reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Makota, matko i corko , co za teorie!! Moj nie spi inaczej jak tylko z podkulonymi nozkami. I jeszcze dlugo dzieci beda tak spaly, w koncu w brzuchu caly czas mialy podkulone nozki. Takie spanie to tzw pozycja embrionalna. Na pewno noe masz sie czym martwic :)

Noo, juz tydzien za nami, nie nadazam :)
 
Dzień dobry wszystkim!

Ja nadal 2w1 :tak:
Katka - ja nie wiem jak to jest, że ty spać nie możesz? Ja bym cały czas spała, nawet mi wczoraj duchota nie przeszkadzała :cool2:
Makota - no złota kobieta :cool2: za raz będziesz miała usg bioderek Adasia, więc się nie denerwuj na zapas :tak: A zapytaj ją czy czasem zasypia z podkurczonymi nogami, bo może ona tylko na wznak jak do trumny :-p:-p:-p
Ninja - &&&&&&&&&&&& za pierwszego lwa :-D
Undomiel - powodzenia w szpitalu :tak: już sama nie wyjdziesz :tak: ps. też nie cierpię szpitali :sorry2:
Elifit - uprasza się o niedobijanie koleżanek zbyt dobrymi wieściami z frontu ;-):-p a poważnie super, że mała daje wam życ :tak:

Wszystkim tym, którym dzieci dały poalić życzę przynajmniej spokojnego dnia :-)
 
Umęczona to mało powiedziane ale nie chcę narzekać bo to już nudne.
Mama zabrała Natalkę na basen, chyba ją ozłocę!!!
Miałam sprzątać ale wygrało łóżko. Spróbuje choć trochę odespać.
 
Makota czy ja Ci coś dzisiaj nie tłumaczyłam o pozytywnym nastawieniu? Eh. Dzieci tak śpią, tak siedzą w brzuchu i tak im wygodnie. A teściowa czasem nie ma czegoś z głową? Jej dzieci tak nie spały? Nie obraź się ale Ty się sama nakręcasz chyba, a Twoje otoczenie widzę jeszcze to utwierdza. Wykończysz się jak tak dalej pójdzie.

Katka do spania, musisz mieć siły na poród:)
 
kopacz ja tez zakładam bo wpycha paluszki do oczka strasznie i boje się ze krzywdę sobie zrobi.
Zola się drapie non stop bo co jej pazurki spiłuję to jakiś nowy wyrasta nie wiadomo skąd, ale te zadrapania się bardzo szybko goją. i uważam, ze lepsza korzyść z poznawania świata dotykiem niż szkoda z tym drapaniem.
Ja z szybkim info. Jestem w szpitalu na patologii, przyjechałam na ktg i się im nie spodobało :( Zrobili mi usg - mała waży ok. 4200!! :O Jutro ma być na oddziale mój gin to podejmie jakąś decyzję. Ok 10:00 powinnam już wiedzieć co i jak. Boję się trochę :( chyba wolałabym żeby mi zrobili cc, ale nie wiem co postanowią.
Good luck Ninja! Fingers crossed &&&&
Makota czy ja Ci coś dzisiaj nie tłumaczyłam o pozytywnym nastawieniu? Eh. Dzieci tak śpią, tak siedzą w brzuchu i tak im wygodnie. A teściowa czasem nie ma czegoś z głową? Jej dzieci tak nie spały? Nie obraź się ale Ty się sama nakręcasz chyba, a Twoje otoczenie widzę jeszcze to utwierdza. Wykończysz się jak tak dalej pójdzie.

Katka do spania, musisz mieć siły na poród:)

Dzieci mają podkurczone nóżki, moja Z. 43cm urodzona, a w pajacach 56/62 też podkulała, więc to nie jest wina zbyt małych ciuchów.

