reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

witam,
poszłam dziś na fitness, ale fajnie, chociaż nic nie słyszałam, więc nawet pogadać nie mogłam... piękne słonce u nas, przywiozę Olę, idziemy na długo na plac zabaw, znów przyniesiemy piasek do domu, zaczynam sie przyzwyczajać :p
 
reklama
Hej dziewczyny :)

A mi piersi wróciły na razie tylko do rozmiaru przed schudnięciem (straciłam 6 - 7 kg przed ciążą). I mam nadzieję, że prędko nie urosną, bo ja to chyba tylko w sportowy wskoczę, co by za dużo pieniążków nie wydawać na biustonosze.

I jako, że dzisiaj zamek już działa, wybieram się na spacerek :-) Szkoda, że pogoda ma się popsuć.
 
malgorztkar fajny taki fitness dla brzuchatych?

była już któraś może na tych warsztatach Bezpieczny Maluch? warto?
 
Ostatnia edycja:
U nas nie ma różnicy jak długo trwa miesiąc pensja podstawowa jest ttaka sama.

Hmm badania na żółtaczką nawet nie wiem czy miałam. Dzisiaj na 16 mam wizytę to ssprawdzimy i niech doktorek się wypowie w temacie.

Ja mam malutki biust, znaczy się miałam bo rośnie ładnie. Ale nic imponującego z a przeszłam do b.

Ja na warsztaty idę w środę najbliższą. Bierzecie swoich m ze sobą?
 
hej :-)

Małgorzatkar ale czadu dała Ola :-D no, ale to nic dziwnego - w końcu to schody ruchome :-)

Makota już po wizycie??

U mnie rozstępy się nie pojawiły, ale za to zaczęły mi pieprzyki wyskakiwać i bardzo mnie to martwi. Już zapisałam się do dermatologa, ale wizytę mam dopiero za miesiąc :-(
 
hej :-)

Małgorzatkar ale czadu dała Ola :-D no, ale to nic dziwnego - w końcu to schody ruchome :-)

Makota już po wizycie??

U mnie rozstępy się nie pojawiły, ale za to zaczęły mi pieprzyki wyskakiwać i bardzo mnie to martwi. Już zapisałam się do dermatologa, ale wizytę mam dopiero za miesiąc :-(

Mam dopiero na 19. M tak sie zajaral tym 4D ze zabral sie za robienie obiadu :D ----- pisalyscie kiedys o wyjazdach, przelotach itd nie macie obaw, aby jechac pare godzin samochodem, albo leciec samolotem? Dobrze sie czulyscie?
 
W takim razie trzymam kciuki :-) I smacznego życzę ;-)

Ja jeszcze daleko się nie wybierałam, dopiero w majówkę chciałabym gdzieś dalej wyjechać - najlepiej nad morze, ale ciężko widzę te parę godzin jazdy :-(
 
reklama
Ja też jeszcze nigdzie dalej nie jechałam. W pierwszej ciąży mi się zdarzyło kilka godzin, jakoś koło 3. Bez problemu wytrzymałam w 6 tym m-cu.. A samolotem leciałam ostatnio jak miałam ostatnią @:rofl2: Na styk się wyrobiłam hehehe.
 
Do góry