reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

jestem dziewczynki :) wzięli mnie na oddział. Pęcherz boli nawet mocniej i czekamy na wyniki posiewu moczu i wymaz z pochwy. Jak będą wyniki to do domu :) do środy powinnam wyjść :) każą liczyć ruchy i liczę a moja mała tak się kręci że czasem jest Ok 60:) fajnie chociaż wiem że jest ruchliwą bo w domu człowiek nawet sprawy sobie nie zdawał :)
 
reklama
Dzień dobry, ale fatalna pogoda :(
Jeszcze Aru szalał w nocy i od 4.30 nie śpię :(( A tu do roboty trza było wstawać. No i mam dowód ze to małe w brzuchu słyszy i to dobrze. Bo jak A zaczął płakać to Zuza od razu zaczęła kopać.

Ewa dobrze że jesteś pod opieką i niedługo cie wypuszczą :tak:

Mnie ludzie na szczęście nie tykają po brzuchu, dopóki nie pozwolę ale komentarze też lecą na temat jego wielkości:baffled: A ja już schizuję że gruba jestem, szczególnie na buzi :dry: . Już mam 5,5 kg na plusie i widzę że tygodniowo 0,5kg to teraz standard. Obym tylko nie puchła modlę się :tak:

Miłego dnia życzę.
 
Cześć Kochane:)
czy u Was też tak pada? u mnie pogoda beznadziejna, pada, wieje, zimno brrrrrrrr.

Ewa66 trzymam za Ciebie kciuki, czytałam że walczysz z infekcją, mam nadzieję że szybko Cię zdiagnozują i pomogą.

Pisałyście coś o wyprawce,mój M boi się kompletowania czegokolwiek, chce czekać do końca. Ja znów chciałabym od tego miesiąca powoli zacząć, żeby w czerwcu mieć luz. Wózek też już chce kupić ale Mż ciągle mówi nie.

Elifit ja też jestem 5,5kg na plusie. Dla mnie to wielki skok, wydaje mi się że wyglądam jak mała kulka armatnia. Strasznie mi poszło w nogi:(

Pojawiła mi się taka plama brązowa na szyi, ma też taką pręgę na brzuchu, nie wiem czy przeniesie mi się to na twarz? używacie kremów z filtrem?

Pozdrawiam ciepło.
 
Czesc dziewczynki:-D u Nas tez wieje :eek: leje ale ja w sklepie siedze i pale w piecyku :-D wiec mi tu fajnie;-)
Ewa 66 szybkiego powrotu do zdrowia :tak: super ze malutka taka ruchliwa :-)
Co do macania brzucha, na szczescie robi to tylko mąż i córka:-D bo innym nie pozwalam :-D maja swoje niech se macaja
Miłego dnia Wam zyczę ;-)
 
Hej kobietki! :)
Nieaktywna byłam niestety, pare spraw musiałam przemyśleć, no i poukładać na miejsce.. Powoli do przodu, tylko teraz ta pogoda taka wietrzna. :/

Pisałyście o dotykaniu brzucha, mnie narazie tylko mąż, i brat. I narazie mi to wystarczy. A co do komentowania wielkości to chyba to na początku dziennym.. Ja to muszę sie przyzwyczaić jak obcy patrzą na mój brzuch, jak np. Idziemy ulica (teraz juz czesto kurtkę odpinam, bo za ciepło).. Nowa sytuacja dla mnie.

Ewa życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia kochana! Łez, odpoczywaj i zdrowiej. :*
 
graża te plamy to chyba ostuda ciężarnych . Unikaj wystawiania się na słońce, na pewno odpada opalanie. Krem z filtrem koniecznie. Wina hormonów, po porodzie zniknie:tak:
 
witam

Ewa dobrze że pojechałaś, przebadają cię i wrócisz

ja mam jakieś 7,5 na plusie, dla mnie dziwne, bo nie jem dużo, jem zdrowo i raczej bez słodyczy, abuuuuu ale brzuch mam wielgaśny, poza brzuchem raczej w nic mi nie poszło...no oprócz cycków :eek:
 
reklama
Ewa - poleżysz, poobserwują Cię i wypuszczą. mam nadzieję, że to nic poważnego. ja jutro idę na kontrole poszpitalną do swojego gina.

wczoraj wieczorem uśmiech zszedł mi z twarzy. siedziałam na fejsie, przeglądałam oferty, patrzę łóżeczko - dość tanie nieużywane, zapakowane w kartonie. wchodzę na profil dziewczyny i wywnioskowałam, że dziecko nie zdarzyło nawet wrócić ze szpitala :wściekła/y: jak natykam się na takie newsy robi mi się słabo, przykro i wszystko naraz :zawstydzona/y:


strasznie dziś wieje :o miałam iść na pocztę, ale chyba poczekam aż M. wróci z pracy i mnie podrzuci ;) miłego dnia!
 
Do góry