reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

jagódka masz rację jesli chodzi o ciuchy to wole zobaczyć na oczy dotknąć bo przez internet to takie kupowanie w ciemno co nie oznacza że tego robię :-D:-D mam zamiar pojechać w odwiedziny na dziewanny do byłej pracy więc zajadę do tych hurtowni....

tez muszę pomyśleć o jakiś zakupach ale na razie skupiam się na dziecku tzn z niecierpliwością czekam na usg które będę miała w piątek i na informację czy synio czy córeczka... jak Wam dobrze że już wiecie....
 
reklama
Dzień dobry :)
Wczorajszy wieczór w tawernie bardzo udany, pokazy i warsztaty tańca irlandzkiego i muzyka pozytywnie do świata mnie nastawiły. Wróciliśmy po północy i dzisiaj wstaliśmy nie przytomni. Kościół, obiad u rodziców i teraz czekamy na budowlańca, ma przyjechać określić kosztorys robót i potwierdzić termin początku prac. W tym tygodniu jedziemy zamówić okna i drzwi.

Zaczęło mnie denerwować jak na około od wszystkich słyszę "ale ci brzuch urósł" albo "O! Ale masz wielki brzuch" już widzę po sobie że odpowiadam gburowato "no w końcu dziecko rośnie to i brzuch rośnie" albo "a czego się można po ciąży spodziewać". Obawiam się, że niedługo dotrę do tej cienkiej czerwonej linii, po przekroczeniu której, jedyną słuszną reakcją na takie słowa będzie foch. Eff kto zrozumie ciężarną. ..
 
Wątek z regulaminem nie powstał - bo ile można prosić, żebyście dopisywały swoje sugestie:sorry:? Mogę zamieścić ten regulamin roboczy, aczkolwiek moim zdaniem jest niedopracowany. Proszę Dziewczyny z zamkniętego o odniesienie się do tematu regulaminu wątku zamkniętego - i robię to ostatni raz, sama regulaminu, obowiązującego nas wszystkie, nie stworzę
Zgłaszam sie i Ja;-)
 
Dzień dobry :)
Wczorajszy wieczór w tawernie bardzo udany, pokazy i warsztaty tańca irlandzkiego i muzyka pozytywnie do świata mnie nastawiły. Wróciliśmy po północy i dzisiaj wstaliśmy nie przytomni. Kościół, obiad u rodziców i teraz czekamy na budowlańca, ma przyjechać określić kosztorys robót i potwierdzić termin początku prac. W tym tygodniu jedziemy zamówić okna i drzwi.

Zaczęło mnie denerwować jak na około od wszystkich słyszę "ale ci brzuch urósł" albo "O! Ale masz wielki brzuch" już widzę po sobie że odpowiadam gburowato "no w końcu dziecko rośnie to i brzuch rośnie" albo "a czego się można po ciąży spodziewać". Obawiam się, że niedługo dotrę do tej cienkiej czerwonej linii, po przekroczeniu której, jedyną słuszną reakcją na takie słowa będzie foch. Eff kto zrozumie ciężarną. ..

Ja slysze z kolei: Cos symulujesz z ta ciaza, bo Ty w ogole brzucha nie masz. Uwaga na poziomie. Jeszcze dzis spotkalismy znajomych M. Dziewczyne widzialam raz w zyciu a ona mnie lapie za brzuch :o myslalam, ze jej z glowki wywale (oczywiscie wyolbrzymiam ;)) ale wkurza mnie
 
reklama
Do góry