reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Wzięłam kąpiel, położyłam się i liczę, teraz niby co 12 min więc jeszcze poczekam, niedobrze mi już od tych skurczy :/

Eh to oczekiwanie wkurzające bardzo. Jednak lepiej czekać i liczyć je w domu gdzie możesz robić wszystko, niż w szpitalu. Trzymam kciuki by szybko zaczęły się 5-cio.minutowki ;-) i oczywiście czekamy na wieści!!!


A mnie brzuch boli bardzo. Któraś pisała coś w stylu jakby się okres zbliżał taki ogromny bo go nie było przez 9 miesięcy hehe to właśnie tak boli.
Leżę jeszcze, Natalka najedzona i asystuje tatusiowi w przygotowaniach do wyjścia do pracy :-)

Królestwo za kawę!!!!
 
Czesc!
Seorise ruszylo sie?

Malgorzatkar podziwiam za opcje spania z dzieckiem - ja sie strasznie boje ze podczas karmienia ja przydusze swoimi wielkimi cycami - teraz mam rozmiar H - wiec potwornie sie mecze by nie zasnac podczas :-(
 
Seorise powodzenia

Jagodko masz już jakieś wiadomości?

Kasiuchna spanie z dzieckiem to kwestia wprawy :) z Ola na początku też sie bałam, teraz jakoś tak naturalnie przychodzi. Chociaż jak śpię z nią to tak głęboko, ze trochę się boję
 
Jagódko - trzyam kciuki za Adasia, dziewczyny dobrze napisały - najważniejsze, że lekarze szybko zareagowali. Wypoczywaj ile się da :tak:

Seorise - &&&&&&&&&&&&&& zapewnione, wszytsko będzie dobrze :tak:
Darunia - ale ci się laktacja rozhuśtała skoro 2 dzieci łacznie w tydzień 600g przybrała :szok::-D

Małgorzatkar -ja też z N. spałam, jakoś nic jej nie zrobiłam - wątpię, żeby przy moim poziomie lenistwa udało mi się dłużej niż 2 tyg nie spać z małym :-p
-----------------------------------------------
Witam się 2w1 - u mnie na froncie cisza jak makiem zasiał :sorry: A nawet wczoraj zafundowałam sobie sprint na dworzec z siostrą - ledwo zdążyłyśmy :-p Poiwedziałam mojemu, że jak od tego nie urodzę to już chyba nie urodzę :-D
Za to mój dzieć rosnie jak na drożdżach - co objawia się masakrycznymi rozstępami :-:)-:)-( płakać mi się chce jak na brzuch patrzę :no2: któraś pisała o jakimś kremie jak już dziady wyjdą, ale nie pamiętam która :zawstydzona/y:
Kończę użalanie się - dziś zapowiada się gorący dzień, więc czas się za pranie zabrać :tak:
 
reklama
ja tez nie wyobrazam sobie nie spac z dzieckiem, dla mnie to byla meega wygoda, ja np nie wiem co to nieprzespane noce itp...... mały sie budzil, pieluszka pod reka, wywalalam cyca i spalismy dalej, na poczatku siadalam w fotelu w nocy karmilismy sie odkladalam ale dla mnie bylo niewygodne, teraz tez nie zamierzam eksmitowac dzikiego lokatora z naszego wyrka.... ale to tylko dla swojej wygody oczywiscie.....
kawo witaj w klubie rozstepowych brzuszków...... łudziłam sie ze wyjdzie mi kilka jak w pierwszej ciazy (raptem ze 3 mi wyszły w pierwszej ciazy) teraz juz mam poorany cały prawy bok brzucha:szok::szok::szok: az w szoku jestem bo wyszły w ciagu kilku dni...... mimo regularnego dbania i chuchania..... pociesza mnie ze zbledna, opale sie i juz nie beda takie widoczne......
sokoja haaaloooo, jak zdecydowałas????? idziesz dzis do tej kliniki?
 
Do góry