reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Anka jestes pod stala kontrola lekarza wiec bedzie dobrze,trzeba w to wierzyc :) Sprawdzilam i mieszkasz 300 km odemnie,szkoda :(
Ja mieszkam tu w malej miejscowosci,taka dziura ze nawet nie ma co robic samemu,gdzie pojsc,wszyscy cie praktycznie znaja,.....
Do Freiburga mam 40 km.

magdalenka witaj i gratuluje , bardzo wczesna ta twoja ciaza. Minal ci juz dzien @ czy test zrobilas wczesniej niz w lub po spodziewanej @ ?
 
reklama
witam nowe mamy

zaliczyłam spotkanie z panem K... ale lepiej mi się zrobiło... idę teraz kąpać bobaska i usypiać, pewnie tylko was podczytam potem na telefonie
 
Ada 300km po niemieckich autostradach to pikus:-)ja tez mieszkalam w takiej dziurze, ze jedynie do kogo moglas buzie otworzyc to do krow, ktore biegaly po polu:-D, ale od poczatku listopada mieszkamy w Augsburgu no ale znowu trzeba bedzie szukac wiekszego mieszkania (jesli sie wszystko dobrze ulozy);-)
 
nie martw sie u mnie jest to samo mam 7 tc a z usg gin powiedzial ze 5t i pare dni, z pierwsza ciaza mialam to samo 2 tyg roznicy...
Mam pytanie czy później ci poszło do przodu czy już ciąża została na tym wcześniejszym terminie? Czytałam, że czasem maluszki wykazują na usg, że są mniejsze, a po kilku tyg. idą w górę i wszystko wraca do normy jak na początku mamy myślały,

Cześć Dziewczyny :)
Wczoraj byłam na wizycie :D Miałam napisać już wczoraj ale znajomi przyszli i nie mogłam z Wami się podzielić moją radością. Mój gin jak się dowiedział że w końcu jestem w ciązy to powiedział że mnie kocha hehehe. Zrobił USG i termin porodu mi się przyspieszył na 4.07. Wczoraj moja dzidzia miła 6,2 mm czyli 6+3 )
Ale Ci zazdroszcze, wspaniale i jeszcze filmik :)) Rozmarzyłam się,

okazalo sie zenjestem w ciazy z moim ex...ona mnie xabije jak sie dowie.na dodatek poklocilam sie tez z ex..e
Dlaczego masz przeczucie, że mama będzie źla? Dlatego, że to dziecko byłego? Przecież chyba poczeliście je jak byliście razem więc życie jest nieprzewidywalne. Jak masz taki dobry kontakt z mama a wnioskuje, że masz skoro Cie w sprawie niepłodości wspierała to napewno po rozmowie zrozumie, że Ty się cieszysz i masz to czego pragnęłaś. A nawet jak będzie przeciwnie, jeszcze zobaczysz jak zwiariuje na punkcie wnuka

Wczoraj bylismy u znajomych,w czasie drogi musielismy stanac bo tak mnie zmulilo ze pierwszy raz puscilam ,,pawia,,
I w leb wziela nasza tajemnica o fasolce, moj puscil pare z ,,geby,, na poczatku bylam na niego wsciekla ale juz mi przeszlo.
Ma szczescie ze to jedni z tych nielicznych naprawde super znajomych i nie rozgadaja dalej.
Ja tez musialam wygadac dwom najlepszym kumpelom. Bo jak byla w Polsce na uropie to zawsze idziemy na drinka (a raczej serie) i jak ściemniałam, że nie pije bo to czy tamto to one same powiedziały, że mam tylko jeden powód, żeby nie pić i wydało się.

Cześć Dziewczyny
Niestety i tym razem się u mnie nie udało. :(
Co to za hołota pracuje w tym szpitalu? tak mi bardzo przykro, ściskam Cię mocno i wal do nas z każdą słabością. Nie poddawaj się, bo nie ma nic gorszego jak odpuszczenie. Ja się nie poddałam i mam termin porodu dwa miesiące później niż miałam mieć z pierwszą fasolką. Walczę i liczę, że maluszek też będzie silny.

Mam do Was pytanie...czy lekarz moze w czasie badania usg dopochwowego stwierdzic prawidlowo rozwijajaca sie ciaze w 6 tygodniu? Strasznie mnie to meczy. juz nie plamie, ale boje sie o ciaze czy jest wszystko ok. lekarz twiedzi ze jest wszystko dobrze, ale moze tez bylyscie w takiej sytuacji i mozecie mnie uspokoic.
Na początku ciaży robi się dopochwowe usg bo przez brzuch najzwyczajniej by nie wiele było widać. Także jak najbardziej lekarz dopatrzy gdyby coś było nie tak,

hej dziewczyny:) jestem już po swojej pierwszej ciążowej wizytce:):):) zdjecie maluszka mam:):) ma 1cm i 2 mm:):)hihi:) lekarka powiedziała ze to 8 tydzień i 2 dzień ciąży:)
Ty się nigdzie nie wybieraj, zostajesz z nami. Pieknie Ci wyliczyl dr ciaze, czyli leci juz 9 tydzien :))

ja już nie mogę doczekać się czwartku, chociaż wtedy dopiero skierowanie na usg dostanę...
mam to samo, dzis umowilam sie na wtorek i wtedy dostane skierowanie na usg :)

Dziewczyny, czy jest któraś która się nie denerwuje? Bo ja mimo, że byłam już w ciąży, to cały czas okropnie się stresuje i tak jak Bakalia co chwilę sprawdzam czy wszystko ok;/ Jak się uspokoić? .
już pisałam, ze w straconej ciąży dużo czytałam, niepotrzebnie tcyh nieszczęśliwych historii również i co wizyta w wc sprawdzałam czy jest ok. I tak sie nakęcałam i straciłam ciąże. Teraz wiem, że będzie ok. Choć czasem się boję to myślę pozytywnie.

