reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kum, moze u Ciebie bedzie inaczej...
ja tez myslalam, ze wywoluja do 42 tc i jak w necie czytalam to tak jest. A tu zostalam oswieciona ... nosz kurde :(
 
reklama
mojej siostrze właśnie wywoływali, była po 41tc, i jak ją przyjęli, to co dziennie jakieś wywoływanie było, codziennie amniopunkcja na sprawdzenia stanu wód, itd. ciekawe czy to zależy od lekarza czy od szpitala?
 
Dokładnie to zależy od szpitala i od lekrza, mój prowadzący jak jest wszystko ok to do 42tc każe czekać, oczywiście ciężarna jest pod kontrolą, ale nawet nie kładzie jej do szpitala, znowu w szpitalu gdzie będę rodzić, jak coś mam się zgłosić 7 dni po terminie na indukcję...

Swoją drogą trzymnie kobiety dwa tygdnie po terminie i to bez stałej opieki (szpital) wydaje mi się mega stresujące:/
 
Katka jakie 40? Ja miałam dwa rodzaje. Jedne kosztowały około 15zł a drugie jeszcze mniej. Jak chcesz to jak znajdę to Ci później napisze jakie to były. Jedne chyba Canpol ale głowy sobie urwac nie dam:banghead:

Graza ja kąpie przed. Tzn przed i po:p tak żeby dzieć nie był całkiem głodny, a już chwilę po jedzeniu, nie z pełnym brzuszkiem. I po kąpieli kolacja w nagrodę i spać.

No na prawdę 40 pln :-( może dlatego że to z aventu??? Ale z żadnej innej firmy mi nie pokazała tylko to!
A z canpolu spoko są? Bardzo się różnią od aventu? Ja przy Nati miałam z aventu ale mąż kupił jak byłam w szpitalu bo potrzebowałam na już. A teraz pomyślałam by się już zaopatrzyć by potem nie latał. A cena mnie zabiła!
 
Kobietki kiedy kąpiecie dziecko przed jedzeniem czy po? może banał ale nie wiem jak pora jest najlepsza.
ja karmie ok 30-40min po skonczeniu jedzenia

Jestem w domu.
Mialam ktg, badanie, wszystko ok, wiec odeslali mnie do domu i w pon mam sie stawic na ip.
Pan dr mnie "pocieszyl" mowiac, ze nastepny tydzien bede pod obserwacja i dopiero jak cos bedzie sie dzialo, beda wywolywac :(
jeszcze wiekszego dola mam :(
dobrze bedzie, jak do konca lipca urodze :(


Hubson - wiem ze jest ci juz bardzo ciezko, i o niczym innym nie marzysz tylko miec swojego szkraba przy piersi, ale pomysl ze jemu jeszcze w brzuszku jest lepiej niz poza nim. Przyjdzie czas to zacznie sie wydostawac na zewnatrz. a potem juz ci sie nie bedzie dluzylo.


Ja mam wrazenie ze czas mi umyka. Od rana wam czytam i nie mam kiedy odpisac. ledwno nakarmie i poloze spac, to juz znowu pora karmienia jest. udalo mi sie dzisiaj do miasta urwac, a potem jak Ł z pracy wrocil to z psami poszlam "pobiegac".
teraz dziecko wykapane, lezy u ojca na brzuchu i czeka na cycka, ale to dopiero za godzinke :D

Dziewczyny ktore maja problem z niedoborem mleka przy laktacji musze sie pochwalic odkryciem:

ARBUZ POBUDZA LAKTACJĘ. Zjadłam wczoraj trochę arbuza i wieczorem ciurkiem mi mleko cieklo.
 
nie wiem jak wy się organizujęcie, że macie czas spać w ciągu w dnia...
ja cały dzień siedzę na dupie i karmię z przerwami na przełożenie synka do łóżeczka, odczekanie aż zrobi kupę, przebranie i cyc...
 
Emyly - gratulacje! Tos sie uwinęła :-D

Hubson - wspolczuje ci tego oczekiwania, teraz to juz niewiele zostalo, staraj sie nie nakrecac i tak jak tusiaczek napisala - skup sie w miare mozliwosci na czyms innym.

U mnie mala jeszcze troche katarzy, a w ogole to niezlą jazde mialam z lekarzem - ten ktorego zawolalam do domu od razu przepisal antubiotyki, doustnie dla tygodniowego dziecka! Skonsultowalam to z moja ciocia polozna a ona z lekarzami ze szpitala i tamci podobno niezle zwyzywali tego lekarza ze tak pochopnie i bez badan przepisal ten antybiotyk. Oczywiscie go odstawilam. Wczoraj byla u nas pierwszy raz polozna i dla mojego spokoji umowila nas jeszcze do lekarza i wczoraj jeszcze bylysmy. Osluchowo czysto wiec musimy tyllo do konca wygnac ten katar.

Dlatego sie właśnie zdziwiłam że Ci antybiotyk dali bo Franek miał nasivin do nosa i inhalacje

Makota coś w tym jest bardzo myślałam, że tylko mój tak ma. Mogę nosić w nieskończoność a odbić nie chce, przynajmniej bardzo rzadko. Zasypia mi na rękach a jak kładę słyszę jak się meczy. Fakt, że ulewa bardzo rzadko ale słychać jak go to męczy.

Mój dzieć dzisiaj przechodzi jakiś kryzys. Mógłby jeść cały czas:eek: i praktycznie tak je. Od 7 rano już nawet nie wiem ile razy:what::what::what:

Aplikacja na telefon w końcu pozwala na kliknięcie Lubie przy poście. No super:D:D

Mój tez ma dzisiaj kryzys:(

Hejka! Padam! Tak się nałaziłam! Ale zadowolona jestem.
Ciągle mnie brzuch i krzyże jak na okres bolą. Wiem że one nic pod kątem porodu nie znaczą ale same przyznacie, że potrafią nieźle wymęczyć! A mnie tak bez przerwy męczą od wczoraj :-(

Zabieramy się za generalne porządki :-) ale się cieszę :-)

Anastazi extra!!

Dziewczyny cycujące? Używałyście lub używacie kapturków do karmienia??????
Chciałam dziś kupić w jednej aptece przy okazji ale tylko duże rozmiary były. Kurde 40 pln to kosztuje!!! Nawet nie wiedziałam... I takiego karpia zapuściłam że szok :-D

Ja uzywam bo mam za plaskie brodawki i mam takie tanie z canpola za dyche;p
 
Katka nie wiem jakie są te z Aventu więc nie mam porównania. Te z canpolu kosztowały u mnie 12 zł i były lepsze niż te drugie. Chociaż ja ich użyłam może kilka razy ale nie były złe. Za tą kasę warto spróbować tańszych myślę;)

Makota z czasem wszystko sobie poukładasz;)
 
reklama
Do góry