reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Makota coś w tym jest bardzo myślałam, że tylko mój tak ma. Mogę nosić w nieskończoność a odbić nie chce, przynajmniej bardzo rzadko. Zasypia mi na rękach a jak kładę słyszę jak się meczy. Fakt, że ulewa bardzo rzadko ale słychać jak go to męczy.

Mój dzieć dzisiaj przechodzi jakiś kryzys. Mógłby jeść cały czas:eek: i praktycznie tak je. Od 7 rano już nawet nie wiem ile razy:what::what::what:

Aplikacja na telefon w końcu pozwala na kliknięcie Lubie przy poście. No super:D:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja posprzątałam dwie łazienki, poogarniałam górę i obrałam ziemniaki, mąż kroi piersi z kuraka, a ja sobie odsapnęłam na kanapie, bo jedyne co mi dało to sprzątanie, to skok ciśnienia i mega zgagę od wdychania tych domestosów:sorry2:
 
Cześć Dziewczyny!

Bez zbędnych żartów melduję się 2w1 :-D:-D:-D
Mam gościa, więc mało czasu na bb. Odezwę się po weekendzie. Czy u was też taka paskudna pogoda - dla odmiany mam prablem, bo żadne buty nie pasują oprócz japonek, a jak je założyć w ulewę :confused:
Emyly - super hiper szybka mamusia z ciebie :-D
Hubson - nie mogę więcej niż tulić :zawstydzona/y:
Ewa - zdrówka dla synka, ostatnio syn koleżanki to samo miał :dry:

Lecę obiadek montować, miłego dnia :-)
 
hej kochane:) 4 lipca urodziłam malenka Nadusie:) przepraszam ze wcxesniej nie dalam znac ale nie miałam kiedy:) maala przyszla na swiat SN, 50 cm, 3300 waga.....:) pierwsze skurcze miałam o 21.00 a malutka była już na swiecie o 02.50....także nawet nie było czasu na znieczulenie bo do szpitala pojechaliśmy dopiero o01.00:):)
 
Kolejna ekspresowa, gratulacje :)

Pada u nas cały dzień, nic sie nie chce robić...dziewczyny śpią, mąż wziął sie za książkę a mi sie nudzi...

U.mnie ani Ola ani Zuzia nie odbijają...podobno niektóre dzieci tak.mają. Ola ulewala czasami, Zuzi raz sie zdarzyło
 
Anastazji gratki !! :)

malgorzatkar- skorzystaj z chwili dla siebie, pewnie ostatnio ich niewiele :)

Ja miałam dzisiaj mieć aktywny dzień, a snuje się po domu w piżamie i co chwila się pokładam do łóżka, m pojechał do kolegi, może jak wróci to rusze cztery litery :D
 
reklama
Do góry