reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kum a miałam nadzieję że napiszesz coś bardziej pozytywnego :-( kurde czyli zdychania ciąg dalszy :-(


Bellina ja nie mogę dziś rodzić bo jestem wypluta na maxa. Narobiłam się i już siły nie mam, więc dzisiejszą noc oddam komuś innemu :-D proszę bardzo :-D
A na śląsk to gdzie? Katowice?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nareszcie można odetchnąć chłodniejszym powietrzem :-):-):-):-)
Ciekawe, która z dwupaków będzie pierwsza. Mi cos się wydaje, że Nasza córcia jest grzeczna i posłuszna i wyjdzie w terminie, 27:happy2::happy2::happy2::happy2:
Dzisiaj zaczęłyśmy 40 tydzień. Ale ten czas szybko zleciał :-):-):-):-):-)
Odliczanie czas zacząć: 39+1:-):-):-)
 
Co do chlodnego powietrza - mam otwarte okno i ciagle sie boje, ze mi malego zawieje... Mnie tam taki chlod odpowiada, ale nie wiem co on na to...
 
A komu się spieszy? Magdalenka? Ja od kiedy się dowiedziałam, że idę w środę na patologię to mi się spieszyc przestało i chętnie bym jeszcze pobyła w ciąży. A tak jak się nic nie ruszy to.w pt cewnik. Czy to boli?

Dziś mam cały dzień bóle jak na okres, ale skurczy zero.

Venus nie psuj się :)
 
A komu się spieszy? Magdalenka? Ja od kiedy się dowiedziałam, że idę w środę na patologię to mi się spieszyc przestało i chętnie bym jeszcze pobyła w ciąży. A tak jak się nic nie ruszy to.w pt cewnik. Czy to boli?

Dziś mam cały dzień bóle jak na okres, ale skurczy zero.

Venus nie psuj się :)

Czuć dyskomfort, szczególnie przy zakładaniu, ale boleć nie boli.
 
Venus a psujesz się od środka czy może pleśniejesz jak np. stara pomarańczka? :-p

Też dziś powiedziałam, że bym chyba nie urodziła, bo jak to po takim dniu umierania? ;-)
I tak, jak coś to Katowice.

Aga a ja jestem ciekawa czy wpierw Ty czy ja? :) bo ja niby termin na 29 (przez dłuższe cykle) a suwaczek liczy wg om na 27. Ja się jakoś przywiązałam do tego 27 ;p

Ale sobie nabiłam siniaka na nodze, albo już raczej guza, bo normalnie tylko trochę jest sine, jutro pewnie mi wyjdzie wielgachny krwiak :baffled: Ałaaaaa.....

I normalnie od 2 tygodni co telefon to pytanie: jeszcze nie urodziłaś? No nie kurde, jeszcze nie, może do grudnia się będę kulać!!! Grrrr :wściekła/y: a dalej... jak się czujesz? no dobrze, tylko upał dobija. A to dobrze, to możesz jeszcze pochodzić w ciąży... no mogę, mogę, a predator w tym momencie mi przez pępek wychodzi... ehhhh....
 
Dziewczyny psuje sie jak ryba-od glowy :p

Tez jestem ciekawa, ktora nastepna :) Jutro gin moze sie określi kiedy na porodowke... Ehh chyba zalapuje dodatkowego stresa!
 
A ja się kapnęłam że nie mam przewijaka, bo wychodzi na to że po Natalce wywaliłam. Robiłam porządki m.in.w pościeli dzieciaczków i natknęłam się na pokrowce.
To żadna tragedia bo jutro kupię ale myślałam że wszystko mam a tu mały zonk.
 
reklama
oblukam pozostałe wątki i spać idę bo moja kruszynka po karmieniu o 16 nie spała do ok 20, potem zasnęła na mnie i o 22 ją znowu nakarmiłam i do łóżeczka odłożyłam. skrzeczy coś, ale nie mam siły iść. powodzenia jutro na wizytach, Venus i może ktoś jeszcze ma :)
 
Do góry