reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
A komu się spieszy? Magdalenka? Ja od kiedy się dowiedziałam, że idę w środę na patologię to mi się spieszyc przestało i chętnie bym jeszcze pobyła w ciąży. A tak jak się nic nie ruszy to.w pt cewnik. Czy to boli?

Dziś mam cały dzień bóle jak na okres, ale skurczy zero.

Venus nie psuj się :)

Mnie bolalo zakladanie i na poczatku noszenia. Potem juz nie zwracalam uwagi, tylko ta rurka mnie wkurzala , bo dyndala miedzy nogami :)
 
Makota ja mam wszędzie okna pootwierane, lozeczko stoi pod oknem, mam baldahim taki bawełnianych, nie tiulowy, co by bezpośrednio na bobasa nie wiało. Przy otwartym oknie śpimy od drugiej doby o szpitalu, pierwsza noc tylko przy odszczelnionym, bo przecież w szpitalu jedna laska z sali nie dala okna na 5 min otworzyć, grrr, więc sie balam, ze szok Zuzia przeżyje, ale już na drugi dzień otworzylismy. Aha, i śpi w rampersie przykryta pielucha tylko

Weźcie sie za rozpakowywanie dziewczyny, bo tabelka wieje nudą... :D
 
Witam wieczorem :-) Podczytuję na tel. i nawet dziś udało mi się zalogować, gorzej z wysłaniem wiadomości, ale i to pewnie kiedyś zakumam :-D


Coś zastój się zrobił, ale mam przeczucie, że dziś któraś się rozpakuje 0 w razie "w"- powodzenia życzę :-)

Co do cewnika - mnie za bardzo nie bolało, chociaż przyjemne to nie było, bardziej właśnie ta rurka przeszkadzała i ja miałam jeszcze obawy jakieś, że sobie wyrwę ten cewnik ;-)

Makota u mnie Natalka, podobnie jak u Małgorzatkir, śpi przy otwartym oknie ( rolety zaciągam dopiero po rannym karmienie koło 5, bo okno od wschodu) i nic jej nie jest. Nie stawiaj w przeciągu a będzie ok :tak:

Lecę się kąpać, bo padam dziś na twarz

Pa laseczki :-)
 
Bo kobieta zmienną jest, a co dopiero kobieta w ciąży ;-)

Katka ten przewijak to musiało być to. Tylko teraz wstrzymaj się z zakupem, skoro starszyzna mówi, że Twój dzień to 26.07.
Aga ja tam w sierpień celuje, albo grudzień :-p
Michalina tylko te powroty to nam pewnie nieco zajmą jeszcze czasu. Ostatnio mój stwierdził, że najdalej to jak mała będzie miała iść do szkoły, ale to ładnych parę lat. A w ogóle jak tam Twoja skóra się ma? Coś lepiej?

Jako, że kilka z Was idzie spaciać to dobrej nocki dwupakom i spokojnej jednopakom ;-)
Ja w końcu oddycham to pewnie prędko nie zasnę, tylko się będę delektować "rześkim" powietrzem :tak:
 
reklama
Do góry