reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

dzięki dziewczyny za fajne pomysły :tak: faktycznie, gdybym miała rok, też wolałabym dostać zabawkę niż grzechoczące skarpetki :-D ostatnio takie prezenty robiłam lub oglądałam jakieś 4 lata temu. te puzzle, które pokazała Małgorzatka, zabawki na kiju o których mówiła i Mika i książeczki o których też wspominałyście :) teraz mam pole do popisu :-D

Pola - prezent dla 4 latka - jestem cienka jeżeli chodzi o dobór prezentu do wieku, jeżeli dziecka nie znam, ale my kupiliśmy chrześniaczce na 5 urodziny domek tego typu DOMEK WRÓŻKI Z TEKTURY DO MALOWANIA Z KARTONU DUŻY (4202200249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. był w lidlu jakoś przed świętami Bożego Narodzenia za 3 dyszki. urodziny miała w styczniu, a prezent wciąż na topie. mieszkają w nim kucyki pony, mają stół, dywan, jest też latarka, która robi za lampkę nocną :-D domek swoje przeżył, a że to stadnina kucyków i ma wzięcie prawie pół roku, na dzień dziecka zamówiliśmy jej taki: Domek MY LITTLE PONY z tektury KRECIK TRANSFORMENS (4177260792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mówiłam, że łożysko się podniesie! na pewno do porodu będzie już w normie :)

Jagódka - współczuję problemów okulistycznych :baffled: wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, ale ważne, że kontrolujesz :tak: skoro Klaudia była grzeczna to puzzle się należały :) fajne te małe dziewczyny :-D

Ewa - do mnie właśnie ostatnio nie dociera, że to mały człowieczek, dopóki nie pójdę na USG, albo nie obejrzę zdjęcia z 4D nie mam świadomości, że mam w brzuchu dziecko, które ma nóżki, rączki i główkę, a twarzyczka to już w ogóle jakaś abstrakcja ;)

nie wiem, która pisała o różyczce - wydaje mi się, że dorosły chłop nie powinien się tak szybko zarazić. wolałabym się nie mylić :)

a tutaj macie przykrego hita: Martwy noworodek w sortowni odpadów; noworodek, martwy, ciało, zwłoki, sortownia Gdańsk, Gdynia, Sopot pomijam fakt, że w Gdańsku Matemblewie jest Dom Samotnej Matki i Okno Życia. ja wiem, że życie pisze różne scenariusze, ale czegoś takiego nie jestem w stanie wytłumaczyć absolutnie niczym ...
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Trochę naprodukowałyście, nie wiem, czy wszystko pamiętam :-p
Makota - zgadzam, się z dziewczynami, że skarpetki to fajny prezent ale na 3-6 m-cy. Fajne pomysły padły, więc ja tylko tak od siebie powiem, że dzieci lubią też bardzo wszystkie zabawki do kąpieli :tak:
Co do tego biednego noworodka to płakać się chce :-( Kiedyś rozmawiałam z panem, który miał praktyki jako uczeń w takiej sortowni - opowiadał mi, że o większości takich spraw opinia publiczna nawet się nie dowiaduje i, że są to niestety bardzo częste sytuacje :-(
Pola - też odnośnie prezentu to mamy 4-latków mówią, że zawsze dobry jest samochód - nie ważne jaki :-D jest też teraz dużo planszówek i puzzli dla 4-latków :tak:
Jagódka - mam nadzieję, że operacja nie będzie konieczna i oczka Oli same się poprawią :tak:
Mika - ja chodzę do pracy, a i tak żelek mnie męczy w głowie :-D
Doti - ja też jeszcze nie piorę, mam termin na 30.07, więc zdążę, ale płyn już zakupiony czeka :tak:
Ewa - współczuję ci tych skoków ciśnienia :-( ja mam za to takie zejściowe, że ledwo nogami przebieram :crazy:
Haust - ja wczoraj kupiłam szczaw i szczawiową zrobiłam - mniam :-D

-----------------------------------------------------------------

Udało mi się wczoraj trochę pozałatwiać. Jutro N. musi iść z tatą na obcięcie włosków, ale będzie z głowy :tak: Odebrałam zamówienie z apteki i w sumie zostały mi do kupienia meble (łóżeczko, materac, przewijak, 2 półki) i pościel :-D
Dziś dużo się nie narobiłam, a i tak musiałam się godzinę przespać - już chyba tak będzie niestety :-p
 
Ja swojemu... srobki srbokrety z podstawka do wkreci. Male gwozdziki z klocuszkami i mloteczkiem, tor kuleczkowy. Zalezy jak wyluzowani rodzice... jak mniej to to kuleczkowy lub srubki. U mnie bawia sie do dzisiaj. Lub gra ala jeng pingui..
 
Jagódka mam nadzieję, że z oczkami będzie coraz lepiej :tak:

Ka.wo za mną wczoraj chodziła szczawiowa, ale nigdzie nie mogłam szczawiu dostać. Podejrzewam, że jak go gdzieś wyczaję to będzie na obiad (albo w słoiku kupię :) )

Pola mój Mati uwielbia bajkę Auta i wszystko co z tym związane go cieszy :-) Poza tym uwielbia gry planszowe, zręcznościowe typu: spuzzle, kikiriki, kot w worku, skaczące żabki, spadające małpki, z serii Sowa mądra głowa. Albo może coś z Lego Duplo lub Playmobil. To tak na szybko :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczynki za pomysły. Napewno z któregoś skorzystam.
Pan od kafelek wlasnie kończy fugowac. Jeszcze zostanie tylko podwieszany sufit, oświetlenie, montaż szafek i bedzie finito.
 
w pracy dziś urwanie głowy, jedną kromkę zjadłam przez cały dzień i teraz mąż na mnie krzyczy...

mi jeszcze trochę zakupów zostało i chyba będę prać jak będzie komplet, poza tym po co ma mi to 2 miesiące czyste w szafie leżeć...

dagpra Twój synek ma na imię WItold? My tak chcemy nazwać małego:-)
 
reklama
ja tez się wstrzymam z praniem ubranek do czerwca.....:):):):) pozatym ja większość rzeczy jeszcze poki co mam w PL wiec czekam az mezus przywiezie i wtedy się zajme wszystkim....


poki co robie obiadki i wkładam do zamrażarki zebym miała już gotowe tylko do podgrzania na te pierwsze pare dni jak wrócimy z maleństwem ze szpitala.....:):):):):):):):)
 
Do góry