reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzień dobry,
tylko oczy otworzylam i myślę o Adasiu i Jagodce. Juz na pewno po operacji. Mam nadzieje że Szybko ich polacza.

Magdalenko, wiem ze mozna i kilka dni bez. kupy ale czasami mam wrażenie ze ja to męczy. z 3 dziennie do 0.jedyne co to pieluchy sa brudne od bakow z kleksem. jak stosowałam INFACOL na kolki to nawet nawet brudu nie bylo, czysty mocz tylko.
niby się wyspalam bo tylko o 3.30 pobudka a i tak oczy na zapalki. chyba. karmie i spac. nie mam siływwstawać.
 
reklama
Jagódko szybko poszło. Najważniejsze ze M jest z Adamem, będzie dobrze!

Jade zaraz do laboratorium na morfo i mocz.
Wczoraj w klinice cisza i spokój, idealny dzień na poród ale nic mnie nie rusza.
Pochodzilismy 2h po parku i wciąż czujemy się świetnie.

Gib super wieści :) ten szpital już jak drugi dom :p

Seorise może ruszyło?
 
Lilla, pisałas wczesniej ze używasz kateter rektalny. To powinno pomoc. Ja tez niby wiem ze moze zdarzyć sie dzien bez kupy ale tez widze jak synek sie meczy gdy nie moze zrobic kupki przez kilka godzin.
 
Lilla, pisałas wczesniej ze używasz kateter rektalny. To powinno pomoc. Ja tez niby wiem ze moze zdarzyć sie dzien bez kupy ale tez widze jak synek sie meczy gdy nie moze zrobic kupki przez kilka godzin.

Pola, Lilly, ale za często nie powinno się go używać, bo dziecko potem będzie miało spory problem, żeby samemu sobie poradzić. Też stosowałam u Mikołaja... Pytałam położnej, Tyle tylko pamiętam...
 
Jagodka ogromne gratulacje i strasznie mi przykro;( ale to Tylko chwilka i mam nadzieję ze masz Juz maluszka i będziesz mogła sie nim nacieszyć a tak to odpoczywaj kochana. Pozdrawiamy z franiem nowego kolegę;)
 
Dzień dobry.
Jagódka gratulacje i zyczymy zdrówka dla synusia. Będzie dobrze, jest pod fachową opieką.
Ja dzisiaj zaczynam 39tydzień OMG...:szok::szok::szok:jak to szybko zleciało. Mąż zaczyna w piątek urlop więc poproszę Julcia o wyjście w weekend :-):-):-):-):happy::happy::happy:
pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę powodzenia podczas porodów.
p.s. a moja malutka znowu w brzuszku czka.
 
reklama
witam sie i jaaaa! oczywiscie juz lekko przeterminowana i wciaz w dwupaku.... w kijowym nastroju! Jagódka ogromne gratulacje dla ciebie!!!!!! jestes dzielna mamuska i duuuuzo zdrowka dla Adaska naszego, mam nadzieje ze juz jestescie razem!!! seories niech no sie rozkrecaja piekne skurczybyki!! fajna data dzis............. a u mnie ciiiiisza, jade dzis na wizyte, ktg i bedziemy kombinowac co dalej, jestem kompletnie rozbita, z jednej strony kłasc sie do szpitala i byc pod kontrola ciagle, bo moja mała juz nie taka mała (prawie 4 kilo) z drugiej strony serce mi peka jak mam zostawic swojego starszaczka i czekac na rozwij sytuacji nie w domu a w szpitalu........ ech zobaczymy co gin powie
 
Do góry