reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Nie wiem czy u mnie się nie zaczyna, skurcze meczą mnie całą noc, sa silniejsze niż zwykle- idąod kręgosłupa, tylko mam problem, bo nie potrafię liczyć odstępów, mam wrażenie, że brzuch jest napięty non stop, bol też nie przechodzi tylko ma różne nasilenia, już zgłupialam :(
 
helou

wita się wyspany dwupak :D jeżeli były w nocy jakieś skurcze, to z premedytacją się od nich odwróciłam na drugi bok i spałam dalej ;)
bosko się wyspałam, musiałam sprawdzić kto wygrał Mundial ;) po tej poprzedniej wesołej nocce, zaczęłam przysypiać
o 19, jakoś dokulałam się do 22, do podania insuliny, a potem... zgon ;)

zaraz jadę do pracy, może wpadnę do siostry i miesiecznej już Bianki.

..czy wy teraz też macie spadek apetytu??? ja mam masakrę, powinnam jeść co 2-3h, ale przez to że cukry lepsze to sobie
trochę odpuszczam, bo nie mogę patrzeć na jedzenie :(

to kto rodzi 14.07.14 ?? pewnie nie ja, u mnie 2 porodwy były nocną porą...
:D kciukasy...
JAGÓDKA :) !!!!
OGROMNE GRATULACJE, przykro mi, że masz zaburzony ten szczęśliwy moment.. kciukasy bardzo za Adaśka, na pewno
wszystko będzie dobrze.. przytulam b.mocno!!
..jak już będzie spokojniej, napisz jak to wykryli..

darunia super, że dzieciaczki rosną, bardzo gratuluję utrzymania bliźniąt na piersi, musi Cię to kosztować dużo
wysiłku i samozaparcia!!!

mika8, MaMaMu gratki :D

elifit super że spacer udany i masz Pomoc :)

Lilla My czasem kupska może nie być nawet i 5 dni... może mała tak dużo zużywa "na swoje potrzeby"?

Katka mój m też twierdził, że chrapie.. powiedziałam mu żeby się wypchał, bo ja nigdy nie chrapie;) ..nagrał mnie na dyktafonie ;P
więc muszę powiedzieć, że jestem eeeee.. utalentowana w tym temacie ;)

..a wczoraj jak się kąpałam to przyszedł mi do łazienki się golić, wkurzał się na lustro i walnął, że "mam dużą powierzchnię parowania"
słodziak ;)

seroise kciukasy jakby co!!! jak pisze GiB od nasilenia.. i pisz sobie na kartce, żebyś klarownie miała:)
 
reklama
Jagódka przede wszystkim zdrówka dla Adasia! Gratulacje i trzymam kciuki, żebyście szybko byli razem:tak: Daj znać co z Maluszkiem i jak Ty się czujesz!

Seorise no to masz bardzo ładną datę! Denerwujesz się?

Mnie ostatnio robi się bardzo ciężko:-( Chyba już powoli chciałabym zakończyć przygodę z ciążą. Jak się rozruszam to jest ok, ale jak się położę to nie chce mi się już kompletnie nic:baffled: Mikołaj cały czas ode mnie chce, a momentami mam dość... Mój mąż mi pomaga, ale mam wrażenie, że kompletnie nie rozumie co czuję:-( No, ale nie będę marudzić...

Dzisiaj wieczorem mam zgłosić się na ktg, póki co brak skurczy.

Magdalenka ja też podobno chrapię :p
Lilla ja też z tego co pamiętam to położna mówila, że kupki może nie być kilka dni.
Darunia pięknie Ci rosną dzieciaczki! Gratuluję:-)
 
Do góry