reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
dobry :-) na nocnej zmianie. doczytalam troche. Ninja Powodzenia & & &

Wczoraj wieczorem poszliśmy do znajomych i nie mialam czasu na internet. Młoda wcale spać nie. chciala od 16, usypiala tylko na rękach. od znajomych wyszliśmy k 21.30 i maz pojechal z Z. do domu a ja wracalam spacerkiem z psem. Wróciłam do domu a on chodzi z malutka, pytam się czy spala w samochodzie, on mówi że nie i dopiero minute jak spokojna jest. Stwierdził że praca przy dziecku jest ciezsza niz . jego zawodowa.

Nakrmilam dziecko między 23 a północą, ale nie pamiętam dokładnie, tylko tak mi się zdaje. a teraz diepiro pobudka byla. zaraz dalej spac.

jutro. nadrobić czytanie i odpisze normalnie.

ls pisalam już że nie cierpię pisac z telefonu.
 
Ja wyrodna matka, nakarmilam dziecko, zmienilam pieluche, ale bez zadnego kremu i zasypki, bo mi sie rozbudzal, bujalam na rekach chyba z godzine i odlozylam do lozeczka. Teraz on delikatnie kwekaa ja gadam tylko ze jestem i smyram po raczce

Nie mam sily zyc :/ plecy mnie bola, jestem spiaca, a A kweka i pewnie za chwile sie obudzi na noszenie b:(

Jagodka - dobrze, ze skontrolowalas.
Ninja - kciuki
Mamo bobasa. - teraz nie dam rady przeczytac Twojego posta, bom wykonczona

MIlego dnia
 
Ostatnia edycja:
Witam sie o switaniu.

Ninja, trzymam kciuki, zebys juz dzis zostala szczesliwa mama :)

Katk, wspolczuje bezsennosci.

Olek sie obudzil, ja z nim cala mokra. Musialam sie przebrac i recznik na przescieradlo dac. A mlody udaje, ze je....
 
Kopacz co to za Minka? Dzieć terrorysta?

Katka, Venus Tulę:confused:

Makota uszy do góry. Eh to Twoje czarnowidztwo:p gdybyś raz pomyślała tak, ja SuperMama używając swych super mocy ogarnęłam moje super dziecko a teraz będziemy spać. A tu już wizja, że Adaś śpi to pewnie wstanie. Fakt myślenie przyczynowo-skutkowe masz prawidłowe, ale po co widzieć negatywny.
Myśl pozytywnie bo inaczej się wykończysz dziewczyno

Hubson a to symulant;)

U mnie w nocy w końcu trochę chłodniej i mały dał w końcu pospać, a nawet dostosowal się do ilości postów, prawie zdążyłam odpisać jak się najadł. No to siup każde do swojego łóżeczka i spać:)

Do zobaczenia już na dziennej zmianie
 
bry, dalej dwupak...

nic to, pozostaje mi czekać do tej 16, na wizycie poprosze o sprawdzenie usg no i będę mieć badanie gin, czego nie miałam
w zeszłym tygodniu na patologii..ciekawe czy chodzę z rozwarciem czy pozamykane.
Ciekawe jak wyjdzie ta zmierzona kolejny raz główka.. jeżeli będzie rozwarcie to chciałabym masaż szyjki, a jak nie będzie
rozwarcia to zobaczymy jeszcze szacowaną wagę młodego..nie wiem czy też bym nie chciała skierowania do szpitala na wywołanie:(
już 3 tydzień mam niskie wyniki cukrów (ale jeszcze norma), a ładuję insulinę bo nikt nie kazał jej obniżać..
gdzieś tam ciągle wraca myśl, o tej małej główce..
no i słonik rośnie z każdym dniem..
ehhh.. no nie nakręcam się, muszę wytrzymać do tej 15:50.
..a tak w ogóle to nie rozumiem, czemu się dzisiaj w nocy nie urodził. Przecież to było ustalone ;)
..dodam, że tak mnie bolało wczoraj całe ciało (kręgosłup, pachwiny, brzuch, łydki) że jęczałam jak stara baba na kanapie i
aż mąż się pytał, czy nie chcę gdzieś jechać.. no ale gdzie? i co powiem? że zmęczona jestem ciążą? ;P

bellina jak tam po masażu???? pierwszy lew jest Twój ? ;D

jeżeli chodzi o obcinanie paznokci, moje dziewczyny rodziły się ze szponami, więc zaraz po powrocie do domu było
obcinanie na śpiocha..

Katka Jagódka u mnie zatarł się moment, gdy zostałam z dziewczynkami sama w domu, więc nie mogło być źle :) różnica
2,5 roku, z tego co pamiętam ratowałam się czasem bajkami w tv, kupowałam też te książeczki z zadaniami dla "3-latka"
malowanki etc i jakoś szło ;)

Undomiel kciukasy !!!!

jagódka dobrze że się pokazałaś na IP, lepiej dmuchać na zimne i niech mają kontrolę.

Limonka przykro mi z powodu zgrzytów z mężem.. wszyscy musicie sie przyzwyczaić i dostosować do nowych warunków - będzie lepiej!

ninja kciukasy !!!!!!!!!!!!!!!!! będzie dobrze, powodzenia, jesteśmy z Tobą! Przy tej wadze chyba też bym chciała cc.
 
Cześć z rana.
Zuzu jest sobą na szczęście i znowu była piękna noc :)

Ninja kciukasy & & & chyba cc lepsze choć usg lubi się mylić ;)

Magdalenka ja tak sobie mówię że tv mnie uratuje jsk zostanę sama z dziećmi :)

Makota pozytywne myślenie to połowa sukcesu. Nie nastawiaj się tak :)

Hubson mleczna wpadka mówisz? Skąd ja to znam ;)

Mamo_bobasa witaj spowrotem i zostań choć wiem jakie to ciężkie :)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry. U nas nocka ciężka bo Tymkowi sie kupkę chciało a nie mogl zrobic. W stresie dopominal sie o cyca ale na szczescie mu nie dałam bo pewnie by ulał. Dwie hodziny musieliśmy go nosić by nie płakał i w końcu zasnął. Na szczescie maz sie zaangażował i go lulal.
Dzis przyjezdza do Tymonka babcia wiec bedziemy mieli pomoc z ktorej sie bardzo cieszymy.

Katka, bidulko Ty! Co z tymi twoimi nickami?
Magdalenka, czuje ze bedzie jakies rozwarcie :) a główka sie nie martw bo na tym etapie naprawde trudno zmierzyc.

Kopacz, wszystko ok?

Elifit, a idz Ty szczęściaro ;)))
 
reklama
Elifit, jaka mleczna wpadka, cos Ty, poce sie jak szczur. Az zastanawiam sie, czy to normalne. Teraz tez mokrusienka sie obudzilam. Ile to jeszcze potrwa? :/

Pola, fajnie, ze nadciaga pomoc :)

Undomuel, powodzenia w szpitalu. trzymam kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry