reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Znalazłam swoją listę wyprawkową do szpitala - zweryfikowaną już po porodzie, jak chcecie mogę gdzieś wrzucić - na zakupowy?
 
reklama
Jest wątek poświęcony wyprawce. Jak będzie w nim coś nowego to podskoczy do góry. Ostatnio właśnie przeglądałam te listy. Rzeczy do higieny będę kupować na ostatnią chwilę, wiadomo że nie powinny za długo leżeć, tym bardziej że będzie gorąco. Teraz rozglądam się za wózkiem, może jakąś okazję uda mi się wypatrzeć.
 
Michalina dzięki, zapomniałam kompletnie o tym wątku:rofl2: Ale już niedługo będzie w pierwszej 5 najbardziej aktywnych:tak: Wrzuciłam swoja listę
 
Ale naprodukowałyście jak nie miałam czasu czytać :)

Ta pogoda mnie dobije, wieje dziś cały dzień jak sto diabłów. I w dodatku całe szczeście, że mam już L4, bo i tak bym musiała chyba iść do normalnego lekarza po zwolnienie. Niestety wyjazd od chorego chłopa z grypą nie uchronił mnie przed przeziębieniem... Kicham, smarkam, a gardło mnie tak boli, że aż rano połykać nie mogłam. Brrr jutro wracam do Wrocka wygrzać się w swoim łóżeczku.

Ale za to udało mi się już wyciągnąć od siostry pieluchy wielorazowe :) Muszę je przejrzeć, policzyć i zobaczyć czy nie muszę dokupić, bo na 100 % kilka sztuk tych najmniejszych. Tak czy siak testy rozpocznę już jak ogarnę przewijanie takiego maluszka.
Teraz tylko poczekać, aż ciuszki wrócą z Krk i wtedy zacznę dopiero kompletowanie wyprawki.

Rozmyślam teraz nad wózkiem i normalnie... sama nie wiem. Jak chciałam używany, tak znów nowe mi się podobają, bo inne kolory i materiały i można wybrać. Ale chyba będę musiała się opamiętać, bo może mi budżetu nie wytaszczyć ;p Chyba dalej będę zaglądać za jakąś okazją na używany, a najwyżej przekalkuluję po skompletowaniu reszty (fotelik, łóżeczko) jak stoję z pieniążkami :)

No i właśnie gdzie Ewa?
 
hello

powiem wam że ponad 2,5h w samochodzie mnie dziś zmęczyło... ale to po 1,5h w samochodzie a potem połowie dnia w gościach...

mnie też denerwuje jak komentują wielkość brzucha, albo chcą co gorsza go dotknąć. to jest mój brzuch!
 
cześć :-)
mnie na szczęście oprócz M i mojej mamy nikt za brzuch nie łapał i myślę, że też by mi się to nie podobało, komentarze na temat brzucha też są niepotrzebne, jednym rośnie większy innym mniejszy i co komu do tego:eek: my możemy sobie dyskutować o naszych brzuszkach na forum jeśli mamy na to ochotę :-D

czytałam właśnie na wątku wyprawkowym co należy zabrać do szpitala i tak się zastanawiam jak ja spakuję tyle rzeczy w jedną torbę? :szok: chyba muszę się zaopatrzyć w większy sprzęt :-)
 
reklama
Mnie najbardziej wkurza jak teściowa chce dotknąć, dobrze ze sie za często nie widzimy, bo ja jej mówię ze nie chce a ona i tak musi , Wrrrr

Ja miałam spakowana do szpitala walizkę dla siebie i komplet dla Oli na zmianę plus ręcznik, a pampki i ubranka pierwsze w torbę od wózka. W domu miałam przyszykowane ubranka na zmianę dla Oli i M mi na drugi dzień przywiózł, a wziął te brudne. Tak samo koszule mi przywiózł druga, pampki dowiozl.
 
Do góry