reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Jagódko, ojej bardzo mi przykro to czytac. Mam nadzieje ze Adaś wyjdzie z tego cały i zdrowy. Jak ty sie czujesz? Pewnie jestes wykończona i fizycznie i psychicznie. Masz dobra opiekę? Czy Twoj maz jest z Adasiem?
 
Jagodka! Trzymam kciuki za Adasia! Z pewnoscia jest pod dobra opieka!
A dla ciebie ogromne gratulacje!

Dolaczam do tych co to maz im chrapie :/
 
Ostatnia edycja:
maz pojechal za karetka, mnie przeniesli juz na poloznictwo. Jestem wyczerpana, a nie moge zasnac-daly mi jakies ziolka. Adasia wlasnie zabrali na sale operacyjna:-(
 
Jagodka bardzo mi przykro :( pewnie najgorsze jest to, że nie możesz byc teraz przy nim... Dobrze, że lekarze tak szybko zareagowali, bo trochę poczytalam na tem temat, na pewno będzie wszystko dobrze, przytulam mocno :*
 
.jagódko - modlę się za Twojego synka.nawet nie próbuję napisać"wiem co czujesz".Wszystko będzie dobrze.
Dla Ciebie ogromne gratulacje i dużo siły.
 
reklama
Do góry