Poza tym u mnie kolejny dzień byle jaki.
W pracy mam dziewczynę 37 lat, ma dwie córy po 22 i 21 lat. I ostatnio ciągle z jej ust pada słowo ciąza. Wiec jej dzis mowie, ze chyba cos jest na rzeczy bo cos jej brzuch urósł ostatnio haha, taki żart. a ona do mnie, że jej to się zdaje, że ja zaciążyłam i już tydzień temu miała mi mówić.
Fajnie, że to od niej miałabym się dowiedzieć, o ewentualnej ciąży, Ona jest taką największą plotkarą i pewnie już w pracy każdemu nagadała., że ja w ciąży. I tak im powiem po świętach. Pewnie po usg w 12tyg. Opowiedziałam mężowi historię a ten zaczął się śmiać, że niedługo już nie ukryje bo będę miała uwaga: Taaaaaki wielki brzuchol. :) Nie ma to jak faceci.

Z objawów:
ciężkie, bolące piersi
trądzik
mdłości

Jak wam mija wieczór? Ja jeszcze jutro do pracy i wolne w niedziele pierwszy raz od 13 dni. Już nie mogę się doczekać...
 
Ada 300km po niemieckich autostradach to pikus:-)ja tez mieszkalam w takiej dziurze, ze jedynie do kogo moglas buzie otworzyc to do krow, ktore biegaly po polu:-D, ale od poczatku listopada mieszkamy w Augsburgu no ale znowu trzeba bedzie szukac wiekszego mieszkania (jesli sie wszystko dobrze ulozy);-)

Nie no to tu az nie jest tak zle,bo nie musialam sie do krow odzywac,te lataja jakies 4 km dalej :) Ale mimo wszystko dziura.
Napewno bedzie dobrze :) wszystkie trzymamy kciuki
 
Jak tam wam mija piątkowy wieczór? Ja siedzę sama w domciu bo mój G w pracy jeszcze i nadrabiam was wczoraj miałam problem żeby wejść na forum jakieś błędy mi wyskakiwały cały czas, ale dzisiaj weszłam i uuuuuufffffff w końcu nadrobiłam was.
Nie za wcześnie na rozmowy o wózkach :-). U mnie samopoczucie ok bez zmian tylko bolące piersi i ból podbrzusza ale dzisiaj trochę mniej.
kubusiowata: Gratulację, każda z nas pewnie nie może się doczekać tej chwili.
 
Ja tak samo mam ciągle dreszcze i uczucia zimna no i boli mnie głowa takie lekkie zawroty czasem mam - ciąża pełną gębą mam nadzieje ;-)

Ja tak jak nie które z Was mam już wózek wybrany, upatrzony itp w sumie od pierwszej ciąży, tylko wcześniej nie mieliśmy możliwości kupić nowy teraz nogami się zaprę a kupie taki wymarzony, z odpowiednią wysokoscią gondoli ;)
Poprzedni był taki niewypał że szok!

Ja właśnie małego spać położyłam, ciasto marchewkowo-orzechowe piecze się, zmywarka nastawiona.. więc czas dla siebie, mąż jedzie zaraz po swoją siostrę na stację odebrać jak wróci to pewnie spać pójdziemy.

Pozwoliłam sobie w końcu od nie wiem kiedy na drzemkę w ciągu dnia, maz zabrał synka i poszli do teściów więc ja odpoczywałam ;) Nawet nie wiem kiedy zasnełam ;)


Miłego wieczorku
 
mnie tez ciagle zimno, piec rozkrecam na full moje chłopaki w cienkich koszulkach a ja w grubych skarpetach i swetrze, moje dziecie jeszcze ma dwie drzemki w ciagu dnia (za co mu bardzo dziekuje:laugh2:) wiec korzystam z kazdej okazji i kłade sie z nim spac inaczej bym nie mogła funkcjonowac....
u mnie problem wozkowy rozwiazany bo mam po pierwszym dziecku, w przyszlym roku moj sunek bedzie miec dwa latka wiec juz pewnie wiecej bedzie na nogach, ewentualnie dokupie podstawke, no i chuste dla młodszego, wiec na dłuzsze spacery jakos sie sprawdzi
 
reklama
Mnie też zimno non stop. Dwa tygodnie mnie "rozbieralo" aż w końcu ujrzalam dwie kreski na tesciku. Dreszcze były moim pierwszym objawem. :)
Spotkanie z K mi pomaga ale na chwilę. Na pusty żołądek mam gorsze mdłości.
Wy o wózkach i wogole. Przy drugiej ciąży ja tak nie szaleje, pewnie dopiero jak będzie kopać to do mnie dotrze ;) albo na usg 12 tyg.
Witam nowe mamy :)
 
Do góry