reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Seoriese, powodzenia! Tak jak mocno Ci zazdroszcze tak samo mocno trzymam kciuki.

Jagodka, gratuluje i jednoczesnie trzymam kciuki za zdrowie Adasia. Pisz jak bedziesz cos wiedziec.
 
reklama
Ciagle mysle o Jagodce i Adasiu. Z niecierpliwością czekam na dobre wiesci.

Seoeise, kciuki masz zapewnione! Oby szybko poszło.
 
Dziewczyny ja też spalam z Mikołajem bo nie dałabym rady wstawać. Jakoś nie bałam się, że przyduszę. Z drugiej strony, jeśli ktoś ma twardy sen no to się nie dziwię, że nie chce spać z dzieckiem.

Hubson
wlaśnie miałam pytać co u Ciebie...

Lui, Kawo ja też mam rozstępy :( po poprzedniej ciaży na dole brzucha, a teraz po bokach mi sie porobiły:angry:

Jagódka?
 
Adasiowi musieli usunac jedno jadro, na szczescie z drugim jest ok. Zdiagnozowali,bo mial opuchnieta moszne, zrobili usg i od razu zadecydowali o operacji
 
Jagódka przykro mi :( Z drugiej strony najgorsze za Wami. Jak on się czuje i jak Ty się czujesz? Wiesz kiedy będziesz mogła go zobaczyć?
 
jagódka najwazniejsze ze juz macie ciezkie chwile za soba!!!!! dobrzez ze szybko lekarze zareagowali, ciezki start mieliscie teraz tylko wracac mi tu prosze do pełni sił bo wszytskie ciocie forumowe kibicuja dzielnemu chłopczykowi, dla ciebie kochana duuuuuuzo usmiechu i duuuuzo siły!!!!!
 
reklama
Seorise oby Ci się rozkręciły te skurcze!!!

Lui wpadła jeszcze jedna opcja i dzisiaj muszę podjąć decyzję, bo się wykończę. Przez to wszystko to nawet chudnąć zaczęłam...

Jagódka, dobrze, że szybko zareagowali. Teraz szybkiego powrotu do zdrówka dla małego Adasia i powrotu do sił dla Ciebie!
 
Do góry