żeby nie całować Zoli ani nie oblizywac smoczka co robilam :/

Poza tym nie wiedziałam ze to zwiększa szanse na prochnice u dziecka także w ogóle muszę się tego oduczyc. Żadnego calowania w usta i rece. I weź się powstrzymaj przy takiej kruszynce.

Będę pisać z trasy pokim w NL czyli krótko bo to chwila do granicy, a potem w PL doładowanie kupię i mam nadzieje że będzie internet. Happy, happy, happy....
 
Ostatnia edycja:
ach szkoda ze w PL wszystkie nie mieszkamy w jednym miejscu :-( Czasami mam wrażenie jakby tak było bo na forum to jakby w jednym miejscu jesteśmy. Pewnie będę miała mniej czasu na wizyty u was, ale wybaczycie ze wybiore życie w realu a nie wirtualne. postaram się nadrobić ogólny i zamknięty nocami. Buziaki
 
reklama
Witaj Katka na nocnej;)

Lilla już dzisiaj wyjeżdżasz? Chyba coś przegapiłam. Szczęśliwej i spokojnej podróży w takim razie:):) i Miłego urlopu:D

U nas karmienie standardowe numer dwa teraz, obydwa co równe trzy godzinki. Z mojego dziecka można by zegarki nastawiać. Kończymy papu, paciorek i spać.
Do zobaczenia na dziennej zmianie
 
Do góry