reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
ja juz po genetycznych :D malenstwo ma 5cm :) machalo raczkami i nóżkami i skakało:) wszystko ok jest po zmierzeniu :) nie bede pisać wymiarów bo i tak nic to nie mowi :) najwazniejsze ze wszystko graaaa :D jestem taka szcześliwa:)

bardzo się cieszę :)

mamy ten sam etap ciąży, więc mam nadzieję, że w czwartek czeka mnie to samo co Ciebie :happy:

USG miałaś przed brzuch?
 
Super wiesci ewa!!!
Ale wy tu same businesswomen :) ja skromnie rozkrecam wlasny interes przedluzanie rzes..w kolejce opalanie natryskowe poza tym chce zajac sie sprzedaza online :)
Dziewczyny jutro sroda za tydz bedziemy juz po wigilii ale ja chcialam pow ze jeszcze 2 dni I wyczekiwany scan!!!
 
Dziewczyny gratuluję dobrych wieśći po USG. Przepraszam, al enie mam siły więcej pisać.... jestem wykończona po dzisiejszym dniu......
Moja jedna przełożona dostała info o ciąży. Złożyłam zaświadczenie. Na jutrzejsze badania idę w godzinach pracy i potrzebuję tylko zaświadczenia od lekarza...

Dziewczyny które mają jutro USG i wizyty trzymam kciuki :D

Dobranoc
 
tak jak juz wiecie...jestem nauczycielka..i nieszczesna sekretarka...ponizana przez szefowa, ktora dodatkowo codziennie drze na mnie morde..wie ze jestem w ciazy...i wmawia mi rozne rzeczy...
witam koleżankę po fachu :)
znaczy, że masz nieciekawie w robocie - współczuję :-(

jak długo zamierzasz pracować?
 
dziś w nocy myślałam, że zemdleję na leżąco!! :szok:

nie wiedziałam czy mogę położyć się na plecach, bo ciągle śpię na boku (wiem, to chore, bo ciąża nie jest mocno zaawansowana) więc leżałam bokiem i włożyłam sobie kołdrę pod nogi. dziś przejdę się na spacer, bo może jestem niedotleniona i dlatego mi się tak niedobrze zrobiło...

co ciekawsze, znowu miałam mdłości... a już tak się cieszyłam dobrym samopoczuciem...

Ewa - dzięki za info. zabiorę zatem M. jeżeli będzie miał ochotę ;)
Gosia i Bartek - bardzo fajnie. mi sugerowano, że mam sobie "odrobić" moją nieobecność, którą wygeneruję pójściem do lekarza... a tak być nie powinno... koniec końców przełożyłam wizytę, a później dostałam zwolnienie.
 
reklama
Dzień doberek,

Mocne kciuki za dzisiejsze wizyty&&&&

Ja oprócz tego, że pracuję biurowo, to jeszcze półprofesjonalnie zajmuję się fotografiką. Głównie fotografia ślubna, chrzciny, komunie. W styczniu miałam zakładać działalność, ale plany się pozmieniały:-D i teraz to odłożę, ale pstrykać będę dalej, ale już nie zawodowo, nie dałabym rady biegać 13h z aparatem. W każdy razie kocham fotografować i to właściwie chcę robić w życiu.
 
Do góry