reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Dzień dobry. Zaraz się zbieram na ktg później do ortopedy i do ikei może zasłony jakieś kupię bo na razie w panoramicznym oknie możemy show robić...

Ninja &&&& dobrze że jesteś pod opieką daj znać co i jak. Będzie pierwsze lwiatko.

Mój brat wczoraj zaklinal rzeczywistość że Zuzia czeka do północy i chyc. On również się pomylił ;) może to dziecko czeka do urodzin mamusi 12.08. Hmm bo te lwy to potrafią być uparte i złośliwe, tylko prezy się i wypycha. Ciasno jej a nie wyjdzie.
 
Tusiaczek, Elifit - ja go poprostu znam juz 4 tygodnie :p teraz dorabia kupe i nie wiem kiedy go przebrac. Dodam, ze spi i jak go rusze to sie obudzi :p

My dzis do laktaorki z tym mlekopijaca ulewajacym..

W przeciwienstwie do Ciebie Pola, ja dawalam dzis cyca na pocieszenie i ulewal... Juz mam tego dosc, bo czuje sie jakby moj syn byl z jakiejs patologii... Wiecznie zalany mlekiem...

Poza tym on ma juz za male pajace. Ma dlugie nogi i je kuli... zostawiam mu niezapietego, albo ubieram body. Przygotowalam sobie kupke ubranek 62-68 do wyprania, ale nie mam kiedy tego zrobic...

Milego dnia. Upalnego niestety
 
Makota ok, z takim argumentem dyskutować nie będę:p;)
Tobie też miłego:)

Coś się od wczoraj nie mogę dwupaków doliczyć. Przyznać się która poszła rodzić?
No dziewczyny co Wy? :p
Na sierpniu 14 Bobasów a na wrześniówkach bliźniaczki :)
 
Ostatnia edycja:
Witam się szybciutko i szykuje do szpitala. Mam mega stresa, bo nigdy w szpitalu nie byłam!

Ninja trzymam kciuki!
Magdalenka, Michalina najwyraźniej są nam przeznaczone małe lwiątka i już. Ja mam dwa koty to już chociaż jakaś wprawa z tym gatunkiem ;) a Michalina ja nie lew ale baran, więc na to samo wychodzi :)

Katka, Venus właściwie to do Was też :)

Umeczone mamusie tule!!!

Będę pisać jak czegoś się dowiem.

Ps a w szpitalu mówią, że za chwilę badanie prosze się umyć, czy się idzie na brudasa?
 
Undomiel, na pewno nie bedzie tak strasznie i co najwazniejsze, sama juz stamtad nie wyjdziesz :)
Do badania trzeba byc przygotowana caly czas, u mnie w dzien przyjecia tylko orientacyjnie mi powiedziano, kiedy bedzie badanie.
trzymam kciuki!

Venus, pytalas w jakim wieku mam dzieci - wpisalam daty ich urodzin w oodpisie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Undomiel - trzymaj się dzielnie!
Hubson - tyle przenosiłaś ciążę a Olinek ma już tydzień - ależ ten czas zasuwa...

mój mały terrorysta męczy się z kupą. czekam aż dorobi i go przebiorę. teraz przysypia. biedne dziecko :-(

czy Wasze dzieci też śpią z podkulonymi nóżkami? zaczynam się bać, że faktycznie pakowałam go w zbyt ciasne ubranka, ale z tego co pamiętam, mógł prostować w nich nóżki...

teściowa ma już swoją teorię, że na pewno ma coś z bioderkami, albo źle go ubierałam... złota kobieta :cool2:
 
Do góry