Katka śpij kochana, i za siebie się wyśpij i za mnie spróbuj. Ja niewyspana mimo, że Lusia spała wpierw do 3, a potem zaraz po karmieniu odłożona do wyrka do 6. Po 6 miałyśmy trochę aktywności po karmieniu i zasnęła koło 8 dopiero, ale śpi nadal (4h od karmienia). Zaczęła się przebudzać prawdopodobnie z powodu mokrej pieluszki, więc sprytna mamuśa (czyli. ja) przełożyła dziecko z brzuszka na boczek, żeby siki nie przeszkadzały.

Happy, że was doczytałam.
 
Undomiel ninja powodzenia &&&

Hubson a nie mówiłam że szybko zleci :)

Makota moja mała też ma długie nogi i nosi 62 ale zaraz 68 będzie dobre. Ja zakładam leginsy i skarpetki i po problemie albo rampers w nocy. Rękawy muszę odwijac w pajacach ;)
A twojej teściowej to chyba na mózg upadło. Większość dzieci śpi z podkulonymi nogami. Moja prostuje jak ją brzuch boli ;)
 
Witam:)
Poza tym mamy problem z kupkami, z cycowaniem bo Laura W OGOLE nie chce ssac mi prawej piersi:baffled: Jak tylko przykladam ja do tego cycka to jest zaraz placz, nie mam pojecia o co moze chodzic, wiec odciagam laktatorem tylko z prawej i daje malej z butelki.

Kochana, mój nie chciał lewej - karm spod pachy, będzie myślała, że to dalej ta sama pierś:tak: Teraz już nawet daje się przystawić normalnie :tak:

Jakimś cudem Adaś poranną drzemkę właśnie strzela, chyba jest ciut chłodniej i dlatego mu się udało zasnąć. Ja czuję się ok. Za 30min dzwonię na noworodki umówić się na szczepienie i kolejny punkt będziemy mieli z głowy
 
Makota, moja Laura lubi jeszcze mie w gorze nozki, czasem podkuli a czasem musze podlozyc jej kocyk pod nozki zeby miala lekko podniesione bo w inny sposob bedzie sie wiercila i nie usnie! Nie nakrecaj sie tak kochana ze wszystkim. Ja tez pierwsze dni po porodzie wszystko sobie wmawialam ze jest cos nie tak. A teraz wrzucilam na luz bo to idzie sie wykonczyc.
Powodzenia na wizycie! Mam nadzieje, ze laktacyjna pomoze!

Gosia, dziekuje za rade! Nawet o tym nie pomyslalam zeby sprobowac z innej pozycji ja nakarmic.. Iii cooo... I dziala:) mala ssie prawa ze hohoho. Na razie dopiero pierwszy raz ale sa postepy.

Tusiaczku, Elifit postaram sie czesciej pisac. Choc ciezko mi troche to wszystko ogarnac w dzien poki maz nie wraca z pracy. I Laura, ktora juz malo w dzien sypia, i mieszkanie na glowie, obiad, jakies zakupy, pies ktory tez chce wyjsc pospacerowac. A wieczorem jak mala idzie spac (jak idzie,bo zazwyczaj pada dopiero kolo polnocy) to padam ze zmeczenia.
W nocy glodomorek budzi sie na cyca co 2-2,5 godziny, dzis o 4ej rano wstala zrobila kupe, przebralam ja, dalam cyca... I znow zrobila kupe.. Przebralam ja, to sie troche rozbudzila i lezala w lozeczku pol godziny, oczy jak 5zl...Na szczescie zasnela, bo czasem ma takie przeblyski ze wstanie o 4ej i nie spi do godz. 6-7.

Dziewczyny czy Wy zalewacie czkawke u maluchow czy czekacie az minie?

Jagodka, dziekuje juz wyprobawane z samego rana:) dziala! Z czego jestem happy bo to latanie z laktatorem na jednego cycka mnie denerwowalo:)
 
reklama
Poza tym zaburzałaś sobie tym laktację, a po co:tak: Twoja Niunia też się w kocu przekona - ja przed każdym przystawieniem próbowałam robić to klasycznie, jak nie dawało rady, to wtedy spod pachy. Po kilku dniach załapał i ciągnie jak odkurzacz:-D
 
Do góry