reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

hej :-)

arabelka, malgorzatkar- powodzenia na USG:-D ja mam dopiero za tydzień i też już nie mogę się doczekać, nie widziałam małej od połówkowego
Tusiaczek - ja też mam ostatnio koszmarne sny :baffled: chyba już podświadomie zaczynamy przeżywać....
makota89- też mi się zdaje, że skarpetki to nie najlepszy pomysł, może właśnie jakaś książeczka albo inna zabawka? jeśli chodzi o ubranka to lepiej zapytać o rozmiar
jagódka- oby wada Klaudii się jak najszybciej korygowała, jak byłam mała też mi groziła operacja i jakoś udało się wyleczyć wadę całkowicie i dziś chodzę bez okularów:tak:

Dzisiaj kolejna nocka z głowy zasnęłam koło 4:baffled: pospałam z przerwami do 11, ale jestem do niczego .... Muszę się ogarnąć i pojechać na jakieś zakupy, bo nie mam nic na obiad, choć najchętniej wróciłabym do łóżka:-(
 
reklama
Seorise dzięki, ja też miałam wadę ale 2,5-3 dioptrie, a Młoda ma 4,25:szok: plus jeszcze tego cholernego zeza - ale to też przerabiałam i okularami mi oczy wyprostowali. Teraz zeza nie mam, za to wada mi się odwróciła, bo mam -0,75 i -1,25 ale okularów nie noszę.
 
jagódka, moja siostra w wieku Twojej Klaudii miała coś koło 7-8 dioptrii nie pamiętam już dokładnie. Wyszła z tego bez operacji na tyle, że nosi sobie teraz soczewki tylko i to jakieś małe teraz już.
 
agulam ja nie musiałam się logować ani rejestrować i wszystko było ok.
to jakas sierota ze mnie:no:pododawłam do koszyka wiecej rzeczy a wyskakuja tylko 2 a za chwile koszyk pusty:sorry2:

edit:jak mam sprawdzic swoj cały koszyk ?jej ale mam nerwy:wściekła/y:wrzucilam linomag a pozostalych rzecy nie ma /nie widze
 
Ostatnia edycja:
Makota..z zabawek, z tego co zauważyłam u takich dzieciaczków powodzeniem cieszą się zabawki do pchania, takie na kiju....

Są teraz takie fajne drewniane, ale nie znam ceny...
 
Cześć dziewczyny. Wczoraj wróciliśmy ze ślubu szwagierki w Niemczech. Fajnie było :) tylko teraz trudny powrót do rzeczywistości i przede wszystkim do pracy. To tylko się melduje i wieczorem będę nadrabiać :)
 
Ja juz po wizycie. U synka wszystko w jak najlepszym porządku. I mozliwe ze nawet lozysko podniosło sie na tyle ze bede mogła rodzic sn :) ale jeszcze sie nie ciesze za bardzo, dowiem sie co i jak na wizycie za tydzien.

Jagódka, a robicie jakies ćwiczenia na tego zeza? U dzieci mozna go wyleczyć samymi ćwiczeniami i wierze ze operacja nie bedzie konieczna. Ja tez mam zeza, ktory w ciąży sie nieco uaktywnił, ale nie noszę okularów. Mam nadzieje ze po ciąży moje oczy wrócą do lepszego stanu.

Oby ta różyczka trzymała sie od was z daleka.

Makota, ja tez uważam ze skarpetki z dzwoneczkami sa raczej dla młodszych dzieci, leżących i podginajacych nóżki do głowy.

Ja sama mam problem bo w ten weekend idziemy na urodziny do czteroletniego bratanka i totalnie nie mam pomysłu na prezent... Jesli cos podpowiecie bede niezmiernie wdzieczna.

Wczoraj zrobiłam na obiad zupe szpinakowa (krem) i nieskromnie przyznam ze wyszła pyszna. Na szczescie mam tez drugie danie wiec dzis moge lezec i pachnieć :) (tylko ze troche trudno lezec i pachnieć podczas remontu)
 
Ostatnia edycja:
Póki co mam nadzieję, że albo z tego wyrośnie, albo uda się to skorygować. Ćwiczenia robilimy wcześniej, ten lekarz powiedzial, że już się od tego odchodzi i że ten poprzedni stare metody stosował, których on nie pochwala.. Poza tym ćwiczyć to sobie można jak dziecko ma tylko zeza, a nie tak dużą wadę nieopanowaną okularami..

Elifit i Floriana dzwoniłam do hurtowni, jeszcze nie mają dostawy wkładek, podobno być może będzie jutro, mam dzwonić.

4letni chłopiec? Lego duplo? Coś z serii samoloty/auta itd?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Współczuje wam remontów:)

Jagódka mam nadzieje ze wszystko bedzie ok z oczami.

Ja dzis piorę pierwszą ture ubranek :) Zamówilam dzis bardzo duzo rzeczy koszule do karmienia, szlafrok, przewijak, stanik do karmienia, smoczek, ręcznik itd. Juz prawie wszystko mam brakuje mi tylko pare ubranek. Śpieszę się bo ostatnio wychodzi mi termin z brzuszka na czerwiec jeszcze ... :) Moja malutka kruszynka tak sie wierci... dopiero zaczynam sobie zdawac sprawę ze tam siedzi malutki człowieczek:)
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry