reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
madziaj, nie możesz. możesz rutinoscorbin, wit C i syropek dla ciężarnych *spam* :)


witam,
ja wczoraj wylądowałam na IP z kolką nerkową... ale nie zostawili mnie , nie chciałam, mam brać nospę i leżeć i się kąpać w ciepłej wodzie i dużo pić... no od wczoraj trochę więcej piję...
 
Czesc przyszle mamusie mam pytanie chyba bierze mnie grypa moge wziasc aspirine c

nie. nie powinno brać się aspiryny ani ibuprofenu. jeśli nie masz silnych objawów, to tylko herbata i wit c. jeśli pojawią sie mocne objawy można wziąć leki zawierające paracetamol.
 
Progesteronu nigdy nie badałam, pozostałe wyniki miałam dobre a Duphaston Pani dr przepisała mi na wyregulowanie cyklu i faktycznie jej się to udało, kazała kontynuować i ciągle starać się o dzidzię, aż w końcu się udało. Koleejny lekarz już kazał zaprzestać stosowania bo nie widzi takiej potrzeby. Ot cała historia :-)
 
to nie jest standard, i prawie nikt go nie zleca.

pytam bo się własnie zastanawiam czy lekarze rpzepisują duphaston profilaktycznie czy robiły dziewczyny badania... spora ilość dziewczyn go bierze, dlatego jestem trochę zdziwiona i zaciekawiona.
 
ja nie biorę ani tego ani luteiny, może dlatego że nie mam żadnych wskazań? żadnych złych objawów, krwawień i innych... choć mam dużą nadwagę, a mimo wszystko mam tylko dbać o siebie, nie denerwować się i nie przytyć za dużo hahaha :)
 
reklama
Martuśka to faktycznie bez sensu go brać jak nie ma wskazań.

Z ceną masakra:no: Ostatnio płaciłam 37zł za 20 tabletek. A przecież te pieniążki można przeznaczyć na co innego. Jeszcze mam jedno opakowanie, a potem niestety przechodzę na lutkę. Też bym wolała zostać na lekach doustnych, ale co zrobić.. Jeszcze mi ginekolog podrożał akurat teraz:angry:

Fatalnie mnie dziś muli..:baffled: Prawie zwymiotowałam na parkingu przed sklepem, w ogóle nie mogę samochodem jeździć.. A tak się do niedawna cieszyłam, że mogę normalnie jeść.. Oby nie do 12tc bo tak mnie męczyło z córką..
 
Do góry